Chur 97 - FC Wil 1900 2 , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Chur 97
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | KF Dardania St. Gallen - Chur 97 | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-04 | Chur 97 - FC Dübendorf | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 - FC Wil 1900 2 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Ούστερ - Chur 97 | - | |
Schweizer Cup | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-17 | FC Besa St. Gallen - Chur 97 | - | |
Qualifikation 2. Liga Interregional | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-10 | Chur 97 - FC Ibach | 3 - 1 | |
Γύρος 203 | |||
2024-06-23 | Chur 97 - BSC Old Boys | 4 - 2 | |
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Ούστερ - Chur 97 | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | Chur 97 - Φράουενφελντ | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | FC Adliswil - Chur 97 | 0 - 2 |
Chur 97 - FC Wil 1900 2
Switzerland Amateur, 2. Liga Interregional, αγώνα Chur 97 - FC Wil 1900 2, ώρα έναρξης 2024-08-31 14:00:00 διεθνής ώρα.
Chur 97 και FC Wil 1900 2 συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Liga Interregional, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Wil 1900 2
2. Liga Interregional | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-05 | Ούστερ - FC Wil 1900 2 | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | Μπέλζερς - FC Wil 1900 2 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | Ρεντ Σταρ - FC Wil 1900 2 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 - FC Wil 1900 2 | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Bülach - FC Wil 1900 2 | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | FC Weesen - FC Wil 1900 2 | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-08 | FC Wil 1900 2 - Ούστερ | 0 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-01 | FC Wil 1900 2 - KF Dardania St. Gallen | 0 - 6 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-25 | FC Bülach - FC Wil 1900 2 | 1 - 0 | |
Γύρος 26 | |||
2024-05-18 | FC Wil 1900 2 - Τχαλβίλ | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
2. Liga - Interregional 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olympique de Genève FC | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Collex-Bossy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Urania Genève Sport | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Amical Saint-Prex | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Πάλι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Concordia Lausanne | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Εσχισχένς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Farvagny/Ogoz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FC Martigny-Sports | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
CS Romontois | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Signal FC Bernex-Confignon | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
US Collombey-Muraz | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Vernier | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
US Terre Sainte | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
FC Stade-Lausanne-Ouchy (A) | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Σάτελ Σεν Ντενίς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lommiswil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Lerchenfeld | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SC Düdingen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Tavannes/Tramelan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
BSC Old Boys | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Allschwil | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Pratteln | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Bosporus | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
SV Lyss | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
SC Binningen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
FC Muri-Gümligen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FC Bosna Neuchâtel | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Ueberstorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
SC Dornach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
FC Ajoie-Monterri | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
FC Stade-Lausanne-Ouchy SA II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουχς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Γκολντάου | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Σούρσε | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Ibach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Τχαλβίλ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
SC Cham II | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
AC Malcantone | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FC Lachen/Altendorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Ζούγκ 94 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Λοκάρνο | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
SC Emmen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Brunnen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Μάρι | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
FC Rothrist | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
FC Emmenbrücke | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Wil 1900 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
KF Dardania St. Gallen | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Dübendorf | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ρεντ Σταρ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Βιντάου | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Bazenheid | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Μπέλζερς | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Αλτστάτεν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Chur 97 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Ούστερ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Φράουενφελντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
FC Bülach | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
FC Schaffhausen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
FC Arbon 05 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Σέφελντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
FC Gossau | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2. Liga - Interregional 1 24/25: 2024-2025
2. Liga - Interregional 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Lommiswil | ||||||
|
FC Lerchenfeld | ||||||
|
SC Düdingen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Allschwil | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
SV Lyss | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Bosna Neuchâtel | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Stade-Lausanne-Ouchy SA II |
2. Liga - Interregional 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουχς | ||||||
|
Γκολντάου | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Ibach | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
AC Malcantone | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
Μάρι | ||||||
|
FC Rothrist | ||||||
|
FC Emmenbrücke |
2. Liga - Interregional 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Μπέλζερς | ||||||
|
Αλτστάτεν | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Bülach | ||||||
|
FC Schaffhausen 2 | ||||||
|
FC Arbon 05 | ||||||
|
Σέφελντ | ||||||
|
FC Gossau |
2. Liga - Interregional 1 24/25: 2024-2025
2. Liga - Interregional 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Lommiswil | ||||||
|
FC Lerchenfeld | ||||||
|
SC Düdingen | ||||||
|
FC Tavannes/Tramelan | ||||||
|
BSC Old Boys | ||||||
|
FC Allschwil | ||||||
|
FC Pratteln | ||||||
|
FC Bosporus | ||||||
|
SV Lyss | ||||||
|
SC Binningen | ||||||
|
FC Muri-Gümligen | ||||||
|
FC Bosna Neuchâtel | ||||||
|
FC Ueberstorf | ||||||
|
SC Dornach | ||||||
|
FC Ajoie-Monterri | ||||||
|
FC Stade-Lausanne-Ouchy SA II |
2. Liga - Interregional 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μπουχς | ||||||
|
Γκολντάου | ||||||
|
Σούρσε | ||||||
|
FC Ibach | ||||||
|
Τχαλβίλ | ||||||
|
SC Cham II | ||||||
|
Γκαμπαρόγκνο-Κοντονέ | ||||||
|
AC Malcantone | ||||||
|
FC Lachen/Altendorf | ||||||
|
Ζούγκ 94 | ||||||
|
Λοκάρνο | ||||||
|
SC Emmen | ||||||
|
FC Brunnen | ||||||
|
Μάρι | ||||||
|
FC Rothrist | ||||||
|
FC Emmenbrücke |
2. Liga - Interregional 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Wil 1900 2 | ||||||
|
KF Dardania St. Gallen | ||||||
|
FC Dübendorf | ||||||
|
Ρεντ Σταρ | ||||||
|
Βιντάου | ||||||
|
FC Bazenheid | ||||||
|
Μπέλζερς | ||||||
|
Αλτστάτεν | ||||||
|
Chur 97 | ||||||
|
Ούστερ | ||||||
|
Φράουενφελντ | ||||||
|
FC Bülach | ||||||
|
FC Schaffhausen 2 | ||||||
|
FC Arbon 05 | ||||||
|
Σέφελντ | ||||||
|
FC Gossau |