Zamek Gołańcz - Iskra Szydłowo (3-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Zamek Gołańcz
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Warta Międzychód - Zamek Gołańcz | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Zamek Gołańcz - Kłos Gałowo | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Lubuszanin Trzcianka - Zamek Gołańcz | 1 - 4 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Zamek Gołańcz - Iskra Szydłowo | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | KP Piła - Zamek Gołańcz | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Zamek Gołańcz - Płomień Przyprostynia | 2 - 1 | |
IV. Liga - Wielkopolska | |||
Γύρος 28 | |||
2024-06-26 | Polonia Golina - Zamek Gołańcz | 3 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Zamek Gołańcz + Iskra Szydłowo Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Zamek Gołańcz + Iskra Szydłowo Less than 4.5 cards 10 από 10
Iskra Szydłowo Χωρίς μηδέν παθητικό 6
Iskra Szydłowo Περισσότερα από 2.5 γκολ 9 από 9
Iskra Szydłowo Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 6 από 6
Iskra Szydłowo Less than 4.5 cards 9 από 9
Zamek Gołańcz Χωρίς μηδέν παθητικό 15
Zamek Gołańcz Περισσότερα από 2.5 γκολ 10 από 10
Zamek Gołańcz Και οι δύο ομάδες σκοράρουν 9 από 10
Zamek Gołańcz Less than 4.5 cards 10 από 10
Zamek Gołańcz - Iskra Szydłowo
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Zamek Gołańcz - Iskra Szydłowo, ώρα έναρξης 2024-08-24 10:00:07 διεθνής ώρα.
Zamek Gołańcz και Iskra Szydłowo συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Iskra Szydłowo
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Pogoń Łobżenica - Iskra Szydłowo | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | KP Piła - Iskra Szydłowo | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Iskra Szydłowo - Płomień Przyprostynia | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Zamek Gołańcz - Iskra Szydłowo | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Iskra Szydłowo - Sokół Szamocin | 4 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski - Iskra Szydłowo | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-29 | Iskra Szydłowo - Wilki Wilczyn | 3 - 1 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KP Piła | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:2 | 10 |
2
|
Zamek Gołańcz | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Lubuszanin Trzcianka | 4 | 3 | 0 | 1 | 9:7 | 9 |
4
|
Sparta Oborniki | 4 | 2 | 2 | 0 | 10:3 | 8 |
5
|
Sparta Szamotuły | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:3 | 8 |
6
|
Warta Międzychód | 4 | 1 | 3 | 0 | 7:5 | 6 |
7
|
Iskra Szydłowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:9 | 6 |
8
|
KS Korona Stróżewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:4 | 5 |
9
|
Kłos Budzyń | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Kłos Gałowo | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:6 | 4 |
11
|
Płomień Przyprostynia | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:7 | 3 |
12
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:11 | 3 |
13
|
Sokół Szamocin | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:7 | 3 |
14
|
Pogoń Łobżenica | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:15 | 3 |
15
|
Orkan Chorzemin | 4 | 0 | 2 | 2 | 2:8 | 2 |
16
|
Sokół Pniewy | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:9 | 2 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Kłos Zaniemyśl | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
2
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:5 | 10 |
3
|
Wełna Skoki | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:4 | 9 |
4
|
Lechia Kostrzyn | 4 | 2 | 2 | 0 | 8:2 | 8 |
5
|
Γκόρνικ Κόνιν | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:0 | 8 |
6
|
Olimpia Koło | 4 | 2 | 2 | 0 | 5:2 | 8 |
7
|
Przemysław Poznań | 4 | 2 | 1 | 1 | 4:2 | 7 |
8
|
Meblorz Swarzędz | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
9
|
Avia Kamionki | 4 | 1 | 2 | 1 | 8:6 | 5 |
10
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:5 | 4 |
11
|
UKS Śrem | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:7 | 3 |
12
|
Lider Swarzędz | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:9 | 3 |
13
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:13 | 3 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 4 | 0 | 2 | 2 | 3:7 | 2 |
15
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 4 | 0 | 1 | 3 | 4:8 | 1 |
16
|
GKS Dopiewo | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:17 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:3 | 12 |
2
|
Orzeł Kawęczyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:3 | 10 |
3
|
ZEFKA Kobyla Góra | 4 | 3 | 1 | 0 | 11:2 | 10 |
4
|
Kania Gostyń | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
5
|
Astra Krotoszyn | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:2 | 7 |
6
|
Krobianka Krobia | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
8
|
Dąbroczanka Pępowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:8 | 6 |
9
|
LKS 1968 Jankowy | 4 | 1 | 2 | 1 | 5:5 | 5 |
10
|
GKS Jaraczewo | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:10 | 5 |
11
|
Piast Czekanów | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Wisła Borek Wielkopolski | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:9 | 4 |
13
|
Rawia Rawicz | 4 | 0 | 3 | 1 | 2:3 | 3 |
14
|
KKS II Kalisz | 4 | 0 | 3 | 1 | 5:9 | 3 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:12 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:13 | 0 |