Piast Człuchów - GKS Myśliwiec Tuchomie (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Piast Człuchów
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | GTS Czarna Dąbrówka - Piast Człuchów | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Piast Człuchów - GKS Myśliwiec Tuchomie | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | LKS Sokół Wyczechy - Piast Człuchów | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-15 | Piast Człuchów - KS Unison Machowino | 8 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | KS Słupia Kobylnica - Piast Człuchów | 2 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 0 | |||
2023-11-08 | Piast Człuchów - Pogoń Lębork | 1 - 2 |
Σειρά 3
Γενικός
GKS Myśliwiec Tuchomie Χωρίς μηδέν παθητικό 4
GKS Myśliwiec Tuchomie Περισσότερα από 2.5 γκολ 5 από 7
Piast Człuchów Less than 4.5 cards 7 από 8
Piast Człuchów - GKS Myśliwiec Tuchomie
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Słupska, αγώνα Piast Człuchów - GKS Myśliwiec Tuchomie, ώρα έναρξης 2024-08-31 14:00:46 διεθνής ώρα.
Piast Człuchów και GKS Myśliwiec Tuchomie συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Słupska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS Myśliwiec Tuchomie
Klasa Okręgowa Słupska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | GKS Myśliwiec Tuchomie - KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Piast Człuchów - GKS Myśliwiec Tuchomie | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | GKS Myśliwiec Tuchomie - MKS Debrzno | 4 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Gryf II Słupsk - GKS Myśliwiec Tuchomie | 6 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | GKS Myśliwiec Tuchomie - MKS Start Miastko | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Słupska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Dolina Speranda Niepoględzie | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:5 | 12 |
2
|
MKS Start Miastko | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
3
|
Gryf II Słupsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 27:3 | 9 |
4
|
KS Słupia Kobylnica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
5
|
Piast Człuchów | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:4 | 7 |
6
|
LKS Sokół Wyczechy | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
7
|
KS Skotawia Dębnica Kaszubska | 5 | 2 | 1 | 2 | 5:9 | 7 |
8
|
TS Pomorze Potęgowo | 4 | 2 | 0 | 2 | 14:10 | 6 |
9
|
Granit Kończewo | 4 | 2 | 0 | 2 | 10:8 | 6 |
10
|
Kaszubia Studzienice | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:9 | 6 |
11
|
MKS Debrzno | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
12
|
GKS Myśliwiec Tuchomie | 5 | 1 | 2 | 2 | 6:10 | 5 |
13
|
Jantar Ustka | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
14
|
GTS Czarna Dąbrówka | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:19 | 3 |
15
|
KS Unison Machowino | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:21 | 0 |
16
|
Lider Rychnowy | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:26 | 0 |