Salamanca UDS - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
1.85 | 1.71 | 1.92 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
2.65 | 3 | 2.22 |
1.35 | 1.57 | 1.23 | Μέσος όρος γκολ |
1.4 | 1.64 | 1.11 |
0.5 | 0.14 | 0.69 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.25 | 1.36 | 1.11 |
Σχετικοί δείκτες
70%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
10%
Απώλειες
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 30%
Υπό: 70%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 10%
Υπό: 90%
Σύνολο 3.5
35%
Κερδίζει
35%
Ισοπαλίες
30%
Απώλειες
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 30%
Υπό: 70%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Salamanca UDS
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | Salamanca UDS - Μπεργκαντίνος | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Κορούξο - Salamanca UDS | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Salamanca UDS - Ρεάλ Αβίλες | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Γκουιζουέλο - Salamanca UDS | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Salamanca UDS - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Εσκομπέντο - Salamanca UDS | 1 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-21 | Ατλέτικο Αστόργκα - Salamanca UDS | 1 - 1 | |
2024-08-14 | Ζαμόρα - Salamanca UDS | 3 - 1 | |
2024-08-10 | Ατλέντικο Τορντεσόλλας - Salamanca UDS | 0 - 0 | |
Tercera Division | |||
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | Salamanca UDS - RC Celta de Vigo C | 0 - 0 |
Σειρά 3
Γενικός
Salamanca UDS + Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' Less than 4.5 cards 10 από 10
Salamanca UDS Χωρίς μηδέν παθητικό 3
Salamanca UDS Λιγότερο από 2.5 γκολ 9 από 10
Salamanca UDS - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β'
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα Salamanca UDS - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β', ώρα έναρξης 2024-09-08 17:00:00 διεθνής ώρα.
Salamanca UDS και Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ρασίνγκ Σανταντέρ Β'
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Ρεάλ Αβίλα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Λαρέντο | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | Salamanca UDS - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - UD Llanera | 2 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-24 | Πορτουγκαλέτε - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 3 - 0 | |
2024-08-21 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Eibar B | 2 - 0 | |
2024-08-16 | Εσκομπέντο - Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 0 - 3 | |
2024-08-13 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - Αραντίνα | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λανγκρέο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Νουμάνθια | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ρεάλ Αβίλες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Μαρίνο Λουάνκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ποντεβέδρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Ρεάλ Αβίλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Salamanca UDS | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Εσκομπέντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Μπεργκαντίνος | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Γκουιζουέλο | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Λαρέντο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
16
|
Κορούξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
17
|
Κομποστέλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
UD Llanera | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 2: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιζάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Ουτέμπο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
Εχέα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
Τουντελάνο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Αλφάρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Eibar B | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Τερουέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σούμπιζα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
Μπαρπάστρο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ανγκουιάνο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γκέρνικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Καλαχόρα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
17
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
18
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 3: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Πένα Ντεπορτίβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Σεντ Άντρεου | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Βαλένθια Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
UE Costa Brava | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Έλτσε Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Τεράσσα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Αλζίρα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
CE Andratx | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Σαμπαντέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Γέιδα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
13
|
Torrent CF | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
14
|
Κορνέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
15
|
Εσπανιόλ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Μαγιόρκα Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
17
|
Ολότ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18
|
Ευρόπα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 4: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CP La Unión | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Ντεπορτίβα Μινέρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Γιουβεντούντ Τορρεμολίνος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
Χερέθ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Λινάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Λινένσε | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Αλμερία Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
CD Estepona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Οριχουέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σαν Φερνάντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
12
|
Xerez Deportivo FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
13
|
Ντόν Μπενίτο | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14
|
Γρανάδα Β' | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Ουκάμ Μούρθια | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Club Atlético Antoniano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17
|
Καντίζ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
Βιλλανόβενσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group 5: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κασερένο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Τενερίφη Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ουνιόν Σου Γιάζα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Ναβαλκαρνέρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ράιο Μαζανταχόντα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
Χετάφε Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Κόρια | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
10
|
Real Madrid C | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
11
|
Ουνιόν Αντάρβε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12
|
CD Illescas | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Κονκουένσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Ντε Λος Ρέγιες | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Colonia Moscardó | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Μελίλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
17
|
CD Atlético Paso | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
CD Móstoles URJC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |