Ορένμπουργκ Νέοι - Στρογκίνο , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3 | 2.89 | 3.09 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.35 | 3.27 | 3.44 |
0.8 | 0.44 | 1.09 | Μέσος όρος γκολ |
1.5 | 2 | 0.89 |
2.2 | 2.44 | 2 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.85 | 1.27 | 2.56 |
Σχετικοί δείκτες
10%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
75%
Απώλειες
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 3.5
30%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
55%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 70%
Υπό: 30%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Ορένμπουργκ Νέοι
Youth League | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-04 | Ορένμπουργκ Νέοι - Baltika Kaliningrad Youth | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-27 | Ρουμπίν Καζάν - Ορένμπουργκ Νέοι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-20 | Ορένμπουργκ Νέοι - Στρογκίνο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-13 | Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ - Ορένμπουργκ Νέοι | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-30 | Ορένμπουργκ Νέοι - Ουόρ | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | Baltika Kaliningrad Youth - Ορένμπουργκ Νέοι | 1 - 3 | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Ορένμπουργκ Νέοι - Ζενίτ | 0 - 4 | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | ΤΣΣΚΑ Μόσχας - Ορένμπουργκ Νέοι | 2 - 0 | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Ορένμπουργκ Νέοι - Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 1 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ακχμάτ Γκροζνί - Ορένμπουργκ Νέοι | 2 - 1 |
Ορένμπουργκ Νέοι - Στρογκίνο
Ρωσία, Youth League, αγώνα Ορένμπουργκ Νέοι - Στρογκίνο, ώρα έναρξης 2024-09-20 17:00:00 διεθνής ώρα.
Ορένμπουργκ Νέοι και Στρογκίνο συμμετέχει στο πρωτάθλημα Youth League, Ρωσία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Στρογκίνο
Youth League | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-04 | Ουράκ Εκατερίνμπουργκ - Στρογκίνο | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-27 | Στρογκίνο - Νίζνι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-20 | Ορένμπουργκ Νέοι - Στρογκίνο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-13 | Στρογκίνο - Fakel Voronezh Youth | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-30 | Ακχμάτ Γκροζνί - Στρογκίνο | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-23 | Στρογκίνο - Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 4 - 0 | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-09 | Στρογκίνο - Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 4 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-02 | Σότσι - Στρογκίνο | 2 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-26 | Στρογκίνο - Ρουμπίν Καζάν | 2 - 1 | |
Γύρος 15 | |||
2024-07-19 | Ουόρ - Στρογκίνο | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σπάρτακ Μόσχας | 18 | 13 | 2 | 3 | 34:17 | 41 |
2
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 18 | 11 | 0 | 7 | 40:26 | 33 |
3
|
Κρασνοντάρ | 18 | 11 | 3 | 4 | 37:22 | 36 |
4
|
Σότσι | 18 | 9 | 5 | 4 | 27:15 | 32 |
5
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 18 | 9 | 2 | 7 | 34:30 | 29 |
6
|
Baltika Kaliningrad Youth | 18 | 7 | 5 | 6 | 26:31 | 26 |
7
|
Ρουμπίν Καζάν | 18 | 6 | 3 | 9 | 13:16 | 21 |
8
|
Στρογκίνο | 18 | 5 | 3 | 10 | 24:34 | 18 |
9
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 18 | 4 | 4 | 10 | 28:41 | 16 |
10
|
Ουόρ | 18 | 0 | 3 | 15 | 11:42 | 3 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ζενίτ | 18 | 14 | 1 | 3 | 51:15 | 43 |
2
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 18 | 14 | 1 | 3 | 57:17 | 43 |
3
|
Ροστόφ | 18 | 10 | 4 | 4 | 34:22 | 34 |
4
|
Ντιναμό Μόσχας | 18 | 8 | 5 | 5 | 31:23 | 29 |
5
|
Τσερτάνοβο | 18 | 7 | 5 | 6 | 35:32 | 26 |
6
|
Ακχμάτ Γκροζνί | 18 | 5 | 5 | 8 | 24:37 | 20 |
7
|
Fakel Voronezh Youth | 18 | 5 | 5 | 8 | 20:30 | 20 |
8
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 18 | 3 | 7 | 8 | 19:35 | 16 |
9
|
Νίζνι | 18 | 2 | 6 | 10 | 19:51 | 12 |
10
|
Ορένμπουργκ Νέοι | 18 | 1 | 3 | 14 | 12:40 | 6 |
Championship Round: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
ΤΣΣΚΑ Μόσχας | 19 | 15 | 1 | 3 | 60:19 | 46 |
2
|
Ζενίτ | 19 | 15 | 1 | 3 | 55:17 | 46 |
3
|
Σπάρτακ Μόσχας | 19 | 14 | 2 | 3 | 37:19 | 44 |
4
|
Κρασνοντάρ | 19 | 11 | 4 | 4 | 37:22 | 37 |
5
|
Λοκομοτίβ Μόσχας | 19 | 12 | 0 | 7 | 43:26 | 36 |
6
|
Ροστόφ | 19 | 10 | 5 | 4 | 34:22 | 35 |
7
|
Σότσι | 19 | 9 | 5 | 5 | 29:18 | 32 |
8
|
Φούντμπολ Ακάντεμι Κονόπλεβ | 19 | 9 | 2 | 8 | 36:34 | 29 |
9
|
Ντιναμό Μόσχας | 19 | 8 | 5 | 6 | 31:26 | 29 |
10
|
Τσερτάνοβο | 19 | 7 | 5 | 7 | 37:35 | 26 |
Relegation Round: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Baltika Kaliningrad Youth | 19 | 7 | 5 | 7 | 27:34 | 26 |
2
|
Ρουμπίν Καζάν | 19 | 7 | 3 | 9 | 16:16 | 24 |
3
|
Fakel Voronezh Youth | 19 | 6 | 5 | 8 | 24:32 | 23 |
4
|
Στρογκίνο | 19 | 6 | 3 | 10 | 28:34 | 21 |
5
|
Ακχμάτ Γκροζνί | 19 | 5 | 5 | 9 | 25:41 | 20 |
6
|
Σαμάρα Κρίλια Σοβέτοφ | 19 | 5 | 4 | 10 | 32:42 | 19 |
7
|
Ουράκ Εκατερίνμπουργκ | 19 | 3 | 7 | 9 | 19:39 | 16 |
8
|
Νίζνι | 19 | 2 | 6 | 11 | 19:54 | 12 |
9
|
Ορένμπουργκ Νέοι | 19 | 2 | 3 | 14 | 15:41 | 9 |
10
|
Ουόρ | 19 | 0 | 3 | 16 | 13:46 | 3 |