Κασζούμπια Κοσιερζίνια - Błękitni Stare Pole , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Κασζούμπια Κοσιερζίνια
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Κασζούμπια Κοσιερζίνια - Błękitni Stare Pole | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | KS Centrum Pelplin - Κασζούμπια Κοσιερζίνια | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Κασζούμπια Κοσιερζίνια - LZS Styna Godziszewo | 2 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | DKS Powiśle Dzierzgoń - Κασζούμπια Κοσιερζίνια | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | KP Gryf Tczew - Κασζούμπια Κοσιερζίνια | 2 - 1 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 27 | |||
2024-04-24 | Κασζούμπια Κοσιερζίνια - Grom Nowy Staw | 0 - 1 |
Κασζούμπια Κοσιερζίνια - Błękitni Stare Pole
Poland Amateur, Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, αγώνα Κασζούμπια Κοσιερζίνια - Błękitni Stare Pole, ώρα έναρξης 2024-09-07 13:30:00 διεθνής ώρα.
Κασζούμπια Κοσιερζίνια και Błękitni Stare Pole συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Błękitni Stare Pole
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Κασζούμπια Κοσιερζίνια - Błękitni Stare Pole | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Błękitni Stare Pole - KP Gryf Tczew | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański - Błękitni Stare Pole | 5 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Błękitni Stare Pole - Mady Ostaszewo | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Wietcisa Skarszewy - Błękitni Stare Pole | 4 - 0 | |
Puchar Polski PomZPN | |||
Γύρος 0 | |||
2023-10-11 | Pogoń Prabuty - Błękitni Stare Pole | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
MZKS Arka II Gdynia | 4 | 4 | 0 | 0 | 16:3 | 12 |
2
|
KS Chwaszczyno | 5 | 3 | 2 | 0 | 16:7 | 11 |
3
|
AS Kolbudy | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:1 | 10 |
4
|
Sporting Leźno | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:3 | 10 |
5
|
GKS Gedania II Gdańsk | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:12 | 9 |
6
|
SKS Stoczniowiec Gdańsk | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:9 | 7 |
7
|
Sokół Bożepole Wielkie | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:6 | 6 |
8
|
MKS Orkan Rumia | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:10 | 6 |
9
|
KS Osiczanka Osice | 4 | 2 | 0 | 2 | 5:5 | 6 |
10
|
Start Mrzezino | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:8 | 6 |
11
|
MKS Orlęta Reda | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
12
|
Czarni II Pruszcz Gdański | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:8 | 3 |
13
|
Amator Kiełpino | 4 | 1 | 0 | 3 | 6:11 | 3 |
14
|
MKS Solar Władysławowo | 5 | 1 | 0 | 4 | 4:11 | 3 |
15
|
KS Orzeł 1955 Trąbki Wielkie | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:14 | 0 |
16
|
OKS Janowo Rumia | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:17 | 0 |
Klasa Okręgowa Gdańsk - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
DKS Powiśle Dzierzgoń | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:2 | 12 |
2
|
Rodło Kwidzyn | 4 | 3 | 1 | 0 | 12:7 | 10 |
3
|
KP Gryf Tczew | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:6 | 9 |
4
|
Wietcisa Skarszewy | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:5 | 9 |
5
|
Sławek Borzechowo | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
6
|
KS Skorzewo | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:11 | 9 |
7
|
LZS Styna Godziszewo | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:7 | 7 |
8
|
LKS Żuławy Nowy Dwór Gdański | 4 | 2 | 1 | 1 | 13:8 | 7 |
9
|
MLKS Borowiak Czersk | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Κασζούμπια Κοσιερζίνια | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:6 | 4 |
11
|
Victoria Kaliska | 4 | 1 | 0 | 3 | 14:13 | 3 |
12
|
Pogoń Prabuty | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:17 | 3 |
13
|
Błękitni Stare Pole | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:13 | 3 |
14
|
Mady Ostaszewo | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:7 | 1 |
15
|
KS Centrum Pelplin | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:17 | 1 |
16
|
Gwiazda Karsin | 4 | 0 | 0 | 4 | 7:20 | 0 |