FC Appenzell 2 - SC HOTA St. Gallen , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Appenzell 2
5. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC Appenzell 2 - SC HOTA St. Gallen | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-22 | KF Dardania St. Gallen 2 - FC Appenzell 2 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | FC Appenzell 2 - FC Teufen-Speicher 2 Grp. | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-10 | FC Fortuna SG 2 - FC Appenzell 2 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Appenzell 2 - FC Waldkirch-Bernhardzell 1997 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | FC Abtwil-Engelburg 3 - FC Appenzell 2 | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Appenzell 2 - FC St. Otmar 2 | 6 - 1 |
FC Appenzell 2 - SC HOTA St. Gallen
Switzerland Amateur, 5. Liga OFV, αγώνα FC Appenzell 2 - SC HOTA St. Gallen, ώρα έναρξης 2024-09-28 16:00:00 διεθνής ώρα.
FC Appenzell 2 και SC HOTA St. Gallen συμμετέχει στο πρωτάθλημα 5. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: SC HOTA St. Gallen
5. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-28 | FC Appenzell 2 - SC HOTA St. Gallen | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-22 | SC HOTA St. Gallen - FC Abtwil-Engelburg 3 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-14 | KF Dardania St. Gallen 2 - SC HOTA St. Gallen | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-08 | SC HOTA St. Gallen - FC St. Otmar 2 | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Teufen-Speicher 2 Grp. - SC HOTA St. Gallen | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | SC HOTA St. Gallen - FC Rheineck 2b | ακυρώθηκε | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-20 | FC Fortuna SG 2 - SC HOTA St. Gallen | 0 - 0 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-11 | SC HOTA St. Gallen - FC Wängi | 0 - 4 |
Βαθμολογίες
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Lusitanos de Samedan | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | 3 |
2
|
US Rueun | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
CB Laax | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
4
|
FC Celerina 2 Grp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
CB Trun/Rabius 2 Grp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Thusis/Cazis 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
US Danis-Tavanasa 2 Grp. | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
8
|
CB Lumnezia 2 Grp. | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
9
|
FC Bonaduz 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gams 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:1 | 4 |
2
|
FC Haag 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:3 | 4 |
3
|
FC Triesenberg 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
4
|
FC Taminatal | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
FC Landquart 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
6
|
FC Trübbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 0:0 | 2 |
7
|
FC Sevelen 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
8
|
FC Bad Ragaz 3 | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:6 | 1 |
9
|
FC Untervaz 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
10
|
FC Grabs 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Sargans 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:1 | 3 |
2
|
FC Weesen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
FC Walenstadt 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
FC Schwanden | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Netstal 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Flums 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Mels 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Eschenbach SG 2b | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
9
|
FC Balzers 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:8 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Rorschach-Goldach 17 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:1 | 3 |
2
|
FC Montlingen 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
SC Brühl SG 3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
FC Au-Berneck 05 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Staad 2 Grp. | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Altstätten 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Rotmonten SG 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Rüthi 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
FC Rheineck 2a | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
10
|
FC Widnau 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:5 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 5 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:1 | 3 |
2
|
FC Waldkirch-Bernhardzell 1997 | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
3
|
FC Fortuna SG 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
SC HOTA St. Gallen | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
FC Abtwil-Engelburg 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Bühler | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Rheineck 2b | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
KF Dardania St. Gallen 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
9
|
FC Teufen-Speicher 2 Grp. | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
10
|
FC St. Otmar 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:6 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 6 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Münsterlingen 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:1 | 3 |
2
|
SC Berg 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 8:4 | 3 |
3
|
FC Pfyn 2a | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
4
|
FC Amriswil 2a | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Münchwilen 2b | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Tägerwilen 4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Steckborn 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Weinfelden-Bürglen 3a | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
9
|
FC Kreuzlingen 3 | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:8 | 0 |
10
|
FC Romanshorn 4 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:7 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 7 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Zuzwil 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
FC Uzwil 4 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
FC Münchwilen 2a | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
FC Sirnach 2b | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
5
|
FC Amriswil 2b | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Pfyn 2b | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Weinfelden-Bürglen 3b | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
SC Bronschhofen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
9
|
FC Wil 1900 2 (V) | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 8 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Kirchberg SG 2a | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:3 | 3 |
2
|
FC Eschlikon 2 | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
3
|
FC Littenheid | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
FC Niederstetten 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
5
|
SC Aadorf 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
6
|
FC Dussnang 2 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
7
|
FC Sirnach 2a | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
8
|
FC Neckertal-Degersheim 2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:6 | 1 |
9
|
FC Wängi 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5. Liga OFV - Qualifikation - Gruppe 9 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Wattwil Bunt 1929 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
FC Ebnat-Kappel 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:3 | 3 |
3
|
FC Eschenbach SG 2a | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
FC Kirchberg SG 2b | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
FC Uznach 3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
FC Schmerikon 2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
FC Wagen 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
8
|
FC Bütschwil 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:4 | 0 |
9
|
FC Rapperswil-Jona 2 (V) | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |