NK Mladost Dekanovec - NK Trnovec , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: NK Mladost Dekanovec
2. Međimurska NL | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | NK ČSK Čehovec - NK Mladost Dekanovec | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | NK Mladost Dekanovec - NK Sloboda Slakovec | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | NK Vidovčan - NK Mladost Dekanovec | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | NK Mladost Dekanovec - NK Trnovec | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | NK Mura - NK Mladost Dekanovec | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | NK Mladost Dekanovec - NK Jadran Štefanec | 3 - 1 | |
Kup MNS | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-11 | NK Mladost Dekanovec - NK Trnava Goričan | 2 - 4 |
NK Mladost Dekanovec - NK Trnovec
Croatia Amateur, 2. Međimurska NL, αγώνα NK Mladost Dekanovec - NK Trnovec, ώρα έναρξης 2024-09-08 15:00:00 διεθνής ώρα.
NK Mladost Dekanovec και NK Trnovec συμμετέχει στο πρωτάθλημα 2. Međimurska NL, Croatia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: NK Trnovec
2. Međimurska NL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | NK Mura - NK Trnovec | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | NK Trnovec - NK Jadran Štefanec | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | NK Mladost Dekanovec - NK Trnovec | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | NK Trnovec - NK Budućnost Miklavec | - | |
Kup MNS | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-27 | NK Trnovec - NK Venera PMP Sveti Juraj na Bregu | - | |
2. Međimurska NL | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | NK Hajduk Brezje - NK Trnovec | 2 - 3 | |
Kup MNS | |||
Γύρος 6 | |||
2024-08-18 | NK Trnovec - NK Omladinac Novo Selo Rok | 3 - 1 | |
Γύρος 32 | |||
2024-08-10 | NK Torpedo Križovec - NK Trnovec | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
2. Međimurska NL 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
NK Drava Kuršanec | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
NK Trnovec | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
3
|
NK Mali Mihaljevec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
NK Mura | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
NK Mladost Dekanovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
NK Jadran Štefanec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
NK Mladost Ivanovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
NK Pobjeda Gornji Hrašćan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
NK Borac PMP Turčišće | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
NK Budućnost Miklavec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
NK Sloboda Slakovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
NK ČSK Čehovec | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
NK Hajduk Brezje | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14
|
NK Vidovčan | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |