BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dnepr Smolensk , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
4.1 | 4.11 | 4.09 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.05 | 2.67 | 3.36 |
2.85 | 3.11 | 2.64 | Μέσος όρος γκολ |
0.75 | 0.89 | 0.64 |
1.25 | 1 | 1.45 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.3 | 1.78 | 2.73 |
Σχετικοί δείκτες
60%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
20%
Απώλειες
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 3.5
20%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
65%
Απώλειες
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: BGUOR-AgroTrade Bryansk
Championship SFF Center | |||
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dnepr Smolensk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 26 | |||
2024-09-21 | FC Torpedo Roslavl - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-13 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Orel-2 | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 25 | |||
2024-09-11 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dinamo-M Bryansk | - | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 3 | |||
2024-09-06 | Kaluga-M - BGUOR-AgroTrade Bryansk | - | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 24 | |||
2024-09-04 | FC Avangard Kletnya - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 - 1 | |
Γύρος 23 | |||
2024-09-01 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - FC Lokomotiv Unecha | 9 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-08-29 | FC Sputnik Karachev - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 3 - 5 | |
Championship SFF Center | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-28 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Avangard-M Kursk | 0 - 0 | |
Bryansk Oblast Liga - Division 1 | |||
Γύρος 22 | |||
2024-08-26 | DFTS A. Stepina Bryansk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 0 - 2 |
BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dnepr Smolensk
Russia Amateur, Championship SFF Center, αγώνα BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dnepr Smolensk, ώρα έναρξης 2024-09-21 21:00:00 διεθνής ώρα.
BGUOR-AgroTrade Bryansk και Dnepr Smolensk συμμετέχει στο πρωτάθλημα Championship SFF Center, Russia Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Dnepr Smolensk
Championship SFF Center | |||
Γύρος 8 | |||
2024-10-15 | Avangard-M Kursk - Dnepr Smolensk | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-10-04 | Kaluga-M - Dnepr Smolensk | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-27 | Dnepr Smolensk - FC Orel-2 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | BGUOR-AgroTrade Bryansk - Dnepr Smolensk | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-10 | Dnepr Smolensk - Avangard-M Kursk | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | Dnepr Smolensk - Kaluga-M | 1 - 3 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | FC Orel-2 - Dnepr Smolensk | 1 - 1 | |
Γύρος 18 | |||
2024-08-03 | Μέταλλουργκ-Όεμκ - Dnepr Smolensk | 4 - 0 | |
Γύρος 17 | |||
2024-07-27 | Dnepr Smolensk - BGUOR-AgroTrade Bryansk | 2 - 1 | |
Γύρος 16 | |||
2024-07-20 | Dnepr Smolensk - Avangard-M Kursk | 2 - 3 |
Βαθμολογίες
Championship SFF Center – Final 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 2 | 2 | 0 | 0 | 10:0 | 21 |
2
|
FC Atom Novovoronezh | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:2 | 20 |
3
|
FC Urozhay Elan | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 17 |
4
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 16 |
5
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:4 | 13 |
6
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 12 |
7
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:1 | 11 |
8
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 10 |
9
|
Dinamo-M Bryansk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:6 | 10 |
10
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 2 | 0 | 0 | 2 | 0:5 | 8 |
Championship SFF Center - Final East 6-9 places 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Akademia Football Tambov | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
2
|
FC Yelets | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:2 | 3 |
3
|
Metallurg-M Lipetsk | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
4
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:5 | 0 |
Championship SFF Center – Final West 6-10 places 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Orel-2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:1 | 4 |
2
|
Kaluga-M | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Dnepr Smolensk | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:4 | 1 |
5
|
Avangard-M Kursk | 2 | 0 | 1 | 1 | 0:3 | 1 |
Championship SFF Center – East 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lokomotiv Liski | 16 | 12 | 3 | 1 | 41:13 | 39 |
2
|
FC Urozhay Elan | 16 | 11 | 2 | 3 | 48:16 | 35 |
3
|
FC Khimmash-Servis Borisoglebsk | 16 | 9 | 5 | 2 | 34:8 | 32 |
4
|
Ροτόρ Βολγκογκράντ | 16 | 9 | 3 | 4 | 32:19 | 30 |
5
|
FC Kristall-MEZ Borisoglebsk | 16 | 5 | 7 | 4 | 22:15 | 22 |
6
|
SSHOR №1-ADAMAS Belgorod | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:43 | 15 |
7
|
FC Yelets | 16 | 4 | 3 | 9 | 25:42 | 15 |
8
|
Akademia Football Tambov | 16 | 3 | 2 | 11 | 19:33 | 11 |
9
|
Metallurg-M Lipetsk | 16 | 0 | 2 | 14 | 5:62 | 2 |
Championship SFF Center – West 2024: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Atom Novovoronezh | 18 | 15 | 2 | 1 | 71:17 | 47 |
2
|
FC Kameya-SGUS Smolensk | 18 | 12 | 3 | 3 | 35:21 | 39 |
3
|
Μέταλλουργκ-Όεμκ | 18 | 12 | 2 | 4 | 45:18 | 38 |
4
|
FC Aleksandr Dyatkovo | 18 | 9 | 4 | 5 | 30:18 | 31 |
5
|
Dinamo-M Bryansk | 18 | 7 | 4 | 7 | 23:30 | 25 |
6
|
FC Orel-2 | 18 | 6 | 1 | 11 | 18:27 | 19 |
7
|
Kaluga-M | 18 | 4 | 6 | 8 | 21:31 | 18 |
8
|
Dnepr Smolensk | 18 | 4 | 3 | 11 | 13:40 | 15 |
9
|
BGUOR-AgroTrade Bryansk | 18 | 3 | 3 | 12 | 16:34 | 12 |
10
|
Avangard-M Kursk | 18 | 3 | 2 | 13 | 15:51 | 11 |