Przemysław Poznań - UKS Śrem , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.85 | 4 | 3.67 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.95 | 4.89 | 3.18 |
1.1 | 1.64 | 0.44 | Μέσος όρος γκολ |
3 | 4.11 | 2.09 |
2.75 | 2.36 | 3.22 | Κατά μέσο όρο γκολ |
0.95 | 0.78 | 1.09 |
Σχετικοί δείκτες
20%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
70%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
75%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
15%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Przemysław Poznań
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Przemysław Poznań - UKS Śrem | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Polanin Strzałkowo - Przemysław Poznań | - | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Mieszko II Gniezno - Przemysław Poznań | - | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Przemysław Poznań - GKS Dopiewo | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Polonus Kazimierz Biskupi - Przemysław Poznań | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Przemysław Poznań - Zjednoczeni Trzemeszno | ακυρώθηκε | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | Lechia Kostrzyn - Przemysław Poznań | 4 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-18 | Przemysław Poznań - Γκόρνικ Κόνιν | 0 - 6 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | Przemysław Poznań - SMS Ślesin | 1 - 2 |
Przemysław Poznań - UKS Śrem
Poland Amateur, V. Liga - Red Box Wielkopolska, αγώνα Przemysław Poznań - UKS Śrem, ώρα έναρξης 2024-09-07 10:00:45 διεθνής ώρα.
Przemysław Poznań και UKS Śrem συμμετέχει στο πρωτάθλημα V. Liga - Red Box Wielkopolska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: UKS Śrem
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | LZS Cielcza - UKS Śrem | - | |
2024-09-07 | Przemysław Poznań - UKS Śrem | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | UKS Śrem - Kłos Zaniemyśl | - | |
Puchar Polski WZPN - Poznań | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-28 | Pompa Team Jarosławiec - UKS Śrem | - | |
V. Liga - Red Box Wielkopolska | |||
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Wełna Skoki - UKS Śrem | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | UKS Śrem - Polonia II Środa Wielkopolska | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Lechia Kostrzyn - UKS Śrem | 3 - 0 | |
Klasa Okręgowa - Wielkopolska | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-22 | UKS Śrem - Pogoń Książ Wielkopolski | ακυρώθηκε | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-15 | KS 1920 Mosina - UKS Śrem | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-08 | UKS Śrem - PKS Racot | 4 - 2 |
Βαθμολογίες
V. Liga - Wielkopolska - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Lubuszanin Trzcianka | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:3 | 6 |
2
|
KS Korona Stróżewo | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 4 |
3
|
Sparta Oborniki | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:1 | 4 |
4
|
Zamek Gołańcz | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
5
|
KP Piła | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
6
|
Płomień Przyprostynia | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:2 | 3 |
7
|
Kłos Budzyń | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
8
|
Dyskobolia Grodzisk Wielkopolski | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
9
|
Iskra Szydłowo | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:5 | 3 |
10
|
Orkan Chorzemin | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
Warta Międzychód | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
12
|
Sparta Szamotuły | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
13
|
Kłos Gałowo | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
14
|
Sokół Pniewy | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:6 | 1 |
15
|
Sokół Szamocin | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
16
|
Pogoń Łobżenica | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:11 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Wełna Skoki | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:1 | 6 |
2
|
Kłos Zaniemyśl | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:2 | 6 |
3
|
Lechia Kostrzyn | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
Γκόρνικ Κόνιν | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:0 | 4 |
5
|
Tarnovia Tarnowo Podgórne | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
6
|
Olimpia Koło | 2 | 1 | 1 | 0 | 2:1 | 4 |
7
|
Avia Kamionki | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
8
|
Przemysław Poznań | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
Polonia II Środa Wielkopolska | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
10
|
UKS Śrem | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:4 | 3 |
11
|
Polonus Kazimierz Biskupi | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
12
|
Zjednoczeni Trzemeszno | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
13
|
Meblorz Swarzędz | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
14
|
Polanin Strzałkowo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:6 | 0 |
15
|
Lider Swarzędz | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
16
|
GKS Dopiewo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:12 | 0 |
V. Liga - Wielkopolska - Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Zawisza Łęka Opatowska | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2
|
ZEFKA Kobyla Góra | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3
|
Dąbroczanka Pępowo | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:2 | 6 |
4
|
Orzeł Kawęczyn | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:0 | 4 |
5
|
GKS Jaraczewo | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:4 | 4 |
6
|
Polonia 1908 Marcinki Kępno | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Krobianka Krobia | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
8
|
Kania Gostyń | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
Astra Krotoszyn | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
10
|
LKS 1968 Jankowy | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
Piast Czekanów | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
12
|
Rawia Rawicz | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
13
|
Wisła Borek Wielkopolski | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:6 | 1 |
14
|
KKS II Kalisz | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
15
|
Victoria Ostrzeszów | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 0 |
16
|
LZS Cielcza | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:6 | 0 |