Anaitasuna F.T. B - Ordizia K.E. , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Anaitasuna F.T. B
Preferente Guipúzcoa | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-20 | Anaitasuna F.T. B - Lazkao KE | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-13 | Segura K.E. - Anaitasuna F.T. B | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-06 | Anaitasuna F.T. B - Soraluze F.T. | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-29 | S.D. Ilintxa - Anaitasuna F.T. B | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-22 | Anaitasuna F.T. B - Ordizia K.E. | - | |
Γύρος 30 | |||
2024-05-18 | Segura K.E. - Anaitasuna F.T. B | 1 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-05-11 | Anaitasuna F.T. B - Ikasberri K.E. | 1 - 1 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-04 | Danena K.E. - Anaitasuna F.T. B | 2 - 2 |
Anaitasuna F.T. B - Ordizia K.E.
Ισπανία - Ερασιτεχνικό, Preferente Guipúzcoa, αγώνα Anaitasuna F.T. B - Ordizia K.E., ώρα έναρξης 2024-09-22 10:00:45 διεθνής ώρα.
Anaitasuna F.T. B και Ordizia K.E. συμμετέχει στο πρωτάθλημα Preferente Guipúzcoa, Ισπανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Ordizia K.E.
Preferente Guipúzcoa | |||
Γύρος 5 | |||
2024-10-20 | C.D. Urki - Ordizia K.E. | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-13 | Ordizia K.E. - Aretxabaleta K.E. B | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-06 | Amaikak Bat - Ordizia K.E. | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-29 | Ordizia K.E. - K.B. Zestoa | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-22 | Anaitasuna F.T. B - Ordizia K.E. | - | |
División de Honor Guipúzcoa 1 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-25 | Ordizia K.E. - SD Beasain B | 1 - 2 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-17 | Deusto Donostia Fútbol Taldea - Ordizia K.E. | 2 - 2 | |
Γύρος 32 | |||
2024-05-11 | Τολόσα - Ordizia K.E. | 2 - 1 | |
Γύρος 31 | |||
2024-05-04 | Ordizia K.E. - Bergara KE | 0 - 3 | |
Γύρος 30 | |||
2024-04-27 | Real Unión B - Ordizia K.E. | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Preferente Guipúzcoa - Group 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Sanpedrotarra C.F. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
C.D. Mariño | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Orioko F.T. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
F.K.E. Astigarragako Mundarro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Usurbil F.T. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Hondarribia F.E. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
C.D. Touring B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Santo Tomas Lizeoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
C.D. Roteta | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
Allerru S.C.R.D. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Getaria F.T. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Amarra Berri KE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Ostadar F.T. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Euskalduna SD | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Billabona K.E. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Danena K.E. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Preferente Guipúzcoa - Group 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
C.D. Urki | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
2
|
Aretxabaleta K.E. B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Ikasberri K.E. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
K.B. Zestoa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Soraluze F.T. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Anaitasuna F.T. B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
S.D. Ilintxa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
Segura K.E. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
Zumaiako F.T. B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
10
|
CD Lagun Onak B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
11
|
Ordizia K.E. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
12
|
Zarautz KE B | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
13
|
Eibartarrak FT | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
14
|
Idiazabal KE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
15
|
Lazkao KE | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
16
|
Amaikak Bat | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |