Ροτόρ Βολγκογκράντ - Μέταλλουργκ-Όεμκ , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.3 | 3.44 | 3.18 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.55 | 3.44 | 3.64 |
2 | 2.22 | 1.82 | Μέσος όρος γκολ |
2.5 | 2.67 | 2.36 |
1.3 | 1.22 | 1.36 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.05 | 0.78 | 1.27 |
Σχετικοί δείκτες
55%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
30%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
65%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
20%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 70%
Υπό: 30%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Ροτόρ Βολγκογκράντ
Championship SFF Center | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-20 | FC Atom Novovoronezh - Ροτόρ Βολγκογκράντ | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-16 | Ροτόρ Βολγκογκράντ - Dinamo-M Bryansk | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | Ροτόρ Βολγκογκράντ - Μέταλλουργκ-Όεμκ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | FC Aleksandr Dyatkovo - Ροτόρ Βολγκογκράντ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | FC Kameya-SGUS Smolensk - Ροτόρ Βολγκογκράντ | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-06 | Metallurg-M Lipetsk - Ροτόρ Βολγκογκράντ | 1 - 2 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-27 | Akademia Football Tambov - Ροτόρ Βολγκογκράντ | 0 - 2 | |
Γύρος 11 | |||
2024-07-24 | Ροτόρ Βολγκογκράντ - SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 4 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-20 | FC Urozhay Elan - Ροτόρ Βολγκογκράντ | 0 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-15 | Ροτόρ Βολγκογκράντ - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 1 - 1 |
Ροτόρ Βολγκογκράντ - Μέταλλουργκ-Όεμκ
Russia Amateur, Championship SFF Center, αγώνα Ροτόρ Βολγκογκράντ - Μέταλλουργκ-Όεμκ, ώρα έναρξης 2024-09-13 21:00:00 διεθνής ώρα.
Ροτόρ Βολγκογκράντ και Μέταλλουργκ-Όεμκ συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championship SFF Center, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μέταλλουργκ-Όεμκ
Championship SFF Center | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | Ροτόρ Βολγκογκράντ - Μέταλλουργκ-Όεμκ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | FC Lokomotiv Liski - Μέταλλουργκ-Όεμκ | - | |
SFF Center Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-08-27 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - FC Aerozol Novomoskovsk | - | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | - | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-03 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - Dnepr Smolensk | 4 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-27 | Avangard-M Kursk - Μέταλλουργκ-Όεμκ | 1 - 5 | |
SFF Center Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-07-24 | FC Aerozol Novomoskovsk - Μέταλλουργκ-Όεμκ | 2 - 2 | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 16 | |||
2024-07-19 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - FC Atom Novovoronezh | 2 - 2 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-13 | FC Orel-2 - Μέταλλουργκ-Όεμκ | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 16 | 12 | 3 | 1 | 41:13 | 39 |
2
|
FC Urozhay Elan | 16 | 11 | 2 | 3 | 48:16 | 35 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 16 | 9 | 5 | 2 | 34:8 | 32 |
4
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 16 | 9 | 3 | 4 | 32:19 | 30 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 16 | 5 | 7 | 4 | 22:15 | 22 |
6
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:43 | 15 |
7
|
FC Yelets | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:42 | 15 |
8
|
Akademia Football Tambov | 16 | 3 | 2 | 11 | 19:33 | 11 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 16 | 0 | 2 | 14 | 5:62 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 18 | 15 | 2 | 1 | 71:17 | 47 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:21 | 39 |
3
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 18 | 12 | 2 | 4 | 45:18 | 38 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 30:18 | 31 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:30 | 25 |
6
|
FC Orel-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 18:27 | 19 |
7
|
Kaluga-M | 18 | 4 | 6 | 8 | 21:31 | 18 |
8
|
Dnepr Smolensk | 18 | 4 | 3 | 11 | 13:40 | 15 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:34 | 12 |
10
|
Avangard-M Kursk | 18 | 3 | 2 | 13 | 15:51 | 11 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Akademia Football Tambov | ||||||
|
FC Yelets | ||||||
|
FC Lokomotiv Liski | ||||||
|
Metallurg-M Lipetsk | ||||||
|
FC Urozhay Elan | ||||||
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | ||||||
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | ||||||
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | ||||||
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Dinamo-M Bryansk | ||||||
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | ||||||
|
Kaluga-M | ||||||
|
Avangard-M Kursk | ||||||
|
FC Atom Novovoronezh | ||||||
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | ||||||
|
FC Orel-2 | ||||||
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | ||||||
|
FC Aleksandr Dyatkovo | ||||||
|
Dnepr Smolensk |
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
FC Urozhay Elan | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Lokomotiv Liski | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Dinamo-M Bryansk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |