Εκδηλώσεις: Πρεστίζ
CFL | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Πρεστίζ - Πρίμπραμ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Πρεστίζ - Σομούτοφ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Ποβλτάβσκα - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Πρεστίζ - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | ακυρώθηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | Πρεστίζ - Σόκολ Χοστούν | ακυρώθηκε | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Λόκο Βλταβίν - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-21 | Χοροβίσκο - Πρεστίζ | 3 - 0 | |
CFL | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Πρεστίζ - Αντμιρά Πράγας | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-31 | Κλάντνο - Πρεστίζ | 3 - 2 |
Πρεστίζ - Σομούτοφ
Τσεχία, CFL, αγώνα Πρεστίζ - Σομούτοφ, ώρα έναρξης 2024-09-14 12:30:00 διεθνής ώρα.
Πρεστίζ και Σομούτοφ συμμετέχει στο πρωτάθλημα CFL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σομούτοφ
CFL | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Πρεστίζ - Σομούτοφ | ακυρώθηκε | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-09-11 | Σλάβια Κάρλοβι - Σομούτοφ | - | |
CFL | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-06 | Σομούτοφ - Ντούκλα Πράγας Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Πίσεκ - Σομούτοφ | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | Μοτορλέτ Πράγας - Σομούτοφ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | Σομούτοφ - MAS Táborsko II | 1 - 2 | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-21 | Σλάβια Κάρλοβι - Σομούτοφ | Αναβλήθηκε | |
CFL | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Zce Plzen - Σομούτοφ | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Σομούτοφ - Μποέμιανς Β' | 3 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-27 | Ούστι Ναντ Λάβεμ - Σομούτοφ | 8 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 7 |
2
|
Σλόβαν Βελβάρι | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
3
|
Πρίμπραμ | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
Αντμιρά Πράγας | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
5
|
MAS Táborsko II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Zce Plzen | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
8
|
Ποβλτάβσκα | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
9
|
Μοτορλέτ Πράγας | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
10
|
Βικτώρια Πλζεν Β' | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11
|
Ντούκλα Πράγας Β' | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Λόκο Βλταβίν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13
|
Σομούτοφ | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Σόκολ Χοστούν | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15
|
Μποέμιανς Β' | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
16
|
Πίσεκ | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
17
|
Πρεστίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κλάντνο | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
Ούστι Ναντ Λάβεμ | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
Σλόβαν Λίμπερετς Β' | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
Σοκόλ Μπροζάνι | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
Γιάμπλονετς Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
6
|
Τζισκρά Ούστι Ναντ Ορλίσι | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
Ζάπι | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Μπανίκ Σους | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
9
|
Χράντεκ Κράλοβε Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Σέσκα Λίπα | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
12
|
Παρντούμπιτσε Β' | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
13
|
Σλουμέκ | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
Κολίν | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Μλάντα Μπολέσλαβ Β' | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
16
|
Σοκόλ Ζιβανίσε | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
17
|
Τέπλιτσε Β' | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |