Εκδηλώσεις: Λόκο Βλταβίν
CFL | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Λόκο Βλταβίν - SK Dynamo Ceske Budejovice B | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Αντμιρά Πράγας - Λόκο Βλταβίν | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Λόκο Βλταβίν - Βικτώρια Πλζεν Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Σόκολ Χοστούν - Λόκο Βλταβίν | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | MAS Táborsko II - Λόκο Βλταβίν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Λόκο Βλταβίν - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-21 | Κραλούβ - Λόκο Βλταβίν | 1 - 1 | |
CFL | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Ντούκλα Πράγας Β' - Λόκο Βλταβίν | 2 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Λόκο Βλταβίν - Πίσεκ | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-03 | Κλάντνο - Λόκο Βλταβίν | 3 - 1 |
Λόκο Βλταβίν - Πρεστίζ
Τσεχία, CFL, αγώνα Λόκο Βλταβίν - Πρεστίζ, ώρα έναρξης 2024-08-24 08:15:00 διεθνής ώρα.
Λόκο Βλταβίν και Πρεστίζ συμμετέχει στο πρωτάθλημα CFL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Πρεστίζ
CFL | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Πρεστίζ - Πρίμπραμ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Πρεστίζ - Σομούτοφ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Ποβλτάβσκα - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Πρεστίζ - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | ακυρώθηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | Πρεστίζ - Σόκολ Χοστούν | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Λόκο Βλταβίν - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-21 | Χοροβίσκο - Πρεστίζ | 3 - 0 | |
CFL | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Πρεστίζ - Αντμιρά Πράγας | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Κλάντνο - Πρεστίζ | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 7 |
2
|
Σλόβαν Βελβάρι | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
3
|
Πρίμπραμ | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
Αντμιρά Πράγας | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
5
|
MAS Táborsko II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Zce Plzen | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
8
|
Ποβλτάβσκα | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
9
|
Μοτορλέτ Πράγας | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
10
|
Βικτώρια Πλζεν Β' | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11
|
Ντούκλα Πράγας Β' | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Λόκο Βλταβίν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13
|
Σομούτοφ | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Σόκολ Χοστούν | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15
|
Μποέμιανς Β' | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
16
|
Πίσεκ | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
17
|
Πρεστίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κλάντνο | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
Ούστι Ναντ Λάβεμ | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
Σλόβαν Λίμπερετς Β' | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
Σοκόλ Μπροζάνι | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
Γιάμπλονετς Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
6
|
Τζισκρά Ούστι Ναντ Ορλίσι | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
Ζάπι | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Μπανίκ Σους | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
9
|
Χράντεκ Κράλοβε Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Σέσκα Λίπα | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
12
|
Παρντούμπιτσε Β' | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
13
|
Σλουμέκ | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
Κολίν | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Μλάντα Μπολέσλαβ Β' | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
16
|
Σοκόλ Ζιβανίσε | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
17
|
Τέπλιτσε Β' | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |