Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Dąb Dąbrowa Białostocka
Klasa Okregowa Podlaska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Sokół 1946 Sokółka - Dąb Dąbrowa Białostocka | 2 - 1 | |
IV. Liga - Podlaska | |||
Γύρος 34 | |||
2024-06-15 | Hetman Tykocin - Dąb Dąbrowa Białostocka | 3 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-06-09 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Μπιέλσκ Ποντλάσκι | 3 - 5 | |
Γύρος 32 | |||
2024-06-02 | Orlęta Czyżew - Dąb Dąbrowa Białostocka | 6 - 0 |
Σειρά 3
Γενικός
Dąb Dąbrowa Białostocka Περισσότερα από 2.5 γκολ 8 από 10
Dąb Dąbrowa Białostocka Less than 4.5 cards 10 από 10
Pionier Brańsk Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk
Poland Amateur, Klasa Okregowa Podlaska, αγώνα Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk, ώρα έναρξης 2024-09-08 14:00:00 διεθνής ώρα.
Dąb Dąbrowa Białostocka και Pionier Brańsk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okregowa Podlaska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Pionier Brańsk
Klasa Okregowa Podlaska | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Dąb Dąbrowa Białostocka - Pionier Brańsk | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Pionier Brańsk - MKS Cresovia Siemiatycze | 2 - 2 |
Βαθμολογίες
Klasa Okregowa Podlaska 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sparta Augustów | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:4 | 10 |
2
|
Sokół 1946 Sokółka | 4 | 3 | 1 | 0 | 6:3 | 10 |
3
|
Żubr Drohiczyn | 4 | 3 | 0 | 1 | 13:9 | 9 |
4
|
Rudnia Zabłudów | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:5 | 7 |
5
|
LZS Krynki | 4 | 2 | 1 | 1 | 12:10 | 7 |
6
|
Sky Białystok | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:7 | 6 |
7
|
MKS Cresovia Siemiatycze | 4 | 1 | 2 | 1 | 10:7 | 5 |
8
|
GKS Gródek | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:6 | 5 |
9
|
Piast Białystok | 4 | 1 | 2 | 1 | 6:9 | 5 |
10
|
Dąb Dąbrowa Białostocka | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
11
|
Pionier Brańsk | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:8 | 4 |
12
|
Narew Choroszcz | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:11 | 4 |
13
|
Pomorzanka Sejny | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
14
|
Puszczą Hajnówka | 4 | 0 | 3 | 1 | 8:9 | 3 |
15
|
Pogoń Łapy | 4 | 0 | 3 | 1 | 6:11 | 3 |
16
|
MKS Mielnik | 4 | 0 | 0 | 4 | 3:14 | 0 |