Λόκο Βλταβίν - SK Dynamo Ceske Budejovice B , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
2.9 | 3 | 2.83 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.8 | 4 | 3.6 |
1.6 | 2.13 | 1.25 | Μέσος όρος γκολ |
1.65 | 1.6 | 1.7 |
1.3 | 0.88 | 1.58 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.15 | 2.4 | 1.9 |
Σχετικοί δείκτες
50%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
35%
Απώλειες
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 30%
Υπό: 70%
Σύνολο 3.5
35%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
50%
Απώλειες
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 55%
Υπό: 45%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Λόκο Βλταβίν
CFL | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Λόκο Βλταβίν - SK Dynamo Ceske Budejovice B | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Αντμιρά Πράγας - Λόκο Βλταβίν | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Λόκο Βλταβίν - Βικτώρια Πλζεν Β' | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-01 | Σόκολ Χοστούν - Λόκο Βλταβίν | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | MAS Táborsko II - Λόκο Βλταβίν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Λόκο Βλταβίν - Πρεστίζ | ακυρώθηκε | |
Cup | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-21 | Κραλούβ - Λόκο Βλταβίν | 1 - 1 | |
CFL | |||
Γύρος 2 | |||
2024-08-18 | Ντούκλα Πράγας Β' - Λόκο Βλταβίν | 2 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Λόκο Βλταβίν - Πίσεκ | 2 - 1 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-03 | Κλάντνο - Λόκο Βλταβίν | 3 - 1 |
Λόκο Βλταβίν - SK Dynamo Ceske Budejovice B
Τσεχία, CFL, αγώνα Λόκο Βλταβίν - SK Dynamo Ceske Budejovice B, ώρα έναρξης 2024-09-21 08:15:00 διεθνής ώρα.
Λόκο Βλταβίν και SK Dynamo Ceske Budejovice B συμμετέχει στο πρωτάθλημα CFL, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SK Dynamo Ceske Budejovice B
CFL | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Λόκο Βλταβίν - SK Dynamo Ceske Budejovice B | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Μποέμιανς Β' | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-08 | Αντμιρά Πράγας - SK Dynamo Ceske Budejovice B | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Μοτορλέτ Πράγας | - | |
Γύρος 17 | |||
2024-08-28 | Πρίμπραμ - SK Dynamo Ceske Budejovice B | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-25 | Βικτώρια Πλζεν Β' - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 0 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Σλόβαν Βελβάρι | 0 - 6 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-09 | Σόκολ Χοστούν - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 0 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-28 | Τζίσκρα Ντομαζλίσε - SK Dynamo Ceske Budejovice B | 4 - 2 | |
CFL | |||
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | SK Dynamo Ceske Budejovice B - Σλάβια Κάρλοβι | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τζίσκρα Ντομαζλίσε | 3 | 2 | 1 | 0 | 9:4 | 7 |
2
|
Σλόβαν Βελβάρι | 3 | 2 | 0 | 1 | 11:6 | 6 |
3
|
Πρίμπραμ | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:4 | 6 |
4
|
Αντμιρά Πράγας | 2 | 2 | 0 | 0 | 2:0 | 6 |
5
|
MAS Táborsko II | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:5 | 6 |
6
|
Zce Plzen | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
7
|
SK Dynamo Ceske Budejovice B | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:6 | 4 |
8
|
Ποβλτάβσκα | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:5 | 3 |
9
|
Μοτορλέτ Πράγας | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:6 | 3 |
10
|
Βικτώρια Πλζεν Β' | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
11
|
Ντούκλα Πράγας Β' | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
12
|
Λόκο Βλταβίν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
13
|
Σομούτοφ | 3 | 0 | 2 | 1 | 5:6 | 2 |
14
|
Σόκολ Χοστούν | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:5 | 1 |
15
|
Μποέμιανς Β' | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
16
|
Πίσεκ | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:8 | 1 |
17
|
Πρεστίζ | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κλάντνο | 3 | 3 | 0 | 0 | 10:3 | 9 |
2
|
Ούστι Ναντ Λάβεμ | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:2 | 7 |
3
|
Σλόβαν Λίμπερετς Β' | 3 | 2 | 1 | 0 | 6:3 | 7 |
4
|
Σοκόλ Μπροζάνι | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
Γιάμπλονετς Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:4 | 4 |
6
|
Τζισκρά Ούστι Ναντ Ορλίσι | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:3 | 4 |
7
|
Ζάπι | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Μπανίκ Σους | 3 | 1 | 1 | 1 | 7:7 | 4 |
9
|
Χράντεκ Κράλοβε Β' | 3 | 1 | 1 | 1 | 5:5 | 4 |
10
|
Μπενάτκυ Ναντ Τζιζέρου | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:4 | 4 |
11
|
Σέσκα Λίπα | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:9 | 3 |
12
|
Παρντούμπιτσε Β' | 2 | 0 | 2 | 0 | 5:5 | 2 |
13
|
Σλουμέκ | 3 | 0 | 2 | 1 | 3:4 | 2 |
14
|
Κολίν | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
15
|
Μλάντα Μπολέσλαβ Β' | 3 | 0 | 1 | 2 | 5:8 | 1 |
16
|
Σοκόλ Ζιβανίσε | 3 | 0 | 1 | 2 | 1:6 | 1 |
17
|
Τέπλιτσε Β' | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:9 | 0 |