Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Atom Lebedyan
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-06 | Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-30 | Rodnik Parshinovka - Atom Lebedyan | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-23 | Atom Lebedyan - FC Sokol Lipetsk | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-18 | Lev Tolstoy - Atom Lebedyan | 3 - 1 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Γύρος 29 | |||
2024-08-10 | FC Sokol Lipetsk - Atom Lebedyan | Αναβλήθηκε | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Spartak Kazinka - Atom Lebedyan | 3 - 12 | |
Lipetsk Oblast Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-07-31 | Atom Lebedyan - FC Vityaz-EGU | 2 - 1 | |
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 9 | |||
2024-07-27 | Atom Lebedyan - Avangard Chaplygin | 2 - 0 |
Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk
Russia Amateur, Championat Lipetskoy Oblasti, αγώνα Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk, ώρα έναρξης 2024-09-06 21:00:00 διεθνής ώρα.
Atom Lebedyan και Gazovik Zadonsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championat Lipetskoy Oblasti, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Gazovik Zadonsk
Championat Lipetskoy Oblasti | |||
Γύρος 14 | |||
2024-09-06 | Atom Lebedyan - Gazovik Zadonsk | - | |
Γύρος 13 | |||
2024-08-30 | Gazovik Zadonsk - Spartak Kazinka | - | |
Γύρος 12 | |||
2024-08-23 | Lev Tolstoy - Gazovik Zadonsk | - | |
Γύρος 11 | |||
2024-08-17 | Avangard Chaplygin - Gazovik Zadonsk | 5 - 3 | |
Γύρος 10 | |||
2024-08-04 | Gazovik Zadonsk - Temp Dobroye | 0 - 3 | |
Γύρος 9 | |||
2024-07-28 | Gazovik Zadonsk - FC Sokol Lipetsk | 1 - 3 | |
Γύρος 8 | |||
2024-07-21 | Gazovik Zadonsk - Rodnik Parshinovka | 3 - 8 | |
Γύρος 6 | |||
2024-07-13 | Spartak Kazinka - Gazovik Zadonsk | 2 - 5 |
Βαθμολογίες
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group A 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sokol Lipetsk | 9 | 8 | 1 | 0 | 47:5 | 25 |
2
|
Atom Lebedyan | 10 | 7 | 1 | 2 | 29:13 | 22 |
3
|
Rodnik Parshinovka | 10 | 7 | 1 | 2 | 24:9 | 22 |
4
|
Temp Dobroye | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:22 | 20 |
5
|
Lev Tolstoy | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:25 | 13 |
6
|
Gazovik Zadonsk | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:50 | 9 |
7
|
Spartak Kazinka | 11 | 1 | 2 | 8 | 16:40 | 5 |
8
|
Avangard Chaplygin | 9 | 1 | 0 | 8 | 12:35 | 3 |
Lipetsk Oblast Liga & Championship, Group B 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Vityaz-EGU | 10 | 10 | 0 | 0 | 64:10 | 30 |
2
|
Fakel Khlevnoye | 11 | 8 | 2 | 1 | 60:20 | 26 |
3
|
Voshod Ismalkovo | 10 | 7 | 1 | 2 | 47:17 | 22 |
4
|
Stanovoye | 11 | 6 | 0 | 5 | 24:25 | 18 |
5
|
Fakel Terbuny | 11 | 4 | 1 | 6 | 18:39 | 13 |
6
|
Maevka | 11 | 3 | 1 | 7 | 20:49 | 10 |
7
|
Yelets-M | 11 | 1 | 1 | 9 | 12:38 | 4 |
8
|
Dolgorukovo | 11 | 0 | 2 | 9 | 13:60 | 2 |