Πόλβα Λόύτος - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
6.6 | 7.6 | 5.6 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
6.05 | 7 | 5.1 |
4.1 | 6 | 2.2 | Μέσος όρος γκολ |
3.5 | 5 | 2 |
2.5 | 1.6 | 3.4 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.55 | 2 | 3.1 |
Σχετικοί δείκτες
75%
Κερδίζει
5%
Ισοπαλίες
20%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 3.5
50%
Κερδίζει
5%
Ισοπαλίες
45%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Πόλβα Λόύτος
III Liiga | |||
Γύρος 12 | |||
2024-08-31 | Tõrva JK - Πόλβα Λόύτος | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-23 | Πόλβα Λόύτος - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-20 | Βαστσελίνα Τανέμ - Πόλβα Λόύτος | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-08-04 | Πόλβα Λόύτος - Tartu FC Inter | - | |
Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-07-31 | Πόλβα Λόύτος - Tallinna FC Starmedia | - | |
Väikesed karikavõistlused | |||
Γύρος 6 | |||
2024-06-12 | Tartu Team Helm - Πόλβα Λόύτος | 3 - 1 | |
III Liiga | |||
Γύρος 8 | |||
2024-06-09 | Tartu JK Welco X - Πόλβα Λόύτος | 1 - 2 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-02 | Πόλβα Λόύτος - Οτέπα | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-05-26 | Πόλβα Λόύτος - Βαστσελίνα Τανέμ | 6 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-19 | Tartu Team Helm - Πόλβα Λόύτος | 1 - 1 |
Πόλβα Λόύτος - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM
Εσθονία, III Liiga, αγώνα Πόλβα Λόύτος - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM, ώρα έναρξης 2024-08-23 17:00:19 διεθνής ώρα.
Πόλβα Λόύτος και Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM συμμετέχει στο πρωτάθλημα III Liiga, Εσθονία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM
III Liiga | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-14 | Tõrva JK - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-09-08 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tartu FC Inter | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-09-01 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Βαστσελίνα Τανέμ | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-23 | Πόλβα Λόύτος - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | - | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-16 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tartu JK Welco X | - | |
Γύρος 9 | |||
2024-06-15 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Οτέπα | 3 - 0 | |
Γύρος 8 | |||
2024-06-09 | Tartu Team Helm - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 1 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-06-01 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Γουόριορ Βάλγκα | 16 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-05-18 | Γιογκέβα Νόορους 96 - Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 8 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-05-12 | Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM - Tõrva JK | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Tallinna SC ReUnited | 10 | 8 | 0 | 2 | 38:15 | 24 |
2
|
Tallinna FC Starmedia | 10 | 7 | 2 | 1 | 54:10 | 23 |
3
|
Μακσατρανσπόρτ | 10 | 6 | 2 | 2 | 50:16 | 20 |
4
|
Tallinna FC Hell Hunt | 10 | 4 | 5 | 1 | 26:19 | 17 |
5
|
Tallinna FC Tamper | 10 | 5 | 0 | 5 | 23:24 | 15 |
6
|
Tallinna JK Metropol | 10 | 5 | 0 | 5 | 26:27 | 15 |
7
|
Tallinna FC Smsraha | 10 | 4 | 1 | 5 | 30:15 | 13 |
8
|
Tallinna FC Eston Villa | 10 | 4 | 1 | 5 | 33:30 | 13 |
9
|
Πιράζα Ταλίν | 10 | 4 | 0 | 6 | 21:25 | 12 |
10
|
Ζενίτ Ταλλίν | 10 | 2 | 1 | 7 | 18:53 | 7 |
11
|
Tallinna KSK FC Štrommi | 10 | 0 | 0 | 10 | 10:95 | 0 |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Πόλβα Λόύτος | 8 | 6 | 1 | 1 | 35:12 | 19 |
2
|
Tartu JK Welco X | 9 | 6 | 1 | 2 | 23:14 | 19 |
3
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | 8 | 6 | 0 | 2 | 35:15 | 18 |
4
|
Tartu Team Helm | 8 | 5 | 1 | 2 | 29:9 | 16 |
5
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | 9 | 5 | 0 | 4 | 32:19 | 15 |
6
|
Βαστσελίνα Τανέμ | 8 | 3 | 1 | 4 | 18:21 | 10 |
7
|
Tartu FC Inter | 7 | 3 | 0 | 4 | 18:11 | 9 |
8
|
Οτέπα | 9 | 3 | 0 | 6 | 16:24 | 9 |
9
|
Tõrva JK | 9 | 1 | 2 | 6 | 17:30 | 5 |
10
|
Γουόριορ Βάλγκα | 9 | 1 | 0 | 8 | 7:75 | 3 |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Raasiku FC Joker | 10 | 9 | 1 | 0 | 35:8 | 28 |
2
|
Τουρί Γκανβίξ | 10 | 9 | 0 | 1 | 37:18 | 27 |
3
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | 10 | 6 | 1 | 3 | 24:21 | 19 |
4
|
Λόο | 10 | 6 | 0 | 4 | 20:18 | 18 |
5
|
Κόσε | 10 | 5 | 1 | 4 | 28:23 | 16 |
6
|
Μααρντού Άλιενς | 10 | 3 | 2 | 5 | 20:20 | 11 |
7
|
Rakvere JK Tarvas II | 10 | 3 | 1 | 6 | 21:22 | 10 |
8
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | 9 | 3 | 1 | 5 | 17:25 | 10 |
9
|
JK Kuusalu Kalev | 9 | 2 | 2 | 5 | 14:19 | 8 |
10
|
Τζάρβα-Τζάνι | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:35 | 7 |
11
|
Ζαρβέ | 10 | 1 | 0 | 9 | 14:36 | 3 |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κριστίν | 10 | 9 | 0 | 1 | 39:13 | 27 |
2
|
JK Tallinna Kalev Juunior | 10 | 8 | 1 | 1 | 49:11 | 25 |
3
|
Ρουμόρι | 10 | 6 | 0 | 4 | 36:22 | 18 |
4
|
Ρούμου | 10 | 6 | 0 | 4 | 33:23 | 18 |
5
|
Παρνού Νιρβάνα | 11 | 5 | 3 | 3 | 24:16 | 18 |
6
|
Tallinna FC Zealot Sporting | 11 | 5 | 1 | 5 | 27:33 | 16 |
7
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | 10 | 4 | 1 | 5 | 27:28 | 13 |
8
|
Pärnu JK Vaprus III | 9 | 3 | 1 | 5 | 20:33 | 10 |
9
|
Saku Sporting II | 10 | 2 | 1 | 7 | 15:31 | 7 |
10
|
Tallinna FC Flora IV | 10 | 1 | 2 | 7 | 26:50 | 5 |
11
|
Läänemaa JK Haapsalu | 9 | 1 | 0 | 8 | 15:51 | 3 |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |
III Liiga - Põhja piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μακσατρανσπόρτ | ||||||
|
Tallinna FC Hell Hunt | ||||||
|
Tallinna SC ReUnited | ||||||
|
Πιράζα Ταλίν | ||||||
|
Tallinna FC Eston Villa | ||||||
|
Ζενίτ Ταλλίν | ||||||
|
Tallinna FC Starmedia | ||||||
|
Tallinna FC Smsraha | ||||||
|
Tallinna KSK FC Štrommi | ||||||
|
Tallinna JK Metropol | ||||||
|
Tallinna FC Tamper |
III Liiga - Lõuna piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γιογκέβα Νόορους 96 | ||||||
|
Tõrva JK | ||||||
|
Tartu Team Helm | ||||||
|
Πόλβα Λόύτος | ||||||
|
Viljandi JK Tulevik ja Suure-Jaani United ÜM | ||||||
|
Βαστσελίνα Τανέμ | ||||||
|
Οτέπα | ||||||
|
Tartu JK Welco X | ||||||
|
Tartu FC Inter | ||||||
|
Γουόριορ Βάλγκα |
III Liiga - Ida piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μααρντού Άλιενς | ||||||
|
Λόο | ||||||
|
Τουρί Γκανβίξ | ||||||
|
Rakvere JK Tarvas II | ||||||
|
Τζάρβα-Τζάνι | ||||||
|
JK Kuusalu Kalev | ||||||
|
Raasiku FC Joker | ||||||
|
Κόσε | ||||||
|
Kohtla-Järve Linnameeskond | ||||||
|
Μαρτζάμα Κόμπανι | ||||||
|
Ζαρβέ |
III Liiga - Lääne piirkond 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ρούμου | ||||||
|
Saku Sporting II | ||||||
|
Tallinna FC Flora IV | ||||||
|
Ρουμόρι | ||||||
|
Läänemaa JK Haapsalu | ||||||
|
JK Tallinna Kalev Juunior | ||||||
|
Tallinna FC Zealot Sporting | ||||||
|
Vändra JK Vaprus II ja FC Lelle ÜM | ||||||
|
Κριστίν | ||||||
|
Παρνού Νιρβάνα | ||||||
|
Pärnu JK Vaprus III |