Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ρεάλ Αβίλα (0-1), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Ντεπορτίβο Φαμπρίλ
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Λανγκρέο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Νουμάνθια - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Ποντεβέδρα - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Κομποστέλα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ρεάλ Αβίλα | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-24 | Κομποστέλα - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 3 - 0 | |
2024-08-22 | Αρόσα - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 0 - 1 | |
2024-08-15 | Betanzos CF - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 1 - 0 | |
2024-08-07 | Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - CD Estradense | 4 - 0 |
Πιθανότητα
Books | 1 | X | 2 |
---|---|---|---|
Bet365 |
1.83
|
3.25
|
3.8
|
Click on the odds to view the odds history
Σειρά 6
Γενικός
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ + Ρεάλ Αβίλα Less than 4.5 cards 10 από 10
Ρεάλ Αβίλα Ήττες 5
Ρεάλ Αβίλα Χωρίς μηδέν παθητικό 5
Ρεάλ Αβίλα Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Ρεάλ Αβίλα Πρώτη να παραδοθεί 5 από 5
Ρεάλ Αβίλα Ηττημένος 1ου ημιχρόνου 4 από 5
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ρεάλ Αβίλα
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ρεάλ Αβίλα, ώρα έναρξης 2024-08-31 16:00:00 διεθνής ώρα.
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ και Ρεάλ Αβίλα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ρεάλ Αβίλα
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | Ρεάλ Αβίλα - Γκουιζουέλο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Ρεάλ Αβίλα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Ρεάλ Αβίλα - Εσκομπέντο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Μαρίνο Λουάνκο - Ρεάλ Αβίλα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Ρεάλ Αβίλα - Λανγκρέο | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Ντεπορτίβο Φαμπρίλ - Ρεάλ Αβίλα | 0 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-21 | Ντε Λος Ρέγιες - Ρεάλ Αβίλα | 2 - 1 | |
2024-08-18 | Κρίστο Ατλέτικο - Ρεάλ Αβίλα | 1 - 0 | |
2024-08-17 | Χετάφε Β´ - Ρεάλ Αβίλα | 2 - 0 | |
2024-08-14 | Ναβαλκαρνέρο - Ρεάλ Αβίλα | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λανγκρέο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Νουμάνθια | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ρεάλ Αβίλες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Μαρίνο Λουάνκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ποντεβέδρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Ρεάλ Αβίλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Salamanca UDS | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Εσκομπέντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Μπεργκαντίνος | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Γκουιζουέλο | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Λαρέντο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
16
|
Κορούξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
17
|
Κομποστέλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
UD Llanera | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 2: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιζάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Ουτέμπο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
Εχέα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
Τουντελάνο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Αλφάρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Eibar B | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Τερουέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σούμπιζα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
Μπαρπάστρο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ανγκουιάνο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γκέρνικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Καλαχόρα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
17
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
18
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 3: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Πένα Ντεπορτίβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Σεντ Άντρεου | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Βαλένθια Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
UE Costa Brava | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Έλτσε Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Τεράσσα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Αλζίρα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
CE Andratx | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Σαμπαντέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Γέιδα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
13
|
Torrent CF | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
14
|
Κορνέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
15
|
Εσπανιόλ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Μαγιόρκα Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
17
|
Ολότ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18
|
Ευρόπα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 4: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CP La Unión | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Ντεπορτίβα Μινέρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Γιουβεντούντ Τορρεμολίνος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
Χερέθ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Λινάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Λινένσε | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Αλμερία Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
CD Estepona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Οριχουέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σαν Φερνάντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
12
|
Xerez Deportivo FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
13
|
Ντόν Μπενίτο | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14
|
Γρανάδα Β' | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Ουκάμ Μούρθια | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Club Atlético Antoniano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17
|
Καντίζ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
Βιλλανόβενσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group 5: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κασερένο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Τενερίφη Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ουνιόν Σου Γιάζα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Ναβαλκαρνέρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ράιο Μαζανταχόντα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
Χετάφε Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Κόρια | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
10
|
Real Madrid C | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
11
|
Ουνιόν Αντάρβε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12
|
CD Illescas | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Κονκουένσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Ντε Λος Ρέγιες | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Colonia Moscardó | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Μελίλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
17
|
CD Atlético Paso | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
CD Móstoles URJC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |