Atlético Unión Pampayasta (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R) (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Atlético Unión Pampayasta (R)
Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B | |||
Γύρος 10 | |||
2024-09-08 | Vecinos Unidos (R) - Atlético Unión Pampayasta (R) | 0 - 0 | |
Γύρος 9 | |||
2024-09-01 | Atlético Unión Pampayasta (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-18 | Atlético Unión Pampayasta (R) - Atlético Almafuerte (R) | 0 - 2 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-11 | Juventud Unida Punta del Agua (R) - Atlético Unión Pampayasta (R) | 0 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-04 | Atlético Unión Pampayasta (R) - Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 0 - 1 |
Atlético Unión Pampayasta (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R)
Argentina Amateur, Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B, αγώνα Atlético Unión Pampayasta (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R), ώρα έναρξης 2024-09-01 17:30:00 διεθνής ώρα.
Atlético Unión Pampayasta (R) και Argentino Colonial de Los Cóndores (R) συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B, Argentina Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Argentino Colonial de Los Cóndores (R)
Liga Regional Riotercerense de Fútbol - Primera B | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-01 | Atlético Unión Pampayasta (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 0 - 1 | |
Γύρος 8 | |||
2024-08-25 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Atlético Almafuerte (R) | 4 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-08-18 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Juventud Unida Punta del Agua (R) | 4 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-11 | Sportivo Y Bib. La Cruz (R) - Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-04 | Argentino Colonial de Los Cóndores (R) - Deportivo Libertad de Hernando (R) | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Riotercerense - Primera B, Zona 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Juventud Unida Punta del Agua | 12 | 6 | 6 | 0 | 19:9 | 24 |
2
|
Deportivo Libertad de Hernando | 12 | 6 | 5 | 1 | 16:7 | 23 |
3
|
Vecinos Unidos | 12 | 6 | 3 | 3 | 12:9 | 21 |
4
|
Atlético Unión Pampayasta | 12 | 4 | 5 | 3 | 14:11 | 17 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam | 12 | 2 | 5 | 5 | 9:15 | 11 |
6
|
Atlético Huracán de Las Isletillas | 12 | 2 | 3 | 7 | 7:12 | 9 |
7
|
Deportivo Casino | 12 | 1 | 3 | 8 | 7:21 | 6 |
Riotercerense - Primera B, Zona 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte | 12 | 8 | 4 | 0 | 28:13 | 28 |
2
|
Sportivo Y Bib. La Cruz | 12 | 5 | 5 | 2 | 18:13 | 20 |
3
|
Argentino Colonial de Los Cóndores | 12 | 5 | 4 | 3 | 22:20 | 19 |
4
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín | 12 | 3 | 5 | 4 | 15:17 | 14 |
5
|
Juventud Alianza Despeñaderos | 12 | 4 | 2 | 6 | 19:20 | 14 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos | 12 | 3 | 3 | 6 | 20:23 | 12 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique | 12 | 1 | 3 | 8 | 8:24 | 6 |
Riotercerense - Reserva B, Zona 1 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vecinos Unidos (R) | 12 | 10 | 2 | 0 | 38:7 | 32 |
2
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam (R) | 11 | 7 | 1 | 3 | 21:6 | 22 |
3
|
Deportivo Libertad de Hernando (R) | 12 | 6 | 2 | 4 | 8:11 | 20 |
4
|
Deportivo Casino (R) | 11 | 5 | 2 | 4 | 12:8 | 17 |
5
|
Atlético Huracán de Las Isletillas (R) | 12 | 3 | 3 | 6 | 10:19 | 12 |
6
|
Juventud Unida Punta del Agua (R) | 12 | 3 | 1 | 8 | 8:26 | 10 |
7
|
Atlético Unión Pampayasta (R) | 12 | 1 | 1 | 10 | 7:27 | 4 |
Riotercerense - Reserva B, Zona 2 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte (R) | 12 | 8 | 1 | 3 | 15:5 | 25 |
2
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín (R) | 12 | 6 | 4 | 2 | 16:3 | 22 |
3
|
Juventud Alianza Despeñaderos (R) | 11 | 6 | 3 | 2 | 13:7 | 21 |
4
|
Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 12 | 3 | 5 | 4 | 8:13 | 14 |
5
|
Cultural Unión Despeñaderos (R) | 12 | 2 | 6 | 4 | 6:13 | 12 |
6
|
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 13 | 2 | 4 | 7 | 10:17 | 10 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique (R) | 12 | 2 | 3 | 7 | 11:21 | 9 |
Riotercerense - Primera B, Zona Campeonato 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Atlético Almafuerte | 9 | 6 | 1 | 2 | 13:8 | 19 |
2
|
Vecinos Unidos | 9 | 4 | 2 | 3 | 13:9 | 14 |
3
|
Juventud Unida Punta del Agua | 9 | 4 | 2 | 3 | 10:10 | 14 |
4
|
Argentino Colonial de Los Cóndores | 8 | 3 | 1 | 4 | 15:12 | 10 |
5
|
Sportivo Y Bib. La Cruz | 8 | 3 | 1 | 4 | 8:11 | 10 |
6
|
Atlético Unión Pampayasta | 8 | 3 | 1 | 4 | 7:10 | 10 |
7
|
Deportivo Libertad de Hernando | 9 | 2 | 2 | 5 | 5:11 | 8 |
Riotercerense - Primera B, Zona Repechaje 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín | 8 | 5 | 2 | 1 | 7:3 | 17 |
2
|
Juventud Alianza Despeñaderos | 9 | 3 | 5 | 1 | 11:6 | 14 |
3
|
Atlético Huracán de Las Isletillas | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:4 | 14 |
4
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique | 8 | 3 | 2 | 3 | 6:6 | 11 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam | 8 | 1 | 4 | 3 | 7:10 | 7 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos | 8 | 1 | 3 | 4 | 5:8 | 6 |
7
|
Deportivo Casino | 8 | 1 | 3 | 4 | 4:10 | 6 |
Riotercerense - Reserva B, Zona Campeonato 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Vecinos Unidos (R) | 9 | 6 | 2 | 1 | 28:7 | 20 |
2
|
Argentino Colonial de Los Cóndores (R) | 8 | 5 | 2 | 1 | 15:3 | 17 |
3
|
Sportivo Y Bib. La Cruz (R) | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:5 | 17 |
4
|
Atlético Almafuerte (R) | 9 | 3 | 2 | 4 | 14:15 | 11 |
5
|
Deportivo Libertad de Hernando (R) | 9 | 2 | 3 | 4 | 5:7 | 9 |
6
|
Juventud Unida Punta del Agua (R) | 9 | 1 | 2 | 6 | 4:28 | 5 |
7
|
Atlético Unión Pampayasta (R) | 8 | 0 | 3 | 5 | 1:13 | 3 |
Riotercerense - Reserva B, Zona Repechaje 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Casino (R) | 9 | 4 | 5 | 0 | 6:1 | 17 |
2
|
U.D.C.I.S.A. San Agustín (R) | 9 | 3 | 5 | 1 | 7:4 | 14 |
3
|
Atlético Huracán de Las Isletillas (R) | 9 | 3 | 3 | 3 | 11:8 | 12 |
4
|
Juventud Alianza Despeñaderos (R) | 9 | 3 | 3 | 3 | 10:9 | 12 |
5
|
Sp. Y Rec. Gral. Fotheringlam (R) | 8 | 1 | 7 | 0 | 4:3 | 10 |
6
|
Cultural Unión Despeñaderos (R) | 8 | 2 | 3 | 3 | 6:5 | 9 |
7
|
Dep. Y Bib. Villa del Dique (R) | 8 | 0 | 2 | 6 | 3:17 | 2 |