Εκδηλώσεις: Στέτι
Divize B | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-05 | Μπάνικ Σοκόλοβ - Στέτι | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Στέτι - Ολίμπιε Μπρεζόβα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Οστρόφ - Στέτι | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Στέτι - Κοπανίνα | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Admira PR B - Στέτι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Στέτι - Tempo Prague | 0 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Βικτόρια Μαριάνσκε Λάζνε - Στέτι | 0 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Στέτι - Σέσκι Μπροντ | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Μετέορ Πράγας - Στέτι | 4 - 0 | |
Cup | |||
2024-08-03 | SK Hrebec - Στέτι | 1 - 0 |
Στέτι - Κοπανίνα
Τσεχία, Divize B, αγώνα Στέτι - Κοπανίνα, ώρα έναρξης 2024-09-14 08:15:00 διεθνής ώρα.
Στέτι και Κοπανίνα συμμετέχει στο πρωτάθλημα Divize B, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Κοπανίνα
Divize B | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-05 | Κοπανίνα - SK Hrebec | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | SK Ujezd Praha 4 - Κοπανίνα | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Κοπανίνα - Ολίμπιε Μπρεζόβα | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Στέτι - Κοπανίνα | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Tempo Prague - Κοπανίνα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Κοπανίνα - Σέσκι Μπροντ | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Σλάβια Κάρλοβι - Κοπανίνα | 2 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Κοπανίνα - Σλάνι | 0 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | FK Usti Nad Labem II - Κοπανίνα | 2 - 3 | |
Cup | |||
2024-08-03 | Κοπανίνα - Tj Ligmet Milin | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Divize B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μετέορ Πράγας | 4 | 4 | 0 | 0 | 12:2 | 12 |
2
|
Σλάνι | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:2 | 10 |
3
|
Οστρόφ | 4 | 3 | 1 | 1 | 4:2 | 9 |
4
|
Μπάνικ Σοκόλοβ | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:5 | 7 |
5
|
Κοπανίνα | 4 | 2 | 1 | 1 | 7:8 | 7 |
6
|
SK Ujezd Praha 4 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:3 | 6 |
7
|
Στέτι | 4 | 2 | 0 | 2 | 2:7 | 6 |
8
|
Νερατόβιτσε Μπισκόβιτσε | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:4 | 5 |
9
|
Tempo Prague | 4 | 1 | 2 | 1 | 7:5 | 5 |
10
|
Σλάβια Κάρλοβι | 4 | 0 | 4 | 0 | 7:7 | 4 |
11
|
Βικτόρια Μαριάνσκε Λάζνε | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:6 | 4 |
12
|
FK Usti Nad Labem II | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
13
|
SK Hrebec | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:9 | 3 |
14
|
Admira PR B | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:11 | 3 |
15
|
Σέσκι Μπροντ | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
16
|
Ολίμπιε Μπρεζόβα | 4 | 0 | 2 | 2 | 6:10 | 2 |