FC Lokomotiv Liski - FC Atom Novovoronezh , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.45 | 3.73 | 3.11 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4.8 | 5.7 | 3.9 |
2.7 | 3 | 2.33 | Μέσος όρος γκολ |
3.9 | 5.1 | 2.7 |
0.75 | 0.73 | 0.78 | Κατά μέσο όρο γκολ |
0.9 | 0.6 | 1.2 |
Σχετικοί δείκτες
75%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
10%
Απώλειες
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
80%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
10%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: FC Lokomotiv Liski
Championship SFF Center | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Atom Novovoronezh | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | FC Kameya-SGUS Smolensk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | FC Lokomotiv Liski - Μέταλλουργκ-Όεμκ | - | |
SFF Center Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-08-27 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | - | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | FC Lokomotiv Liski - Dinamo-M Bryansk | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-03 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | 0 - 1 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-27 | FC Lokomotiv Liski - FC Urozhay Elan | 2 - 1 | |
SFF Center Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-07-24 | FC Lokomotiv Liski - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 - 1 | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 16 | |||
2024-07-20 | FC Kristall-MEZ Borisoglebsk - FC Lokomotiv Liski | 1 - 0 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Yelets | 3 - 1 |
FC Lokomotiv Liski - FC Atom Novovoronezh
Russia Amateur, Championship SFF Center, αγώνα FC Lokomotiv Liski - FC Atom Novovoronezh, ώρα έναρξης 2024-09-13 21:00:00 διεθνής ώρα.
FC Lokomotiv Liski και FC Atom Novovoronezh συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championship SFF Center, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Atom Novovoronezh
Championship SFF Center | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-20 | FC Atom Novovoronezh - Ροτόρ Βολγκογκράντ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | FC Lokomotiv Liski - FC Atom Novovoronezh | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | FC Atom Novovoronezh - FC Urozhay Elan | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | FC Khimmash-Servis Borisoglebsk - FC Atom Novovoronezh | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | FC Atom Novovoronezh - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-04 | Dinamo-M Bryansk - FC Atom Novovoronezh | 0 - 3 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-27 | FC Atom Novovoronezh - FC Aleksandr Dyatkovo | 2 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-19 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - FC Atom Novovoronezh | 2 - 2 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | FC Atom Novovoronezh - Dnepr Smolensk | 7 - 0 | |
Γύρος 14 | |||
2024-07-06 | Avangard-M Kursk - FC Atom Novovoronezh | 1 - 5 |
Βαθμολογίες
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 16 | 12 | 3 | 1 | 41:13 | 39 |
2
|
FC Urozhay Elan | 16 | 11 | 2 | 3 | 48:16 | 35 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 16 | 9 | 5 | 2 | 34:8 | 32 |
4
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 16 | 9 | 3 | 4 | 32:19 | 30 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 16 | 5 | 7 | 4 | 22:15 | 22 |
6
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:43 | 15 |
7
|
FC Yelets | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:42 | 15 |
8
|
Akademia Football Tambov | 16 | 3 | 2 | 11 | 19:33 | 11 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 16 | 0 | 2 | 14 | 5:62 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 18 | 15 | 2 | 1 | 71:17 | 47 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:21 | 39 |
3
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 18 | 12 | 2 | 4 | 45:18 | 38 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 30:18 | 31 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:30 | 25 |
6
|
FC Orel-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 18:27 | 19 |
7
|
Kaluga-M | 18 | 4 | 6 | 8 | 21:31 | 18 |
8
|
Dnepr Smolensk | 18 | 4 | 3 | 11 | 13:40 | 15 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:34 | 12 |
10
|
Avangard-M Kursk | 18 | 3 | 2 | 13 | 15:51 | 11 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Urozhay Elan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Lokomotiv Liski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Dinamo-M Bryansk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |