Βικτώρια Πλζεν Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.55 | 3.89 | 3.27 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.3 | 3.55 | 3 |
1.9 | 2.11 | 1.73 | Μέσος όρος γκολ |
2.25 | 2.36 | 2.11 |
1.65 | 1.78 | 1.55 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.05 | 1.18 | 0.89 |
Σχετικοί δείκτες
40%
Κερδίζει
25%
Ισοπαλίες
35%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 3.5
70%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
20%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 70%
Υπό: 30%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 35%
Υπό: 65%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Βικτώρια Πλζεν Β'
CFL | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-22 | Ποβλτάβσκα - Βικτώρια Πλζεν Β' | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Λόκο Βλταβίν - Βικτώρια Πλζεν Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Αντμιρά Πράγας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | Ντούκλα Πράγας Β' - Βικτώρια Πλζεν Β' | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Βικτώρια Πλζεν Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Σόκολ Χοστούν - Βικτώρια Πλζεν Β' | 2 - 4 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-17 | Μπανίκ Σους - Βικτώρια Πλζεν Β' | 1 - 1 | |
CFL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Ντούκλα Πράγας Β' | 3 - 3 |
Βικτώρια Πλζεν Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε
Τσεχία, CFL, αγώνα Βικτώρια Πλζεν Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε, ώρα έναρξης 2024-09-15 08:30:00 διεθνής ώρα.
Βικτώρια Πλζεν Β' και Τζίσκρα Ντομαζλίσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα CFL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τζίσκρα Ντομαζλίσε
CFL | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - Αντμιρά Πράγας | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Βικτώρια Πλζεν Β' - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - Σόκολ Χοστούν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Πρεστίζ - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | ακυρώθηκε | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | Zce Plzen - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - Ντούκλα Πράγας Β' | 3 - 1 | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-21 | TJ Slavoj Koloveč - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 0 - 7 | |
Divize A | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - Slavoj Cesky Krumlov | 1 - 0 | |
CFL | |||
2024-08-16 | Πίσεκ - Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - MAS Táborsko II | 4 - 1 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 7 |
2
|
Σλόβαν Βελβάρι | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
3
|
Πρίμπραμ | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
Αντμιρά Πράγας | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
5
|
MAS Táborsko II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Zce Plzen | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
8
|
Ποβλτάβσκα | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
9
|
Μοτορλέτ Πράγας | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
10
|
Βικτώρια Πλζεν Β' | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11
|
Ντούκλα Πράγας Β' | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Λόκο Βλταβίν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13
|
Σομούτοφ | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Σόκολ Χοστούν | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15
|
Μποέμιανς Β' | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
16
|
Πίσεκ | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
17
|
Πρεστίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κλάντνο | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
Ούστι Ναντ Λάβεμ | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
Σλόβαν Λίμπερετς Β' | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
Σοκόλ Μπροζάνι | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
Γιάμπλονετς Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
6
|
Τζισκρά Ούστι Ναντ Ορλίσι | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
Ζάπι | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Μπανίκ Σους | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
9
|
Χράντεκ Κράλοβε Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Σέσκα Λίπα | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
12
|
Παρντούμπιτσε Β' | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
13
|
Σλουμέκ | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
Κολίν | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Μλάντα Μπολέσλαβ Β' | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
16
|
Σοκόλ Ζιβανίσε | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
17
|
Τέπλιτσε Β' | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |