Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Σπορτίβο Λας Παρέχας , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
1.8 | 2 | 1.64 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
2.15 | 2.4 | 1.9 |
1 | 1.33 | 0.73 | Μέσος όρος γκολ |
1.15 | 1.6 | 0.7 |
0.8 | 0.67 | 0.91 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1 | 0.8 | 1.2 |
Σχετικοί δείκτες
40%
Κερδίζει
35%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 30%
Υπό: 70%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 15%
Υπό: 85%
Σύνολο 3.5
40%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
40%
Απώλειες
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 30%
Υπό: 70%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 15%
Υπό: 85%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Σαν Μάρτιν Φορμόσα
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Σπορτίβο Λας Παρέχας | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-07 | Σπορτίβο Μπελγκράνο - Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 3 - 0 | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Atenas Rio Cuarto | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο - Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 0 - 0 | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-11 | Σαν Μάρτιν Φορμόσα - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | 9 de Julio de Rafaela - Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 0 - 0 |
Σειρά 6
Γενικός
Σαν Μάρτιν Φορμόσα + Σπορτίβο Λας Παρέχας Less than 4.5 cards 10 από 10
Σπορτίβο Λας Παρέχας Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Σπορτίβο Λας Παρέχας Λιγότερο από 2.5 γκολ 5 από 6
Σπορτίβο Λας Παρέχας Πρώτη να παραδοθεί 5 από 6
Σαν Μάρτιν Φορμόσα Λιγότερο από 2.5 γκολ 4 από 5
Προσωπικές συναντήσεις
Σαν Μάρτιν Φορμόσα Χωρίς μηδέν παθητικό 4
Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Σπορτίβο Λας Παρέχας
Αργεντινή, Torneo Federal A, αγώνα Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Σπορτίβο Λας Παρέχας, ώρα έναρξης 2024-09-15 18:00:00 διεθνής ώρα.
Σαν Μάρτιν Φορμόσα και Σπορτίβο Λας Παρέχας συμμετέχει στο πρωτάθλημα Torneo Federal A, Αργεντινή.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σπορτίβο Λας Παρέχας
Torneo Federal A | |||
Γύρος 9 | |||
2024-09-15 | Σαν Μάρτιν Φορμόσα - Σπορτίβο Λας Παρέχας | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-08 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - CA Sarmiento de la Banda | 0 - 1 | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-01 | 9 de Julio de Rafaela - Σπορτίβο Λας Παρέχας | 2 - 0 | |
Γύρος 6 | |||
2024-08-25 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 3 - 2 | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-18 | CA Sol de America de Formosa - Σπορτίβο Λας Παρέχας | 2 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-04 | Σπορτίβο Λας Παρέχας - Σπορτίβο Μπελγκράνο | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Oλίμπο | 18 | 10 | 6 | 2 | 23:10 | 36 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 18 | 10 | 4 | 4 | 24:12 | 34 |
3
|
CA Germinal | 18 | 8 | 9 | 1 | 24:12 | 33 |
4
|
Σάνταμαρινα | 18 | 6 | 7 | 5 | 20:15 | 25 |
5
|
Kimberley | 18 | 5 | 10 | 3 | 15:11 | 25 |
6
|
Σιρκούλο | 18 | 6 | 3 | 9 | 18:28 | 21 |
7
|
Σολ Ντε Μάγιο | 18 | 6 | 3 | 9 | 17:30 | 21 |
8
|
Deportivo Rincón | 18 | 5 | 5 | 8 | 14:18 | 20 |
9
|
Σιπολέτι | 18 | 3 | 8 | 7 | 10:16 | 17 |
10
|
Σανσινενά | 18 | 1 | 5 | 12 | 8:21 | 8 |
Group 2: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 18 | 10 | 2 | 6 | 22:12 | 32 |
2
|
Gutiérrez SC | 18 | 10 | 5 | 3 | 19:12 | 35 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 18 | 8 | 6 | 4 | 15:10 | 30 |
4
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 18 | 7 | 6 | 5 | 21:14 | 27 |
5
|
Atenas Rio Cuarto | 18 | 8 | 3 | 7 | 22:19 | 27 |
6
|
Χουβεντούδ | 18 | 6 | 5 | 7 | 13:17 | 23 |
7
|
San Martin de Mendoza | 18 | 6 | 4 | 8 | 10:12 | 22 |
8
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 18 | 5 | 7 | 6 | 14:17 | 22 |
9
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 18 | 3 | 5 | 10 | 17:27 | 14 |
10
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 18 | 2 | 7 | 9 | 7:20 | 13 |
Main round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπολιβάρ (ΑΡΓ) | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:4 | 16 |
2
|
Βίλα Μίτρε | 8 | 4 | 2 | 2 | 9:9 | 14 |
3
|
CD Argentino Monte Maiz | 7 | 4 | 0 | 3 | 13:10 | 12 |
4
|
Kimberley | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:6 | 12 |
5
|
Σάνταμαρινα | 7 | 3 | 2 | 2 | 10:6 | 11 |
6
|
Gutiérrez SC | 7 | 1 | 5 | 1 | 7:10 | 8 |
7
|
Oλίμπο | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:7 | 5 |
8
|
Ατλέτικο Καμιονέρος | 7 | 1 | 2 | 4 | 4:9 | 5 |
9
|
CA Germinal | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:8 | 4 |
Main round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 7 | 5 | 0 | 2 | 12:6 | 15 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 7 | 4 | 2 | 1 | 4:2 | 14 |
3
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 7 | 4 | 1 | 2 | 7:5 | 13 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 7 | 3 | 4 | 1 | 6:4 | 12 |
5
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 7 | 3 | 0 | 4 | 6:9 | 9 |
6
|
CA Sol de America de Formosa | 7 | 2 | 2 | 3 | 6:6 | 8 |
7
|
Atenas Rio Cuarto | 8 | 2 | 2 | 4 | 5:8 | 8 |
8
|
9 de Julio de Rafaela | 7 | 1 | 2 | 4 | 3:6 | 5 |
9
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 7 | 0 | 4 | 3 | 3:6 | 4 |
Relegation round, Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Deportivo Rincón | 7 | 5 | 1 | 1 | 8:1 | 16 |
2
|
Σπορτίβο Εστουντιάντες | 7 | 3 | 3 | 1 | 9:8 | 12 |
3
|
Χουβεντούδ | 7 | 3 | 2 | 2 | 9:5 | 11 |
4
|
Σιπολέτι | 7 | 2 | 5 | 0 | 4:3 | 11 |
5
|
Ουρακάν Λας Χέρας | 8 | 3 | 2 | 3 | 5:8 | 11 |
6
|
Φέρρο Καρρίλ Οέστε Τζένεραλ Πίκο | 7 | 2 | 3 | 2 | 7:5 | 9 |
7
|
San Martin de Mendoza | 7 | 1 | 3 | 3 | 8:9 | 6 |
8
|
Σολ Ντε Μάγιο | 7 | 1 | 2 | 4 | 7:14 | 5 |
9
|
Σιρκούλο | 7 | 1 | 1 | 5 | 5:10 | 4 |
Relegation round, Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντάγκλας Χεγκ | 8 | 5 | 3 | 0 | 13:6 | 18 |
2
|
Μπόκα Ουνίδος | 8 | 5 | 2 | 1 | 11:8 | 17 |
3
|
Σιβιλκόι | 8 | 4 | 3 | 1 | 16:9 | 15 |
4
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 8 | 3 | 3 | 2 | 5:5 | 12 |
5
|
Linqueno | 8 | 2 | 4 | 2 | 5:6 | 10 |
6
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 8 | 3 | 0 | 5 | 7:8 | 9 |
7
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:11 | 8 |
8
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 8 | 2 | 1 | 5 | 6:10 | 7 |
9
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:11 | 6 |
10
|
Προνουντσιαμιέντο | 8 | 1 | 3 | 4 | 6:10 | 6 |
Group 3: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντεφενσόρες Μπλεγκράνο | 16 | 7 | 8 | 1 | 19:8 | 29 |
2
|
Σπορτίβο Μπελγκράνο | 16 | 8 | 5 | 3 | 13:5 | 29 |
3
|
9 de Julio de Rafaela | 16 | 7 | 5 | 4 | 20:15 | 26 |
4
|
Σπορτίβο Λας Παρέχας | 16 | 6 | 5 | 5 | 19:13 | 23 |
5
|
Linqueno | 16 | 6 | 4 | 6 | 13:12 | 22 |
6
|
Ντάγκλας Χεγκ | 16 | 4 | 7 | 5 | 14:13 | 19 |
7
|
Σιβιλκόι | 16 | 4 | 7 | 5 | 13:13 | 19 |
8
|
Προνουντσιαμιέντο | 16 | 3 | 4 | 9 | 11:29 | 13 |
9
|
Χιμνάσια Ντε Κονσεπτιόν | 16 | 2 | 5 | 9 | 9:23 | 11 |
Group 4: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σέντραλ Νόρτε Σάλτα | 16 | 10 | 4 | 2 | 23:10 | 34 |
2
|
CA Sarmiento de la Banda | 16 | 10 | 3 | 3 | 23:11 | 33 |
3
|
CA Sol de America de Formosa | 16 | 8 | 4 | 4 | 17:13 | 28 |
4
|
Σαν Μάρτιν Φορμόσα | 16 | 7 | 4 | 5 | 19:13 | 25 |
5
|
Αντολιάνα ντε Σάλτα | 16 | 5 | 4 | 7 | 14:17 | 19 |
6
|
Κρουσέρο Ντελ Νόρτε | 16 | 3 | 6 | 7 | 11:17 | 15 |
7
|
Μπόκα Ουνίδος | 16 | 3 | 5 | 8 | 13:19 | 14 |
8
|
Ουνιόν Ντε Σουνκάλες | 15 | 3 | 4 | 8 | 10:24 | 13 |
9
|
Σαρμιένοτ Ντε Ρεζιστένσια | 15 | 2 | 6 | 7 | 8:14 | 12 |