CD Argentino Monte Maiz - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
1.9 | 1.9 | 1.9 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
1.85 | 1.6 | 2.1 |
1.2 | 1.5 | 0.9 | Μέσος όρος γκολ |
1.15 | 1.3 | 1 |
0.7 | 0.4 | 1 | Κατά μέσο όρο γκολ |
0.7 | 0.3 | 1.1 |
Σχετικοί δείκτες
60%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 35%
Υπό: 65%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 10%
Υπό: 90%
Σύνολο 3.5
55%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
35%
Απώλειες
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 35%
Υπό: 65%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 10%
Υπό: 90%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: CD Argentino Monte Maiz
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | CD Argentino Monte Maiz - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Kimberley - CD Argentino Monte Maiz | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | CD Argentino Monte Maiz - Βίλα Μίτρε | 3 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Ατλέτικο Καμιονέρος - CD Argentino Monte Maiz | 3 - 2 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | CD Argentino Monte Maiz - CA Germinal | 2 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Oλίμπο - CD Argentino Monte Maiz | 0 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-28 | CD Argentino Monte Maiz - Σάνταμαρινα | 3 - 2 |
CD Argentino Monte Maiz - Μπολιβάρ (ΑΡΓ)
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα CD Argentino Monte Maiz - Μπολιβάρ (ΑΡΓ), ώρα έναρξης 2024-09-15 18:00:00 διεθνής ώρα.
CD Argentino Monte Maiz και Μπολιβάρ (ΑΡΓ) συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μπολιβάρ (ΑΡΓ)
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | CD Argentino Monte Maiz - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-07 | Μπολιβάρ (ΑΡΓ) - CA Germinal | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | Oλίμπο - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 0 - 1 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Μπολιβάρ (ΑΡΓ) - Σάνταμαρινα | 1 - 0 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-17 | Gutiérrez SC - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 2 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Μπολιβάρ (ΑΡΓ) - Kimberley | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-28 | Βίλα Μίτρε - Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 2 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 6 | 4 | 1 | 1 | 7:4 | 13 |
2
|
CD Argentino Monte Maiz | 6 | 4 | 0 | 2 | 12:8 | 12 |
3
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
4
|
Βίλα Μίτρε | 7 | 3 | 2 | 2 | 6:8 | 11 |
5
|
Kimberley | 6 | 2 | 3 | 1 | 7:5 | 9 |
6
|
Gutiérrez SC | 6 | 1 | 4 | 1 | 6:9 | 7 |
7
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:6 | 5 |
8
|
CA Germinal | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
9
|
Oλίμπο | 6 | 1 | 1 | 4 | 3:6 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 6 | 3 | 4 | 0 | 6:1 | 12 |
3
|
CA Sarmiento de la Banda | 6 | 3 | 2 | 1 | 3:2 | 11 |
4
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 6 | 3 | 1 | 2 | 4:5 | 10 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 6 | 3 | 0 | 3 | 6:8 | 9 |
6
|
Atenas Rio Cuarto | 7 | 2 | 2 | 4 | 4:7 | 8 |
7
|
9 de Julio de Rafaela | 6 | 1 | 2 | 3 | 3:4 | 5 |
8
|
CA Sol de America de Formosa | 6 | 1 | 2 | 3 | 4:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 6 | 0 | 3 | 3 | 2:5 | 3 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 6 | 5 | 1 | 0 | 8:0 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 6 | 3 | 2 | 1 | 8:7 | 11 |
3
|
Χουβεντούδ | 6 | 3 | 1 | 2 | 9:5 | 10 |
4
|
Σιπολέτι | 6 | 2 | 4 | 0 | 4:3 | 10 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 7 | 2 | 2 | 3 | 4:8 | 8 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 6 | 1 | 3 | 2 | 4:5 | 6 |
7
|
San Martin de Mendoza | 6 | 1 | 3 | 3 | 8:8 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 6 | 1 | 1 | 4 | 5:7 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 7 | 5 | 2 | 0 | 12:5 | 17 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 7 | 4 | 2 | 1 | 9:7 | 14 |
3
|
Σιβιλκόι | 7 | 3 | 3 | 1 | 13:7 | 12 |
4
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 7 | 3 | 0 | 4 | 5:5 | 9 |
5
|
Linqueno | 7 | 2 | 3 | 2 | 4:5 | 9 |
6
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 7 | 2 | 3 | 2 | 3:4 | 9 |
7
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 7 | 2 | 1 | 4 | 6:9 | 7 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 7 | 1 | 3 | 3 | 10:9 | 6 |
9
|
Προνουντσιαμιέντο | 7 | 1 | 3 | 3 | 5:8 | 6 |
10
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:11 | 5 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |