Σόκερνετ Ταλίν - Tallinna FC GameSport , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σόκερνετ Ταλίν
IV Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-22 | Aruküla FC Vigri - Σόκερνετ Ταλίν | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-18 | Σόκερνετ Ταλίν - Tallinna FC GameSport | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-10 | Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi - Σόκερνετ Ταλίν | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-04 | Σόκερνετ Ταλίν - Vaimastvere Sk Illi | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-28 | Kohila Püsivus - Σόκερνετ Ταλίν | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-20 | Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα - Σόκερνετ Ταλίν | 3 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-16 | Σόκερνετ Ταλίν - FC Toompea | 5 - 3 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-09 | Tallinna FC Olympic Olybet - Σόκερνετ Ταλίν | 1 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-01 | Tallinna FC Maksatransport II - Σόκερνετ Ταλίν | 3 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Σόκερνετ Ταλίν - FC Kose II | 6 - 2 |
Σόκερνετ Ταλίν - Tallinna FC GameSport
Εσθονία, IV Liiga, αγώνα Σόκερνετ Ταλίν - Tallinna FC GameSport, ώρα έναρξης 2024-08-18 17:15:48 διεθνής ώρα.
Σόκερνετ Ταλίν και Tallinna FC GameSport συμμετέχει στο πρωτάθλημα IV Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Tallinna FC GameSport
IV Liiga | |||
Γύρος 16 | |||
2024-08-24 | Tallinna FC GameSport - FC Toompea | - | |
Γύρος 15 | |||
2024-08-18 | Σόκερνετ Ταλίν - Tallinna FC GameSport | - | |
Γύρος 14 | |||
2024-08-11 | Tallinna FC GameSport - Tallinna FC Maksatransport II | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-04 | FC Kose II - Tallinna FC GameSport | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-07-28 | Tallinna FC GameSport - Tallinna FC Eston Villa II | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-06-22 | Tallinna FC GameSport - Aruküla FC Vigri | 1 - 4 | |
Γύρος 10 | |||
2024-06-13 | Tallinna FC Olympic Olybet - Tallinna FC GameSport | 0 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-08 | Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi - Tallinna FC GameSport | 4 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-01 | Tallinna FC GameSport - Vaimastvere Sk Illi | 0 - 5 | |
Γύρος 7 | |||
2024-05-26 | Kohila Püsivus - Tallinna FC GameSport | 5 - 1 |
Βαθμολογίες
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna Mustamäe Jalgpalliklubi | 11 | 8 | 3 | 0 | 38:12 | 27 |
2
|
Tallinna FC Olympic Olybet | 10 | 6 | 4 | 0 | 25:8 | 22 |
3
|
Ποχτζά-Ταλλινά Βόλτα | 11 | 7 | 0 | 4 | 32:23 | 21 |
4
|
Σόκερνετ Ταλίν | 11 | 6 | 1 | 4 | 37:31 | 19 |
5
|
Vaimastvere Sk Illi | 11 | 5 | 2 | 4 | 34:30 | 17 |
6
|
Tallinna FC Eston Villa II | 10 | 4 | 4 | 2 | 25:16 | 16 |
7
|
Tallinna FC Maksatransport II | 11 | 5 | 0 | 6 | 28:28 | 15 |
8
|
Aruküla FC Vigri | 11 | 4 | 2 | 5 | 21:23 | 14 |
9
|
FC Kose II | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:39 | 13 |
10
|
FC Toompea | 11 | 3 | 2 | 6 | 33:33 | 11 |
11
|
Kohila Püsivus | 11 | 3 | 0 | 8 | 21:36 | 9 |
12
|
Tallinna FC GameSport | 11 | 0 | 1 | 10 | 7:48 | 1 |
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | 9 | 7 | 1 | 1 | 30:8 | 22 |
2
|
FCP Pärnu | 9 | 6 | 3 | 0 | 25:6 | 21 |
3
|
Tallinna FC EstHam United | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:13 | 19 |
4
|
FC Tallinna Wolves | 9 | 5 | 2 | 2 | 24:22 | 17 |
5
|
Rumori Calcio II Tallinn | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:20 | 11 |
6
|
Γιαλγκπαλλιχάιγκλα | 9 | 3 | 1 | 5 | 23:19 | 10 |
7
|
Saue JK II | 8 | 2 | 4 | 2 | 21:20 | 10 |
8
|
Pärnu JK Poseidon II | 9 | 2 | 1 | 6 | 20:28 | 7 |
9
|
Tallinna FC Reaal | 8 | 1 | 1 | 6 | 11:26 | 4 |
10
|
Τρανσφεβίσε | 9 | 1 | 0 | 8 | 8:37 | 3 |
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FCP Pärnu | ||||||
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | ||||||
|
Tallinna FC Reaal | ||||||
|
Saue JK II | ||||||
|
Tallinna FC EstHam United | ||||||
|
FC Tallinna Wolves | ||||||
|
Rumori Calcio II Tallinn | ||||||
|
Γιαλγκπαλλιχάιγκλα | ||||||
|
Τρανσφεβίσε | ||||||
|
Pärnu JK Poseidon II |
IV Liiga - Põhja/Ida piirkond 2024: 2024
IV Liiga - Põhja/Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FCP Pärnu | ||||||
|
Tabasalu Ulasabat C.F. II | ||||||
|
Tallinna FC Reaal | ||||||
|
Saue JK II | ||||||
|
Tallinna FC EstHam United | ||||||
|
FC Tallinna Wolves | ||||||
|
Rumori Calcio II Tallinn | ||||||
|
Γιαλγκπαλλιχάιγκλα | ||||||
|
Τρανσφεβίσε | ||||||
|
Pärnu JK Poseidon II |