Dąbroczanka Pępowo - Orzeł Kawęczyn (1-4), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Dąbroczanka Pępowo
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Dąbroczanka Pępowo - Astra Krotoszyn | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Zawisza Łęka Opatowska - Dąbroczanka Pępowo | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Dąbroczanka Pępowo - Orzeł Kawęczyn | 1 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Polonia 1908 Marcinki Kępno - Dąbroczanka Pępowo | 2 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Dąbroczanka Pępowo - Krobianka Krobia | 1 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | LZS Cielcza - Dąbroczanka Pępowo | 3 - 6 |
Σειρά 5
Γενικός
Dąbroczanka Pępowo + Orzeł Kawęczyn Less than 4.5 cards 10 από 10
Dąbroczanka Pępowo Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 6
Dąbroczanka Pępowo Less than 4.5 cards 9 από 9
Dąbroczanka Pępowo Νίκες 3
Orzeł Kawęczyn Χωρίς Ήττες 6
Orzeł Kawęczyn Δεν δέχθηκε κανένα γκολ 5
Orzeł Kawęczyn Less than 4.5 cards 10 από 10
Dąbroczanka Pępowo - Orzeł Kawęczyn
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Dąbroczanka Pępowo - Orzeł Kawęczyn, ώρα έναρξης 2024-08-24 15:00:16 διεθνής ώρα.
Dąbroczanka Pępowo και Orzeł Kawęczyn συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Orzeł Kawęczyn
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | LKS 1968 Jankowy - Orzeł Kawęczyn | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Orzeł Kawęczyn - Piast Czekanów | 3 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Dąbroczanka Pępowo - Orzeł Kawęczyn | 1 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Orzeł Kawęczyn - LZS Cielcza | 5 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Rawia Rawicz - Orzeł Kawęczyn | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
Γκόρνικ Κόνιν | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |