AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
4.6 | 4.8 | 4.4 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4.35 | 3.7 | 5 |
1.9 | 3.2 | 0.6 | Μέσος όρος γκολ |
1.95 | 2.3 | 1.6 |
2.7 | 1.6 | 3.8 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.4 | 1.4 | 3.4 |
Σχετικοί δείκτες
40%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
50%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 3.5
35%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
50%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 70%
Υπό: 30%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: AS Agrogold Vlad Tepes
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Scarisoara | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | ACS Amicii 2015 Giurgiu - AS Agrogold Vlad Tepes | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | AS Greaca - AS Agrogold Vlad Tepes | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Olimpia Malu | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Agrogold Vlad Tepes | 3 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | CS Mihai Bravu - AS Agrogold Vlad Tepes | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | ACS Unirea Pietrisu - AS Agrogold Vlad Tepes | 6 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Unirea Fratesti | 2 - 2 |
AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, αγώνα AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni, ώρα έναρξης 2024-09-15 11:30:00 διεθνής ώρα.
AS Agrogold Vlad Tepes και AS Sabarelul Ciocoveni συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AS Sabarelul Ciocoveni
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | ACS Dunarea Gaujani II - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Inter 2019 Valea Dragului | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Unirea Pietrisu | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | AS Unirea Fratesti - AS Sabarelul Ciocoveni | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 2 - 0 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | AS Sabarelul Ciocoveni - ACS Pro Gostinu | 1 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Agrogold Vlad Tepes - AS Sabarelul Ciocoveni | 2 - 0 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Sabarelul Ciocoveni - AS Olimpia Malu | 3 - 1 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Fortuna Herasti - AS Sabarelul Ciocoveni | 3 - 2 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |