FC Bad Ragaz - Τριέσεν , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Bad Ragaz
3. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-05 | FC Bad Ragaz - Chur 97 II | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | FC Bonaduz - FC Bad Ragaz | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | FC Bad Ragaz - Τριέσεν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Bad Ragaz - FC Sargans | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Bad Ragaz - FC Mels II | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-22 | CB Trun/Rabius - FC Bad Ragaz | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Bad Ragaz - US Schluein Ilanz | 3 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-13 | FC Bad Ragaz - Κρεούζλινγκεν | 6 - 0 | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-13 | US Schluein Ilanz - FC Bad Ragaz | 3 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-06 | FC Bad Ragaz - Σχαν | 5 - 2 |
FC Bad Ragaz - Τριέσεν
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, αγώνα FC Bad Ragaz - Τριέσεν, ώρα έναρξης 2024-09-21 15:00:00 διεθνής ώρα.
FC Bad Ragaz και Τριέσεν συμμετέχει στο πρωτάθλημα 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Τριέσεν
3. Liga OFV | |||
Γύρος 8 | |||
2024-10-12 | Τριέσεν - FC Mels II | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-10-05 | FC Sevelen - Τριέσεν | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | Τριέσεν - FC Sargans | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | FC Bad Ragaz - Τριέσεν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Τριέσεν - FC Walenstadt | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-24 | Τριεσένμπεργκ - Τριέσεν | 1 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | Τριέσεν - FC Landquart | 2 - 1 | |
Γύρος 22 | |||
2024-06-15 | FC Flums - Τριέσεν | 2 - 7 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-08 | Τριέσεν - Chur 97 II | 1 - 3 | |
FL1 Aktiv - Cup | |||
Γύρος 28 | |||
2024-04-09 | Τριεσένμπεργκ - Τριέσεν | 2 - 0 |
Βαθμολογίες
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τριεσένμπεργκ | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:0 | 6 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
4
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
5
|
FC Bonaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
6
|
FC Sargans | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:3 | 3 |
7
|
Τριέσεν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
8
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
7
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
Κρεούζλινγκεν | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
10
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
11
|
FC Weinfelden-Bürglen | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
12
|
FC Niederwil SG | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |