Τουντελάνο - Μπαρπάστρο (2-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Τουντελάνο
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | Ντεπορτίβο Αλαβές - Τουντελάνο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Τουντελάνο - Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Αλφάρο - Τουντελάνο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Τουντελάνο - Ρεάλ Σοσιεδάδ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Σούμπιζα - Τουντελάνο | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Τουντελάνο - Μπαρπάστρο | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-21 | Μπρέα - Τουντελάνο | 0 - 0 | |
2024-08-14 | Τουντελάνο - Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 0 - 1 | |
2024-08-04 | Εχέα - Τουντελάνο | 2 - 1 | |
2024-07-27 | Πονφεραντίνα - Τουντελάνο | 4 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.95
|
3
|
3.8
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 5
Γενικός
Τουντελάνο + Μπαρπάστρο Less than 4.5 cards 10 από 10
Τουντελάνο Χωρίς νίκες 4
Μπαρπάστρο Χωρίς νίκες 3
Μπαρπάστρο Δεν σκοραρε κανένα γκολ 3
Μπαρπάστρο Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Τουντελάνο - Μπαρπάστρο
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Τουντελάνο - Μπαρπάστρο, ώρα έναρξης 2024-09-01 17:00:00 διεθνής ώρα.
Τουντελάνο και Μπαρπάστρο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μπαρπάστρο
Segunda División B | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Λογκρονές - Μπαρπάστρο | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Μπαρπάστρο - Καλαχόρα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Ουτέμπο - Μπαρπάστρο | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Μπαρπάστρο - Βιτόρια | ακυρώθηκε | |
2024-09-07 | Μπαρπάστρο - Eibar B | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Τουντελάνο - Μπαρπάστρο | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-24 | Μπαρπάστρο - Γέιδα | 0 - 1 | |
2024-08-21 | CFJ Mollerussa - Μπαρπάστρο | 0 - 0 | |
2024-08-17 | Έβρο - Μπαρπάστρο | ακυρώθηκε | |
2024-08-10 | Μπαρπάστρο - Μπινεφάρ | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λανγκρέο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Νουμάνθια | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ρεάλ Αβίλες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Μαρίνο Λουάνκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ποντεβέδρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Ρεάλ Αβίλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Salamanca UDS | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Εσκομπέντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Μπεργκαντίνος | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Γκουιζουέλο | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Λαρέντο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
16
|
Κορούξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
17
|
Κομποστέλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
UD Llanera | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 2: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιζάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Ουτέμπο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
Εχέα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
Τουντελάνο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Αλφάρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Eibar B | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Τερουέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σούμπιζα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
Μπαρπάστρο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ανγκουιάνο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γκέρνικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Καλαχόρα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
17
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
18
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 3: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Πένα Ντεπορτίβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Σεντ Άντρεου | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Βαλένθια Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
UE Costa Brava | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Έλτσε Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Τεράσσα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Αλζίρα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
CE Andratx | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Σαμπαντέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Γέιδα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
13
|
Torrent CF | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
14
|
Κορνέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
15
|
Εσπανιόλ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Μαγιόρκα Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
17
|
Ολότ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18
|
Ευρόπα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 4: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CP La Unión | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Ντεπορτίβα Μινέρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Γιουβεντούντ Τορρεμολίνος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
Χερέθ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Λινάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Λινένσε | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Αλμερία Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
CD Estepona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Οριχουέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σαν Φερνάντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
12
|
Xerez Deportivo FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
13
|
Ντόν Μπενίτο | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14
|
Γρανάδα Β' | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Ουκάμ Μούρθια | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Club Atlético Antoniano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17
|
Καντίζ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
Βιλλανόβενσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group 5: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κασερένο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Τενερίφη Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ουνιόν Σου Γιάζα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Ναβαλκαρνέρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ράιο Μαζανταχόντα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
Χετάφε Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Κόρια | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
10
|
Real Madrid C | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
11
|
Ουνιόν Αντάρβε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12
|
CD Illescas | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Κονκουένσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Ντε Λος Ρέγιες | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Colonia Moscardó | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Μελίλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
17
|
CD Atlético Paso | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
CD Móstoles URJC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |