NK Mladost Molve - NK Osvit Đelekovec (3-5), αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Mladost Molve
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | NK Tomislav Drnje - NK Mladost Molve | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | NK Mladost Molve - NK Prugovac | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | NK Ferdinandovac - NK Mladost Molve | - | |
Kup NS - KCKŽ | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-18 | NK Rudar Botinovec - NK Mladost Molve | - | |
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | NK Mladost Molve - NK Borac Imbriovec | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | NK Graničar Legrad - NK Mladost Molve | 1 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | NK Mladost Molve - NK Osvit Đelekovec | 3 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | NK Mladost Molve - NK Močile Koprivnica | 0 - 1 | |
4. NL BJ-KC-VT | |||
Γύρος 25 | |||
2024-05-25 | NK Bratstvo Kunovec - NK Mladost Molve | 4 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2024-05-18 | NK Mladost Molve - NK Slatina | 2 - 2 |
Σειρά 5
Γενικός
NK Mladost Molve Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
NK Mladost Molve Less than 4.5 cards 9 από 10
NK Osvit Đelekovec Χωρίς μηδέν παθητικό 9
Προσωπικές συναντήσεις
NK Mladost Molve Χωρίς μηδέν παθητικό 3
NK Osvit Đelekovec Χωρίς μηδέν παθητικό 4
NK Mladost Molve - NK Osvit Đelekovec
Croatia Amateur, Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka, αγώνα NK Mladost Molve - NK Osvit Đelekovec, ώρα έναρξης 2024-09-01 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Mladost Molve και NK Osvit Đelekovec συμμετέχει στο πρωτάθλημα Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka, Croatia Amateur.
Ο αγώνας θα πραγματοποιηθεί στο γήπεδο Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira στην πόλη Goiania , Βραζιλία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Osvit Đelekovec
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | NK Prugovac - NK Osvit Đelekovec | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | NK Osvit Đelekovec - NK Ferdinandovac | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | NK Borac Imbriovec - NK Osvit Đelekovec | - | |
Kup NS - KCKŽ | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-18 | NK Omladinac Herešin - NK Osvit Đelekovec | - | |
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | NK Osvit Đelekovec - NK Graničar Legrad | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | NK Osvit Đelekovec - NK Močile Koprivnica | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | NK Mladost Molve - NK Osvit Đelekovec | 3 - 5 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | NK Osvit Đelekovec - NK Mladost Kloštar Podravski | 0 - 2 | |
1. ŽNL Koprivničko-križevačka | |||
Γύρος 26 | |||
2024-06-09 | NK Lipa Hlebine - NK Osvit Đelekovec | 1 - 3 | |
Γύρος 25 | |||
2024-06-02 | NK Osvit Đelekovec - NK Miklinovec Koprivnica 1978 | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
Elitna ŽNL Koprivničko-križevačka 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Mladost Kloštar Podravski | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:1 | 9 |
2
|
NK Močile Koprivnica | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:2 | 7 |
3
|
NK Kalinovac | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:6 | 7 |
4
|
NK Tomislav Radnik Sveti Ivan Žabno | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:2 | 6 |
5
|
NK Tehničar 1974 | 3 | 1 | 2 | 0 | 6:2 | 5 |
6
|
NK Ferdinandovac | 3 | 1 | 2 | 0 | 3:1 | 5 |
7
|
NK Podravac Virje | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
8
|
NK Prugovac | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
9
|
NK Mladost Molve | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:7 | 3 |
10
|
NK Osvit Đelekovec | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:8 | 3 |
11
|
NK Borac Imbriovec | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:7 | 3 |
12
|
NK Tomislav Drnje | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 |
13
|
NK Bratstvo Kunovec | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:6 | 0 |
14
|
NK Graničar Legrad | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:9 | 0 |
Τοποθεσία
Βραζιλία
Χώρα
Goiania
Πόλη
Estádio Olímpico Pedro Ludovico Teixeira
Στάδιο