Σλάβια Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.7 | 4.1 | 3.3 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
3.75 | 4 | 3.5 |
1.9 | 1.9 | 1.9 | Μέσος όρος γκολ |
1.8 | 1.8 | 1.8 |
1.8 | 2.2 | 1.4 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.95 | 2.2 | 1.7 |
Σχετικοί δείκτες
55%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
35%
Απώλειες
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 50%
Υπό: 50%
Σύνολο 3.5
40%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
50%
Απώλειες
πάνω από: 85%
Υπό: 15%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Σλάβια Πράγας
U19 1st Division | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Σλάβια Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Μπάνικ Οστράβα - Σλάβια Πράγας | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Σλάβια Πράγας - 1 Μπρνο | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-30 | Σλάβια Πράγας - Φαστάφ Ζλιν | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Σλοβάτσκο - Σλάβια Πράγας | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-20 | Σίγκμα Όλομουτς - Σλάβια Πράγας | 3 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Σλάβια Πράγας - Οπάβα | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Slovan Liberec U19 - Σλάβια Πράγας | 1 - 2 | |
U19 CEE Cup | |||
Γύρος 51 | |||
2024-07-31 | OB U19 - Σλάβια Πράγας | 2 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-07-28 | Σλάβια Πράγας - Austria Wien U19 | 1 - 3 |
Σλάβια Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε
Τσεχία, U19 1st Division, αγώνα Σλάβια Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε, ώρα έναρξης 2024-09-28 14:30:00 διεθνής ώρα.
Σλάβια Πράγας και Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε συμμετέχει στο πρωτάθλημα U19 1st Division, Τσεχία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε
U19 1st Division | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-28 | Σλάβια Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-21 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Παρντούμπιτσε | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-14 | Μπόλεσλαβ - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-31 | Βικτόρια Πλζέν - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-24 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Dukla Praha U19 | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-20 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Vysočina Jihlava U19 | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-17 | Σπάρτα Πράγας - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 3 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-10 | Μπάνικ Οστράβα - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 2 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-08 | Παρντούμπιτσε - Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 0 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-01 | Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε - Σίγκμα Όλομουτς | 0 - 3 |
Βαθμολογίες
U19 1. Liga: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Σίγκμα Όλομουτς | 3 | 3 | 0 | 0 | 11:3 | 9 |
2
|
Σπάρτα Πράγας | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:2 | 6 |
3
|
Μπάνικ Οστράβα | 2 | 2 | 0 | 0 | 3:1 | 6 |
4
|
Σλάβια Πράγας | 3 | 2 | 0 | 1 | 4:5 | 6 |
5
|
Σλοβάτσκο | 2 | 1 | 1 | 0 | 5:3 | 4 |
6
|
Μπόλεσλαβ | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:4 | 3 |
7
|
Dukla Praha U19 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
8
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | 3 | 1 | 0 | 2 | 5:6 | 3 |
9
|
Φαστάφ Ζλιν | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
Βικτόρια Πλζέν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
11
|
Παρντούμπιτσε | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
12
|
Οπάβα | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
13
|
Slovan Liberec U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
14
|
Jablonec U19 | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:3 | 1 |
15
|
1 Μπρνο | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:5 | 0 |
16
|
Vysočina Jihlava U19 | 3 | 0 | 0 | 3 | 4:11 | 0 |
U19 1. Liga: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φαστάφ Ζλιν | ||||||
|
Οπάβα | ||||||
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Dukla Praha U19 | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Slovan Liberec U19 | ||||||
|
Βικτόρια Πλζέν | ||||||
|
1 Μπρνο | ||||||
|
Jablonec U19 | ||||||
|
Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σίγκμα Όλομουτς | ||||||
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Vysočina Jihlava U19 |
U19 1. Liga: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Παρντούμπιτσε | ||||||
|
Φαστάφ Ζλιν | ||||||
|
Οπάβα | ||||||
|
Σλοβάτσκο | ||||||
|
Dukla Praha U19 | ||||||
|
Μπάνικ Οστράβα | ||||||
|
Slovan Liberec U19 | ||||||
|
Βικτόρια Πλζέν | ||||||
|
1 Μπρνο | ||||||
|
Jablonec U19 | ||||||
|
Μπόλεσλαβ | ||||||
|
Σίγκμα Όλομουτς | ||||||
|
Σέσκε Μπουντεγιόβιτσε | ||||||
|
Σλάβια Πράγας | ||||||
|
Σπάρτα Πράγας | ||||||
|
Vysočina Jihlava U19 |