FC St. Margrethen B - FC Steinach 2 , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC St. Margrethen B
4. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC St. Margrethen B - FK Jedinstvo St. Gallen | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | FC Altstätten 2b - FC St. Margrethen B | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC Besa St. Gallen 2 - FC St. Margrethen B | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC St. Margrethen B - FC Rorschacherberg | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-01 | FC Rotmonten SG - FC St. Margrethen B | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | FC St. Margrethen B - FC Steinach 2 | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Rebstein 2b - FC St. Margrethen B | 2 - 2 |
FC St. Margrethen B - FC Steinach 2
Switzerland Amateur, 4. Liga OFV, αγώνα FC St. Margrethen B - FC Steinach 2, ώρα έναρξης 2024-08-24 14:00:00 διεθνής ώρα.
FC St. Margrethen B και FC Steinach 2 συμμετέχει στο πρωτάθλημα 4. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Steinach 2
4. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC Steinach 2 - FC Altstätten 2b | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | FC Rebstein 2b - FC Steinach 2 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC Steinach 2 - FC Heiden | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Speicher - FC Steinach 2 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Steinach 2 - FK Jedinstvo St. Gallen | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | FC St. Margrethen B - FC Steinach 2 | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-22 | FC Steinach 2 - FC Besa St. Gallen 2 | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
4. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lenzerheide Valbella | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
CB Lumnezia | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
3
|
FC Thusis/Cazis | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
CB Surses | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
AC Bregaglia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
US Schluein Ilanz 2 Grp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Celerina | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
8
|
Valposchiavo Calcio 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
9
|
US Danis-Tavanasa | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
10
|
FC Ems II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Untervaz | 1 | 1 | 0 | 0 | 10:2 | 3 |
2
|
FC Schaan 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Eschen-Mauren II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Davos | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
5
|
FC Ems II B | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Μπέλζερς ΙΙ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Chur 97 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
8
|
FC Triesen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
FC Bad Ragaz 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
10
|
FC Vaduz (V) | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:10 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Haag | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
2
|
FC Au-Berneck 05 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 12:0 | 3 |
3
|
FC Rheineck | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
4
|
FC Altstätten 2a | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
5
|
FC Diepoldsau-Schmitter 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
Ρουγκέλ ΙΙ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Buchs SG II | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
8
|
FC St. Margrethen | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:12 | 1 |
9
|
FC Rebstein 2a | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
10
|
FC Grabs | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Rotmonten SG | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2
|
FK Jedinstvo St. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
FC Steinach 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Speicher | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
FC Rebstein 2b | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
FC St. Margrethen B | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
FC Altstätten 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Heiden | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
9
|
FC Besa St. Gallen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
10
|
FC Rorschacherberg | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 5 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sarajevo 92 | 1 | 1 | 0 | 0 | 9:2 | 3 |
2
|
FC Abtwil-Engelburg II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
FC Niederwil SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Fortuna SG | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
FC Gossau SG 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
FC Winkeln SG 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
7
|
FC Urnäsch | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Herisau II | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
FC Flawil 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
10
|
FC Wittenbach 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:9 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 6 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KF Labinoti | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
FC Romanshorn 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
3
|
FC Tägerwilen 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
4
|
FC Kreuzlingen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
FC Steckborn | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
FC Bischofszell 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Frauenfeld 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
8
|
FC Arbon 05 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
9
|
FC Weinfelden-Bürglen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
10
|
FC Neukirch-Egnach 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 7 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Frauenfeld 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
2
|
FC Uzwil 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
3
|
FC Niederstetten | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
FC Tobel-Affeltrangen 1946 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 1 |
5
|
FC Eschlikon | 1 | 0 | 1 | 0 | 5:5 | 1 |
6
|
FC Henau 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Bazenheid 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Wängi 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
9
|
FC Flawil 2a | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Wil 1900 I | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
4. Liga OFV - Gruppe 8 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Glarus 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
2
|
FC Flums | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
FC Rapperswil-Jona (V) | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
4
|
Eschen-Mauren III | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Rüti GL | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Wagen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Netstal | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
8
|
FC Kosova 19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
FC Schmerikon | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
10
|
FC Uznach 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |