Amazonka Wiśniew - GKS Dobre , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Amazonka Wiśniew
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | Amazonka Wiśniew - GKS Dobre | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | Amazonka Wiśniew - Armia Żelków | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | Jastrząb Żeliszew - Amazonka Wiśniew | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | Amazonka Wiśniew - SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 202 | |||
2024-08-14 | Amazonka Wiśniew - Fenix Siennica | 1 - 5 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | LKS Ostrówek - Amazonka Wiśniew | 2 - 5 |
Amazonka Wiśniew - GKS Dobre
Poland Amateur, Klasa A - Siedlce, αγώνα Amazonka Wiśniew - GKS Dobre, ώρα έναρξης 2024-09-13 22:00:20 διεθνής ώρα.
Amazonka Wiśniew και GKS Dobre συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa A - Siedlce, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: GKS Dobre
Klasa A - Siedlce | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | Amazonka Wiśniew - GKS Dobre | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | GKS Dobre - Jastrząb Żeliszew | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka - GKS Dobre | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | GKS Dobre - Czarni Węgrów | - | |
Puchar Polski MZPN - Siedlce | |||
Γύρος 201 | |||
2024-08-04 | GKS Dobre - Wektra Zbuczyn | 1 - 4 |
Βαθμολογίες
Klasa A - Siedlce 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Promnik Gończyce | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Kolektyw Oleśnica | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
SKS Jabłonianka Jabłonna Lacka | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Czarni Węgrów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Jastrząb Żeliszew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Zorza Sterdyń | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Amazonka Wiśniew | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
LKS Ostrówek | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Kosovia Kosów Lacki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Tęcza Stanisławów | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Tajfun Jartypory | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
GKS Dobre | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Armia Żelków | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Wilga Miastków Kościelny | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |