LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: LKS Ostrówek
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | Tajfun Jartypory - LKS Ostrówek | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | Armia Żelków - LKS Ostrówek | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | Zorza Sterdyń - LKS Ostrówek | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | LKS Ostrówek - Amazonka Wiśniew | 2 - 5 |
LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki
Poland Amateur, Klasa A - Siedlce, αγώνα LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki, ώρα έναρξης 2024-09-06 22:00:38 διεθνής ώρα.
LKS Ostrówek και Kosovia Kosów Lacki συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa A - Siedlce, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Kosovia Kosów Lacki
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | Armia Żelków - Kosovia Kosów Lacki | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | LKS Ostrówek - Kosovia Kosów Lacki | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | Kosovia Kosów Lacki - Zorza Sterdyń | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | Tęcza Stanisławów - Kosovia Kosów Lacki | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-11 | Kosovia Kosów Lacki - Czarni Węgrów | 0 - 3 | |
Liga Okręgowa - Siedlce | |||
Γύρος 30 | |||
2023-06-18 | Wektra Zbuczyn - Kosovia Kosów Lacki | 3 - 0 | |
Γύρος 29 | |||
2023-06-11 | Kosovia Kosów Lacki - Kolektyw Oleśnica | 2 - 1 | |
Γύρος 24 | |||
2023-06-08 | ŁDK Łosice - Kosovia Kosów Lacki | 4 - 2 |
Βαθμολογίες
Klasa A - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Promnik Gończyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Kolektyw Oleśnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Czarni Węgrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Jastrząb Żeliszew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Zorza Sterdyń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Amazonka Wiśniew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
LKS Ostrówek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Kosovia Kosów Lacki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Tęcza Stanisławów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Tajfun Jartypory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
GKS Dobre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Armia Żelków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Wilga Miastków Kościelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |