Znicz Obra - KS 1920 Mosina (1-0), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Znicz Obra
Klasa Okręgowa - Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Dąb Kębłowo - Znicz Obra | ακυρώθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Znicz Obra - KS 1920 Mosina | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Wielkopolska Komorniki - Znicz Obra | ακυρώθηκε |
Znicz Obra - KS 1920 Mosina
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Wielkopolska, αγώνα Znicz Obra - KS 1920 Mosina, ώρα έναρξης 2024-08-18 15:00:00 διεθνής ώρα.
Znicz Obra και KS 1920 Mosina συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KS 1920 Mosina
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | OSiR Lwówek - KS 1920 Mosina | 0 - 0 | |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | KS 1920 Mosina - AP Reissa Poznań | ακυρώθηκε | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Znicz Obra - KS 1920 Mosina | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | KS 1920 Mosina - Lubonski KS | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Wielkopolska Komorniki - KS 1920 Mosina | ακυρώθηκε |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sparta Złotów | 3 | 3 | 0 | 0 | 15:2 | 9 |
2
|
Unia Wapno | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:1 | 9 |
3
|
Leśnik Margonin | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:3 | 7 |
4
|
MKP Powiat Pilski | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
5
|
Polonia Jastrowie | 3 | 1 | 2 | 0 | 11:8 | 5 |
6
|
Sokół Kościerzyn Wielki | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 5 |
7
|
Płomień Połajewo | 3 | 1 | 2 | 0 | 8:6 | 5 |
8
|
Iskra Krajenka | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
9
|
Noteć Dziembowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
10
|
GLKS Wysoka | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:7 | 2 |
11
|
Orzeł Gulcz | 3 | 0 | 1 | 2 | 6:8 | 1 |
12
|
Noteć Miasteczko Krajeńskie | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:11 | 1 |
13
|
Sokół Mieścisko | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
14
|
Noteć Rosko | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:8 | 0 |
15
|
Fortuna Wieleń | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:15 | 0 |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Polonia Poznań | 3 | 3 | 0 | 0 | 13:4 | 9 |
2
|
LZS Otorowo | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:4 | 9 |
3
|
Canarinhos Skórzewo | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:2 | 7 |
4
|
Złoci Złotkowo | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:4 | 7 |
5
|
Rożnovia Rożnowo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:6 | 6 |
6
|
SKS 13 Poznań | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
7
|
Błękitni Owińska | 3 | 1 | 2 | 0 | 7:4 | 5 |
8
|
TPS Winogrady | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:4 | 3 |
9
|
Zjednoczeni Września | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
10
|
Concordia Murowana Goślina | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
11
|
Pompa Team Jarosławiec | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
12
|
Clescevia Kleszczewo | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:9 | 3 |
13
|
Lechita Kłecko | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:9 | 3 |
14
|
KS Fałkowo | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:7 | 1 |
15
|
LKS Lipa | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:10 | 1 |
16
|
Tarnovia II Tarnowo Podgórne | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:13 | 0 |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lubonski KS | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:2 | 6 |
2
|
Stella Luboń | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:1 | 6 |
3
|
Obra Zbąszyń | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 4 |
4
|
Orzeł Granowo | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
5
|
Orkan Konarzewo | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
Dąb Kębłowo | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:7 | 4 |
7
|
Helios Czempiń | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:3 | 3 |
8
|
Wielkopolska Komorniki | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
9
|
Korona Bukowiec | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
10
|
Grom Wolsztyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 8:9 | 3 |
11
|
AP Reissa Poznań | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
12
|
Znicz Obra | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:5 | 3 |
13
|
NKS Niepruszewo | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
14
|
Patria Buk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15
|
KS 1920 Mosina | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:4 | 0 |
16
|
Wicher Strzyżewo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:14 | 0 |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Group 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
PKS Racot | 3 | 3 | 0 | 0 | 5:1 | 9 |
2
|
Brenewia Wijewo | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
3
|
Polonia 1912 Leszno II | 3 | 2 | 0 | 1 | 12:8 | 6 |
4
|
Ruch Bojanowo | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
5
|
Sarnowianka Sarnowa | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:7 | 6 |
6
|
Rydzyniak Rydzyna | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:10 | 6 |
7
|
Zawisza Dolsk | 3 | 1 | 1 | 1 | 11:8 | 4 |
8
|
Korona Wilkowice | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
9
|
Orla Jutrosin | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:6 | 4 |
10
|
Promień Krzywiń | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:5 | 4 |
11
|
Piast Poniec | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:7 | 3 |
12
|
LUKS Stare Bojanowo | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:10 | 3 |
13
|
Helios Bucz | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Pogoń Śmigiel | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:5 | 2 |
15
|
Sokół Kaszczor | 3 | 0 | 1 | 2 | 7:13 | 1 |
16
|
MTS Pawłowice | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:10 | 1 |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Group 5 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Odolanovia Odolanów | 4 | 4 | 0 | 0 | 13:4 | 12 |
2
|
Stal Pleszew | 4 | 3 | 1 | 0 | 13:8 | 10 |
3
|
KS Rogaszyce | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:5 | 8 |
4
|
GKS Żerków | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
5
|
Sokół Bralin | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 7 |
6
|
Lilia Mikstat | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
7
|
Biały Orzeł Koźmin | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:6 | 7 |
8
|
Huragan Szczury | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
9
|
Gladiatorzy Pietruszyce | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
10
|
Płomień Opatów | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:7 | 4 |
11
|
Ogniwo Łąkociny | 4 | 1 | 1 | 2 | 9:11 | 4 |
12
|
Pogoń II Nowe Skalmierzyce | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:6 | 3 |
13
|
KP Słupia | 4 | 0 | 3 | 1 | 3:5 | 3 |
14
|
Las Kuczków | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:13 | 3 |
15
|
Barycz Janków Przygodzki | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:11 | 0 |
16
|
Czarni Wierzbno | 4 | 0 | 0 | 4 | 5:14 | 0 |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska, Group 6 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wilki Wilczyn | 3 | 3 | 0 | 0 | 12:3 | 9 |
2
|
Zieloni Koźminek | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:5 | 7 |
3
|
SKP Słupca | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
Tulisia Tuliszków | 3 | 2 | 0 | 1 | 13:7 | 6 |
5
|
Warta Dobrów | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
Czarni Ostrowite | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
7
|
Tur Turek | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:6 | 6 |
8
|
Górnik Kłodawa | 3 | 1 | 1 | 1 | 6:8 | 4 |
9
|
Zjednoczeni Rychwał | 3 | 1 | 1 | 1 | 8:9 | 4 |
10
|
Orzeł Grzegorzew | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:6 | 4 |
11
|
GKS Sompolno | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
12
|
Warta Krzymów | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:6 | 3 |
13
|
Strażak Licheń Stary | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:12 | 3 |
14
|
CKS Zbiersk | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:8 | 1 |
15
|
Kasztelania Brudzew | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:8 | 0 |
16
|
Orły Zagórów | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:9 | 0 |