BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2 , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.65 | 2.5 | 4.8 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4.3 | 4.82 | 3.67 |
2.35 | 1.6 | 3.1 | Μέσος όρος γκολ |
1.6 | 2 | 1.11 |
1.3 | 0.9 | 1.7 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.7 | 2.82 | 2.56 |
Σχετικοί δείκτες
55%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
35%
Απώλειες
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
35%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
55%
Απώλειες
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Championship SFF Center | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-27 | Avangard-M Kursk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 22 | |||
2024-08-26 | DFTS A. Stepina Bryansk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Γύρος 21 | |||
2024-08-17 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Trubchevsk | - | |
Γύρος 19 | |||
2024-08-14 | FC Klintsy - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Γύρος 20 | |||
2024-08-11 | FC Okhotno Bryansk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-08-07 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Torpedo Roslavl | 2 - 1 | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-04 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Kameya-SGUS Smolensk | 1 - 2 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
2024-08-01 | FC Sokol Seltso - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 3 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-29 | FC Mebelshchik Belye Berega - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 3 | |
Championship SFF Center | |||
2024-07-27 | Dnepr Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 1 |
BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2
Russia Amateur, Championship SFF Center, αγώνα BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2, ώρα έναρξης 2024-09-13 21:00:00 διεθνής ώρα.
BGUOR-AgroTrade Bryansk και FC Orel-2 συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championship SFF Center, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Orel-2
Championship SFF Center | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-20 | Kaluga-M - FC Orel-2 | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-03 | FC Orel-2 - Avangard-M Kursk | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | FC Orel-2 - Dnepr Smolensk | - | |
Orel Oblast Liga | |||
Γύρος 10 | |||
2024-08-11 | FC Bolkhov - FC Orel-2 | - | |
2024-08-04 | FC Orel-2 - FC Bolkhov | ακυρώθηκε | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 18 | |||
2024-08-03 | Kaluga-M - FC Orel-2 | 1 - 2 | |
Orel Oblast Liga | |||
Γύρος 9 | |||
2024-07-28 | FC Orel-2 - FC Mtsenskprokat Mtsensk | 6 - 10 | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 17 | |||
2024-07-27 | FC Orel-2 - Dinamo-M Bryansk | 2 - 3 | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-21 | FC Aleksandr Dyatkovo - FC Orel-2 | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 16 | 12 | 3 | 1 | 41:13 | 39 |
2
|
FC Urozhay Elan | 16 | 11 | 2 | 3 | 48:16 | 35 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 16 | 9 | 5 | 2 | 34:8 | 32 |
4
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 16 | 9 | 3 | 4 | 32:19 | 30 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 16 | 5 | 7 | 4 | 22:15 | 22 |
6
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:43 | 15 |
7
|
FC Yelets | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:42 | 15 |
8
|
Akademia Football Tambov | 16 | 3 | 2 | 11 | 19:33 | 11 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 16 | 0 | 2 | 14 | 5:62 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 18 | 15 | 2 | 1 | 71:17 | 47 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:21 | 39 |
3
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 18 | 12 | 2 | 4 | 45:18 | 38 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 30:18 | 31 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:30 | 25 |
6
|
FC Orel-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 18:27 | 19 |
7
|
Kaluga-M | 18 | 4 | 6 | 8 | 21:31 | 18 |
8
|
Dnepr Smolensk | 18 | 4 | 3 | 11 | 13:40 | 15 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:34 | 12 |
10
|
Avangard-M Kursk | 18 | 3 | 2 | 13 | 15:51 | 11 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Urozhay Elan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Lokomotiv Liski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Dinamo-M Bryansk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |