Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Orzeł Wierzbica
Liga Okręgowa - Radom | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-04 | Orzeł Wierzbica - KS Warka | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Szydłowianka Szydłowiec - Orzeł Wierzbica | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Powiślanka Lipsko - Orzeł Wierzbica | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Orzeł Wierzbica - Wulkan Zakrzew | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Jodła Jedlnia-Letnisko - Orzeł Wierzbica | 3 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Centrum Radom - Orzeł Wierzbica | 1 - 4 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Orzeł Wierzbica - Królewscy Jedlnia | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-11 | KS Błotnica Stara - Orzeł Wierzbica | 1 - 5 |
Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec
Poland Amateur, Liga Okręgowa - Radom, αγώνα Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec, ώρα έναρξης 2024-09-20 22:00:44 διεθνής ώρα.
Orzeł Wierzbica και Mazowsze Grójec συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga Okręgowa - Radom, Poland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Mazowsze Grójec
Liga Okręgowa - Radom | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-04 | Powiślanka Lipsko - Mazowsze Grójec | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-27 | Mazowsze Grójec - Wulkan Zakrzew | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-20 | Orzeł Wierzbica - Mazowsze Grójec | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-13 | Mazowsze Grójec - Centrum Radom | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Królewscy Jedlnia - Mazowsze Grójec | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Mazowsze Grójec - KS Błotnica Stara | 1 - 1 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Zodiak Sucha - Mazowsze Grójec | 0 - 2 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Mazowsze Grójec - Gracja Tczów | 3 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Sokół Przytyk - Mazowsze Grójec | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Liga Okręgowa - Radom 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
KS Warka | 4 | 4 | 0 | 0 | 17:2 | 12 |
2
|
Jodła Jedlnia-Letnisko | 4 | 4 | 0 | 0 | 11:4 | 12 |
3
|
Orzeł Wierzbica | 4 | 3 | 0 | 1 | 14:5 | 9 |
4
|
Mazowsze Grójec | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:3 | 8 |
5
|
Zodiak Sucha | 4 | 2 | 1 | 1 | 9:7 | 7 |
6
|
Szydłowianka Szydłowiec | 4 | 2 | 1 | 1 | 5:3 | 7 |
7
|
KS Błotnica Stara | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:8 | 7 |
8
|
Centrum Radom | 4 | 2 | 0 | 2 | 8:7 | 6 |
9
|
Zawisza Sienno | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:7 | 6 |
10
|
Powiślanka Lipsko | 4 | 1 | 2 | 1 | 9:7 | 5 |
11
|
Oronka Orońsko | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:11 | 4 |
12
|
Królewscy Jedlnia | 4 | 1 | 1 | 2 | 4:8 | 4 |
13
|
Młodzik 18 Radom | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
14
|
Sokół Przytyk | 4 | 0 | 1 | 3 | 2:9 | 1 |
15
|
Gracja Tczów | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:11 | 0 |
16
|
Wulkan Zakrzew | 4 | 0 | 0 | 4 | 4:12 | 0 |