Astra Piekoszów - Kamienna Brody , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Astra Piekoszów
Klasa Okręgowa - Świętokrzyska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Astra Piekoszów - Kamienna Brody | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | MKS Orlicz Suchedniów - Astra Piekoszów | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Astra Piekoszów - Ουίσλα Σαντομιέρζ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | LKS Victoria Skalbmierz - Astra Piekoszów | 2 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Astra Piekoszów - TS 1946 Nida Pińczów | 2 - 0 |
Astra Piekoszów - Kamienna Brody
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Świętokrzyska, αγώνα Astra Piekoszów - Kamienna Brody, ώρα έναρξης 2024-09-08 14:00:00 διεθνής ώρα.
Astra Piekoszów και Kamienna Brody συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Świętokrzyska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Kamienna Brody
Klasa Okręgowa - Świętokrzyska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Astra Piekoszów - Kamienna Brody | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Kamienna Brody - Partyzant Wodzisław | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Kamienna Brody - GLKS Wicher Miedziana Góra | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | MKS Orlicz Suchedniów - Kamienna Brody | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Kamienna Brody - Ουίσλα Σαντομιέρζ | 4 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-15 | Kamienna Brody - GKS Gród Ćmińsk | 2 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-09 | KS Świt Ćmielów - Kamienna Brody | 3 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-02 | Kamienna Brody - GKS Góral Górno | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Świętokrzyska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LKS Piaskowianka Piaski | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:1 | 6 |
2
|
Kamienna Brody | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
3
|
Astra Piekoszów | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
4
|
GLKS Wicher Miedziana Góra | 2 | 1 | 1 | 0 | 6:2 | 4 |
5
|
KS Świt Ćmielów | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:2 | 4 |
6
|
GKS Góral Górno | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:5 | 3 |
7
|
LKS Stal Kunów | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
8
|
Partyzant Wodzisław | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
9
|
Ουίσλα Σαντομιέρζ | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:5 | 3 |
10
|
LKS Piast Stopnica | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:7 | 3 |
11
|
MKS Orlicz Suchedniów | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
12
|
TS 1946 Nida Pińczów | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:2 | 1 |
13
|
Partyzant Radoszyce | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:4 | 1 |
14
|
Star Starachowice II | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:6 | 1 |
15
|
LKS Victoria Skalbmierz | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:4 | 0 |
16
|
KS Sparta Dwikozy | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |