Zefir Wyszewo - Sława Sławno , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
4.45 | 4.67 | 4.27 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.9 | 4.63 | 3.42 |
3.15 | 3.22 | 3.09 | Μέσος όρος γκολ |
2.55 | 3.13 | 2.17 |
1.3 | 1.44 | 1.18 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.35 | 1.5 | 1.25 |
Σχετικοί δείκτες
75%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
15%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 55%
Υπό: 45%
Σύνολο 3.5
60%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Zefir Wyszewo
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-11 | Zefir Wyszewo - Pomorzanin Sławoborze | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-10-04 | KS Sieciemin - Zefir Wyszewo | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-27 | Zefir Wyszewo - Gryf Polanów | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | Wieża Postomino - Zefir Wyszewo | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | Zefir Wyszewo - Sława Sławno | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Zefir Wyszewo - Iskra Białogard | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Sokół Karlino - Zefir Wyszewo | 1 - 4 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Zefir Wyszewo - GKS Manowo | 0 - 3 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | Astra Ustronie Morskie - Zefir Wyszewo | 3 - 4 |
Zefir Wyszewo - Sława Sławno
Poland Amateur, Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, αγώνα Zefir Wyszewo - Sława Sławno, ώρα έναρξης 2024-09-14 10:00:00 διεθνής ώρα.
Zefir Wyszewo και Sława Sławno συμμετέχει στο πρωτάθλημα Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Sława Sławno
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska | |||
Γύρος 8 | |||
2024-10-05 | Sława Sławno - Vimobilia Będzino | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | Sława Sławno - KSPN Spójnia Świdwin | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-21 | Sława Sławno - Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | Zefir Wyszewo - Sława Sławno | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | Sława Sławno - Victoria Sianów | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-01 | Pomorzanin Sławoborze - Sława Sławno | 0 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Sława Sławno - KS Sieciemin | 6 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Sława Sławno - Radew Białogórzyno | 5 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-02 | GKS Manowo - Sława Sławno | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-30 | Sława Sławno - Astra Ustronie Morskie | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Gryf Kamień Pomorski | 3 | 3 | 0 | 0 | 8:1 | 9 |
2
|
Prawobrzeże Świnoujście | 3 | 3 | 0 | 0 | 6:2 | 9 |
3
|
Jeziorak Szczecin | 3 | 2 | 1 | 0 | 11:4 | 7 |
4
|
Rega Trzebiatów | 3 | 2 | 1 | 0 | 7:4 | 7 |
5
|
Mewa Resko | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
OKS Center MD Goleniów | 3 | 1 | 2 | 0 | 5:3 | 5 |
7
|
KS Rolpol Chlebowo | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:5 | 4 |
8
|
Polonia Płoty | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:6 | 3 |
9
|
Orzeł Łożnica | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
10
|
Masovia Maszewo | 3 | 1 | 0 | 2 | 1:2 | 3 |
11
|
GKS Korona Stuchowo | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:5 | 3 |
12
|
Sarmata Dobra | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:4 | 3 |
13
|
Jantar Dziwnów | 3 | 1 | 0 | 2 | 2:8 | 3 |
14
|
Kasta Szczecin-Majowe | 3 | 0 | 2 | 1 | 2:5 | 2 |
15
|
Orzeł Grzędzice | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:6 | 1 |
16
|
Dąbrovia Stara Dąbrowa | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:13 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Rurzyca Nawodna | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
GKS Kołbacz | 3 | 2 | 1 | 0 | 12:5 | 7 |
3
|
Morzycko Moryń | 3 | 2 | 1 | 0 | 10:5 | 7 |
4
|
Stal Szczecin | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
5
|
KS Świt II Szczecin | 3 | 2 | 0 | 1 | 17:5 | 6 |
6
|
Iskra Banie | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:6 | 6 |
7
|
Odra Chojna | 3 | 2 | 0 | 1 | 10:13 | 6 |
8
|
Arkonia Szczecin | 2 | 1 | 1 | 0 | 8:3 | 4 |
9
|
Mierzynianka Mierzyn | 3 | 1 | 1 | 1 | 12:11 | 4 |
10
|
Sokół Pyrzyce | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
11
|
Osadnik Myślibórz | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
12
|
OKS Hutnik Szczecin | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:10 | 3 |
13
|
KP Przecław | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:10 | 0 |
14
|
KS Wołczkowo-Bezrzecze | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:10 | 0 |
15
|
Energetyk Gryfino | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:8 | 0 |
16
|
UKS Kłos Kamienny Jaz | 3 | 0 | 0 | 3 | 0:9 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Akademia Pilkarska Kotwica Kołobrzeg | 3 | 3 | 0 | 0 | 14:3 | 9 |
2
|
Astra Ustronie Morskie | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
3
|
Gryf Polanów | 3 | 3 | 0 | 0 | 7:2 | 9 |
4
|
Wieża Postomino | 3 | 2 | 0 | 1 | 15:4 | 6 |
5
|
Sława Sławno | 3 | 2 | 0 | 1 | 8:3 | 6 |
6
|
Victoria Sianów | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
7
|
Zefir Wyszewo | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:3 | 4 |
8
|
Iskra Białogard | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
9
|
KSPN Spójnia Świdwin | 3 | 1 | 1 | 1 | 9:10 | 4 |
10
|
Vimobilia Będzino | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:8 | 4 |
11
|
Pomorzanin Sławoborze | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:8 | 0 |
12
|
Sokół Karlino | 3 | 0 | 0 | 3 | 3:12 | 0 |
13
|
KS Sieciemin | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:13 | 0 |
14
|
Wybrzeże Biesiekierz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5:18 | 0 |
Klasa Okręgowa - Zachodniopomorska Group 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
LZS Wspólni Różewo | 4 | 3 | 1 | 0 | 9:4 | 10 |
2
|
Ina Ińsko | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:2 | 9 |
3
|
Calisia Kalisz Pomorski | 3 | 3 | 0 | 0 | 9:2 | 9 |
4
|
Olimp Złocieniec | 3 | 2 | 1 | 0 | 14:3 | 7 |
5
|
Zorza Dobrzany | 4 | 2 | 1 | 1 | 10:3 | 7 |
6
|
Pogoń Barlinek | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
7
|
Unia Dolice | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:3 | 6 |
8
|
MKS Remor Recz | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:6 | 6 |
9
|
Światowid 63 Łobez | 3 | 2 | 0 | 1 | 3:3 | 6 |
10
|
Kłos Pełczyce | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:7 | 4 |
11
|
Drawa Drawsko Pomorskie | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:5 | 3 |
12
|
Lech Czaplinek | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
13
|
KS Pogoń Połczyn Zdrój | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:9 | 1 |
14
|
Piast Chociwel | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:6 | 0 |
15
|
Korona Człopa | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:17 | 0 |
16
|
Santos Kłębowiec | 3 | 0 | 0 | 3 | 1:16 | 0 |