Jablonec U19 - Μπάνικ Οστράβα , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Jablonec U19
U19 1st Division | |||
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | 1 Μπρνο - Jablonec U19 | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Jablonec U19 - Σίγκμα Όλομουτς | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Φαστάφ Ζλιν - Jablonec U19 | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-29 | Jablonec U19 - Σλοβάτσκο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-23 | Οπάβα - Jablonec U19 | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-16 | Jablonec U19 - Slovan Liberec U19 | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Jablonec U19 - Σπάρτα Πράγας | 1 - 3 |
Jablonec U19 - Μπάνικ Οστράβα
Τσεχία, U19 1st Division, αγώνα Jablonec U19 - Μπάνικ Οστράβα, ώρα έναρξης 2024-09-28 14:30:00 διεθνής ώρα.
Jablonec U19 και Μπάνικ Οστράβα συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19 1st Division, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μπάνικ Οστράβα
U19 1st Division | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Παρντούμπιτσε - Μπάνικ Οστράβα | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-07 | Μπάνικ Οστράβα - Μπόλεσλαβ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Vysočina Jihlava U19 - Μπάνικ Οστράβα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Μπάνικ Οστράβα - Βικτόρια Πλζέν | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Dukla Praha U19 - Μπάνικ Οστράβα | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Μπάνικ Οστράβα - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Μπάνικ Οστράβα - 1 Μπρνο | 3 - 1 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Slovan Liberec U19 - Μπάνικ Οστράβα | 4 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-05-25 | Μπάνικ Οστράβα - Μπόλεσλαβ | 2 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-05-18 | Dukla Praha U19 - Μπάνικ Οστράβα | 4 - 0 |
Βαθμολογίες
U19 1. Liga: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σίγκμα Όλομουτς | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:3 | 6 |
2
|
Σλοβάτσκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
3
|
Dukla Praha U19 | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
4
|
Φαστάφ Ζλιν | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
5
|
Σπάρτα Πράγας | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
Μπάνικ Οστράβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
Σλάβια Πράγας | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
Παρντούμπιτσε | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
Οπάβα | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
Slovan Liberec U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
11
|
Jablonec U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
12
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
1 Μπρνο | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
14
|
Μπόλεσλαβ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
15
|
Βικτόρια Πλζέν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
16
|
Vysočina Jihlava U19 | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:8 | 0 |
U19 1. Liga: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φαστάφ Ζλιν | ||||||
|
Οπάβα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Dukla Praha U19 | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Slovan Liberec U19 | ||||||
|
Βικτόρια Πλζέν | ||||||
|
1 Μπρνο | ||||||
|
Jablonec U19 | ||||||
|
Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σίγκμα Όλομουτς | ||||||
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Vysočina Jihlava U19 |
U19 1. Liga: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Φαστάφ Ζλιν | ||||||
|
Οπάβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Dukla Praha U19 | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Slovan Liberec U19 | ||||||
|
Βικτόρια Πλζέν | ||||||
|
1 Μπρνο | ||||||
|
Jablonec U19 | ||||||
|
Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σίγκμα Όλομουτς | ||||||
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Vysočina Jihlava U19 |