Rohrbach-Berg - Union Dietach , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Rohrbach-Berg
Landesliga Oberosterreich | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | Rohrbach-Berg - Union Dietach | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Union Mondsee - Rohrbach-Berg | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | Rohrbach-Berg - Union Raika Weisskirchen | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Πρεγκράτεν - Rohrbach-Berg | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-02 | Rohrbach-Berg - ASK Sankt Valentin | 4 - 4 |
Rohrbach-Berg - Union Dietach
Αυστρία - Ερασιτεχνικό, Landesliga Oberosterreich, αγώνα Rohrbach-Berg - Union Dietach, ώρα έναρξης 2024-08-31 15:00:00 διεθνής ώρα.
Rohrbach-Berg και Union Dietach συμμετέχει στο πρωτάθλημα Landesliga Oberosterreich, Αυστρία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Union Dietach
Landesliga Oberosterreich | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-31 | Rohrbach-Berg - Union Dietach | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-24 | Union Dietach - Union Ostermiething | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-17 | Μπαντ Ισχλ - Union Dietach | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Union Dietach - Γιούνιον Μάρτιν | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-02 | DSG Union HABAU Perg - Union Dietach | 0 - 2 | |
ÖFB Cup | |||
2024-07-27 | Union Dietach - Χέρτα | 0 - 2 | |
2023-04-21 | DSG Union HABAU Perg - Union Dietach | 0 - 3 | |
2023-04-06 | Union Edelweiss Graz - Union Dietach | 3 - 0 |
Βαθμολογίες
Landesliga Oberosterreich 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντα Μπάντ Σκάλλερμπαχ | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:0 | 6 |
2
|
Vortuna Bad Leonfelden | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
3
|
Union Ostermiething | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
4
|
Γιούνιον Μάρτιν | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
SV Friedburg/Pöndorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:4 | 3 |
6
|
Union Dietach | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
7
|
DSG Union HABAU Perg | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
8
|
Union Edelweiss | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
9
|
Union Raika Weisskirchen | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
10
|
Rohrbach-Berg | 1 | 0 | 1 | 0 | 4:4 | 1 |
11
|
Union Mondsee | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
12
|
Μπαντ Ισχλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
13
|
ASK Sankt Valentin | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
14
|
Γκρουν Βέις Μίσχεντορφ | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
15
|
Πρεγκράτεν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
16
|
Γκμούντερ | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |