FC Ganshoren - KAS Eupen U23 , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Ganshoren
Tweede Afdeling ACFF | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | CS Pays Vert Ostiches Ath - FC Ganshoren | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | FC Ganshoren - Royale Union Hutoise | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | RFC Meux - FC Ganshoren | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | FC Ganshoren - KAS Eupen U23 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | RFC Union La Calamine - FC Ganshoren | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | Royale Entente Acren Lessines - FC Ganshoren | 1 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-28 | FC Ganshoren - RCS Verlaine | 1 - 2 | |
Beker van Belgie | |||
Γύρος 6 | |||
2023-09-08 | Οστάνδη - FC Ganshoren | 5 - 0 |
FC Ganshoren - KAS Eupen U23
Belgium Amateur, Tweede Afdeling ACFF, αγώνα FC Ganshoren - KAS Eupen U23, ώρα έναρξης 2024-09-15 13:00:00 διεθνής ώρα.
FC Ganshoren και KAS Eupen U23 συμμετέχει στο πρωτάθλημα Tweede Afdeling ACFF, Belgium Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: KAS Eupen U23
Tweede Afdeling ACFF | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-06 | KAS Eupen U23 - RCS Verlaine | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | RCS Onhaye - KAS Eupen U23 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | KAS Eupen U23 - Ουνιόν Ρόγιαλ Σπορτίβε Σέντρε | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | FC Ganshoren - KAS Eupen U23 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | KAS Eupen U23 - Stade Verviétois | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | KAS Eupen U23 - RFC Seraing U23 | 0 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | Royale Union Hutoise - KAS Eupen U23 | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Tweede Afdeling ACFF 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
RFC Seraing U23 | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:1 | 6 |
2
|
Crossing Schaerbeek Evere | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
3
|
RFC Meux | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:0 | 4 |
4
|
RFC Union La Calamine | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
RSD Jette | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
6
|
RCS Verlaine | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
7
|
Royal Aywaille FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
CS Entite Manageoise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
9
|
RCS Onhaye | 2 | 1 | 1 | 0 | 1:0 | 4 |
10
|
Royale Union Hutoise | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
11
|
Ουνιόν Ρόγιαλ Σπορτίβε Σέντρε | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
12
|
Royale Entente Acren Lessines | 2 | 0 | 2 | 0 | 2:2 | 2 |
13
|
FC Ganshoren | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
14
|
KAS Eupen U23 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15
|
CS Pays Vert Ostiches Ath | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:3 | 0 |
16
|
Stade Verviétois | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
17
|
RSC Habay-La-Neuve | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
18
|
RFC Raeren-Eynatten | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |