Μαγδεμβούργο - Berliner AK 07 U19 , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
4.5 | 4.5 | 4.5 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4.5 | 4.91 | 4 |
2.05 | 2.2 | 1.9 | Μέσος όρος γκολ |
1.85 | 2.73 | 0.78 |
2.45 | 2.3 | 2.6 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.65 | 2.18 | 3.22 |
Σχετικοί δείκτες
30%
Κερδίζει
5%
Ισοπαλίες
65%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 3.5
25%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
60%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 45%
Υπό: 55%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: Μαγδεμβούργο
A-Junioren-Bundesliga, Playoffs | |||
Γύρος 8 | |||
2024-09-29 | Μαγδεμβούργο - Berliner AK 07 U19 | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-22 | Μαγδεμβούργο - Χάνσα Ροστόκ | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Σεν Πάουλι - Μαγδεμβούργο | - | |
DFB Pokal, Junioren | |||
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | SV Meppen U19 - Μαγδεμβούργο | - | |
A-Junioren-Bundesliga, Playoffs | |||
Γύρος 5 | |||
2024-08-25 | Ουνίον Βερολίνου - Μαγδεμβούργο | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-18 | Μαγδεμβούργο - Χολστάιν Κίελ | 9 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-14 | Βόλφσμπουργκ - Μαγδεμβούργο | 2 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-09 | Μαγδεμβούργο - Αμβούργο | 2 - 4 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-04 | Berliner AK 07 U19 - Μαγδεμβούργο | 5 - 3 | |
Club Friendly Games | |||
2024-07-17 | Ιένα - Μαγδεμβούργο | 3 - 2 |
Μαγδεμβούργο - Berliner AK 07 U19
Γερμανία - Ερασιτεχνικό, A-Junioren-Bundesliga, Playoffs, αγώνα Μαγδεμβούργο - Berliner AK 07 U19, ώρα έναρξης 2024-09-29 09:00:00 διεθνής ώρα.
Μαγδεμβούργο και Berliner AK 07 U19 συμμετέχει στο πρωτάθλημα A-Junioren-Bundesliga, Playoffs, Γερμανία - Ερασιτεχνικό.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Berliner AK 07 U19
A-Junioren-Bundesliga, Playoffs | |||
Γύρος 9 | |||
2024-10-20 | Berliner AK 07 U19 - Ουνίον Βερολίνου | - | |
Γύρος 8 | |||
2024-09-29 | Μαγδεμβούργο - Berliner AK 07 U19 | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-09-22 | Χολστάιν Κίελ - Berliner AK 07 U19 | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-15 | Berliner AK 07 U19 - Βόλφσμπουργκ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-08-25 | Berliner AK 07 U19 - Σεν Πάουλι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-08-17 | Αμβούργο - Berliner AK 07 U19 | 3 - 2 | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-14 | Berliner AK 07 U19 - Χάνσα Ροστόκ | 9 - 3 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-10 | Ουνίον Βερολίνου - Berliner AK 07 U19 | 2 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-04 | Berliner AK 07 U19 - Μαγδεμβούργο | 5 - 3 | |
DFB Pokal, Junioren | |||
Γύρος 5 | |||
2023-10-07 | Berliner AK 07 U19 - Χέρτα | 1 - 2 |
Βαθμολογίες
Group F: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκλάντμπαχ | 4 | 4 | 0 | 0 | 21:0 | 12 |
2
|
Λεβερκούζεν | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:7 | 6 |
3
|
Κάιζερσλαουτερν | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 6 |
4
|
Κολωνία | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:5 | 3 |
5
|
Βικτώρια Κολωνίας | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:3 | 3 |
6
|
Αλεμάνια Άαχεν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:5 | 3 |
7
|
Βέχεν Βισμπάντεν | 3 | 1 | 0 | 2 | 6:15 | 3 |
8
|
FC Hennef 05 U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:15 | 3 |
U19 DFB Nachwuchsliga, Group F 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γκλάντμπαχ | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:0 | 3 |
2
|
Λεβερκούζεν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Κολωνία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Βέχεν Βισμπάντεν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
5
|
Βικτώρια Κολωνίας | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
6
|
Αλεμάνια Άαχεν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
7
|
Κάιζερσλαουτερν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
8
|
FC Hennef 05 U19 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:7 | 0 |
Group G: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπάγερν Μονάχου | 4 | 4 | 0 | 0 | 14:6 | 12 |
2
|
Ινγκολσταντ 04 | 4 | 3 | 1 | 0 | 7:3 | 10 |
3
|
TSV 1860 München U19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 11:8 | 6 |
4
|
Ουντερχάκινγκ | 4 | 2 | 0 | 2 | 6:6 | 6 |
5
|
Άουγκσμπουργκ | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
6
|
Ουλμ 1846 | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:13 | 4 |
7
|
SSV Jahn Regensburg U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:8 | 3 |
8
|
Γκρόιτερ Φίρτ | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:8 | 1 |
Group H: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κότμπους | 4 | 3 | 1 | 0 | 8:3 | 10 |
2
|
Τσέμνιτσερ | 4 | 2 | 1 | 1 | 8:7 | 7 |
3
|
Δυναμό Δρέσδης | 4 | 1 | 3 | 0 | 6:3 | 6 |
4
|
Χάλλασχερ | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:6 | 6 |
5
|
Λειψία | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:6 | 4 |
6
|
Ιένα | 4 | 1 | 1 | 2 | 6:7 | 4 |
7
|
Χέρτα | 4 | 1 | 1 | 2 | 7:12 | 4 |
8
|
FC Erzgebirge Aue U19 U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:9 | 3 |
Group E: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βέρντερ Βρέμης | 4 | 3 | 1 | 0 | 15:7 | 10 |
2
|
Μπόχουμ | 4 | 3 | 1 | 0 | 10:4 | 10 |
3
|
Πάντερμπορν 07 | 4 | 2 | 2 | 0 | 9:3 | 8 |
4
|
Όσναμπρουκ | 4 | 2 | 0 | 2 | 7:8 | 6 |
5
|
Μπίλεφελντ | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:7 | 5 |
6
|
Αννόβερο | 4 | 1 | 0 | 3 | 9:7 | 3 |
7
|
Eintracht Braunschweig U19 | 4 | 0 | 2 | 2 | 8:13 | 2 |
8
|
Έρφουρτ | 4 | 0 | 0 | 4 | 0:13 | 0 |
Group D: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Καρλσρούη | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:3 | 12 |
2
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:3 | 9 |
3
|
Μάιντζ 05 | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:4 | 9 |
4
|
FSV Frankfurt U19 | 4 | 3 | 0 | 1 | 6:5 | 9 |
5
|
Νυρεμβέργη | 4 | 1 | 1 | 2 | 8:8 | 4 |
6
|
Κίκερς Όφενμπαχ 1901 | 4 | 1 | 0 | 3 | 5:14 | 3 |
7
|
Ντάρμσταντ 98 | 4 | 0 | 1 | 3 | 3:10 | 1 |
8
|
TSV Schott Mainz U19 | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:14 | 0 |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Βόλφσμπουργκ | 4 | 4 | 0 | 0 | 10:2 | 12 |
2
|
Berliner AK 07 U19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 17:11 | 6 |
3
|
Αμβούργο | 2 | 2 | 0 | 0 | 7:4 | 6 |
4
|
Ουνίον Βερολίνου | 4 | 1 | 2 | 1 | 4:5 | 5 |
5
|
Μαγδεμβούργο | 4 | 1 | 0 | 3 | 14:11 | 3 |
6
|
Χάνσα Ροστόκ | 3 | 1 | 0 | 2 | 7:14 | 3 |
7
|
Σεν Πάουλι | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:4 | 1 |
8
|
Χολστάιν Κίελ | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:13 | 1 |
Group C: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ντόρτμουντ | 4 | 4 | 0 | 0 | 15:2 | 12 |
2
|
Ντίσσελντορφ | 3 | 2 | 1 | 0 | 8:3 | 7 |
3
|
Πρέουσεν Μάνστερ | 4 | 2 | 1 | 1 | 11:9 | 7 |
4
|
Σάλκε | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:5 | 6 |
5
|
SV Meppen U19 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9:8 | 6 |
6
|
Ροτ Βάις Έσεν | 4 | 1 | 0 | 3 | 8:12 | 3 |
7
|
TSV Meerbusch U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 2:10 | 3 |
8
|
Ντουίσμπουργκ | 4 | 0 | 0 | 4 | 2:13 | 0 |
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Στουτγάρδη | 4 | 4 | 0 | 0 | 18:3 | 12 |
2
|
Χοφενχάιμ | 4 | 3 | 0 | 1 | 25:6 | 9 |
3
|
Χειντενχέιμ | 4 | 3 | 0 | 1 | 12:6 | 9 |
4
|
Φράιμπουργκ | 4 | 3 | 0 | 1 | 10:5 | 9 |
5
|
SV Sandhausen U19 | 4 | 1 | 0 | 3 | 3:6 | 3 |
6
|
Κίκερς | 3 | 1 | 0 | 2 | 4:9 | 3 |
7
|
Έλβερσπεργκ | 3 | 0 | 0 | 3 | 2:10 | 0 |
8
|
Σαρμπρίκεν | 4 | 0 | 0 | 4 | 1:30 | 0 |
Group F: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκλάντμπαχ | ||||||
|
Κολωνία | ||||||
|
Κάιζερσλαουτερν | ||||||
|
Λεβερκούζεν | ||||||
|
Βικτώρια Κολωνίας | ||||||
|
Βέχεν Βισμπάντεν | ||||||
|
Αλεμάνια Άαχεν | ||||||
|
FC Hennef 05 U19 |
U19 DFB Nachwuchsliga, Group F 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Λεβερκούζεν | ||||||
|
Κολωνία | ||||||
|
Βέχεν Βισμπάντεν | ||||||
|
Βικτώρια Κολωνίας | ||||||
|
Αλεμάνια Άαχεν | ||||||
|
Κάιζερσλαουτερν | ||||||
|
Γκλάντμπαχ | ||||||
|
FC Hennef 05 U19 |
Group G: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
TSV 1860 München U19 | ||||||
|
Μπάγερν Μονάχου | ||||||
|
Ουντερχάκινγκ | ||||||
|
Ινγκολσταντ 04 | ||||||
|
Γκρόιτερ Φίρτ | ||||||
|
Ουλμ 1846 | ||||||
|
Άουγκσμπουργκ | ||||||
|
SSV Jahn Regensburg U19 |
Group H: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
FC Erzgebirge Aue U19 U19 | ||||||
|
Κότμπους | ||||||
|
Χάλλασχερ | ||||||
|
Δυναμό Δρέσδης | ||||||
|
Λειψία | ||||||
|
Χέρτα | ||||||
|
Ιένα | ||||||
|
Τσέμνιτσερ |
Group E: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Βέρντερ Βρέμης | ||||||
|
Όσναμπρουκ | ||||||
|
Eintracht Braunschweig U19 | ||||||
|
Αννόβερο | ||||||
|
Πάντερμπορν 07 | ||||||
|
Μπίλεφελντ | ||||||
|
Μπόχουμ | ||||||
|
Έρφουρτ |
Group D: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Νυρεμβέργη | ||||||
|
Καρλσρούη | ||||||
|
Ντάρμσταντ 98 | ||||||
|
FSV Frankfurt U19 | ||||||
|
Μάιντζ 05 | ||||||
|
Κίκερς Όφενμπαχ 1901 | ||||||
|
TSV Schott Mainz U19 | ||||||
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μαγδεμβούργο | ||||||
|
Ουνίον Βερολίνου | ||||||
|
Berliner AK 07 U19 | ||||||
|
Σεν Πάουλι | ||||||
|
Αμβούργο | ||||||
|
Χάνσα Ροστόκ | ||||||
|
Χολστάιν Κίελ | ||||||
|
Βόλφσμπουργκ |
Group C: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Meppen U19 | ||||||
|
Ντόρτμουντ | ||||||
|
Σάλκε | ||||||
|
Ντίσσελντορφ | ||||||
|
Πρέουσεν Μάνστερ | ||||||
|
Ροτ Βάις Έσεν | ||||||
|
TSV Meerbusch U19 | ||||||
|
Ντουίσμπουργκ |
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Φράιμπουργκ | ||||||
|
Χοφενχάιμ | ||||||
|
Στουτγάρδη | ||||||
|
Κίκερς | ||||||
|
SV Sandhausen U19 | ||||||
|
Σαρμπρίκεν | ||||||
|
Χειντενχέιμ | ||||||
|
Έλβερσπεργκ |
Group F: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκλάντμπαχ | ||||||
|
Κολωνία | ||||||
|
Κάιζερσλαουτερν | ||||||
|
Λεβερκούζεν | ||||||
|
Βικτώρια Κολωνίας | ||||||
|
Βέχεν Βισμπάντεν | ||||||
|
Αλεμάνια Άαχεν | ||||||
|
FC Hennef 05 U19 |
U19 DFB Nachwuchsliga, Group F 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Γκλάντμπαχ | ||||||
|
Λεβερκούζεν | ||||||
|
Κολωνία | ||||||
|
Βέχεν Βισμπάντεν | ||||||
|
FC Hennef 05 U19 | ||||||
|
Βικτώρια Κολωνίας | ||||||
|
Αλεμάνια Άαχεν | ||||||
|
Κάιζερσλαουτερν |
Group G: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Ουντερχάκινγκ | ||||||
|
Ινγκολσταντ 04 | ||||||
|
TSV 1860 München U19 | ||||||
|
Μπάγερν Μονάχου | ||||||
|
Άουγκσμπουργκ | ||||||
|
SSV Jahn Regensburg U19 | ||||||
|
Γκρόιτερ Φίρτ | ||||||
|
Ουλμ 1846 |
Group H: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Κότμπους | ||||||
|
Χάλλασχερ | ||||||
|
FC Erzgebirge Aue U19 U19 | ||||||
|
Δυναμό Δρέσδης | ||||||
|
Λειψία | ||||||
|
Ιένα | ||||||
|
Τσέμνιτσερ | ||||||
|
Χέρτα |
Group E: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Όσναμπρουκ | ||||||
|
Eintracht Braunschweig U19 | ||||||
|
Βέρντερ Βρέμης | ||||||
|
Αννόβερο | ||||||
|
Πάντερμπορν 07 | ||||||
|
Μπόχουμ | ||||||
|
Έρφουρτ | ||||||
|
Μπίλεφελντ |
Group D: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Καρλσρούη | ||||||
|
Ντάρμσταντ 98 | ||||||
|
Νυρεμβέργη | ||||||
|
FSV Frankfurt U19 | ||||||
|
Μάιντζ 05 | ||||||
|
Κίκερς Όφενμπαχ 1901 | ||||||
|
TSV Schott Mainz U19 | ||||||
|
Άιντραχτ Φρανκφούρτης |
Group B: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Μαγδεμβούργο | ||||||
|
Ουνίον Βερολίνου | ||||||
|
Berliner AK 07 U19 | ||||||
|
Σεν Πάουλι | ||||||
|
Αμβούργο | ||||||
|
Χάνσα Ροστόκ | ||||||
|
Χολστάιν Κίελ | ||||||
|
Βόλφσμπουργκ |
Group C: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
SV Meppen U19 | ||||||
|
Ντόρτμουντ | ||||||
|
Σάλκε | ||||||
|
Ντίσσελντορφ | ||||||
|
Πρέουσεν Μάνστερ | ||||||
|
Ροτ Βάις Έσεν | ||||||
|
TSV Meerbusch U19 | ||||||
|
Ντουίσμπουργκ |
Group A: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
|
Χοφενχάιμ | ||||||
|
Στουτγάρδη | ||||||
|
Φράιμπουργκ | ||||||
|
Κίκερς | ||||||
|
SV Sandhausen U19 | ||||||
|
Χειντενχέιμ | ||||||
|
Έλβερσπεργκ | ||||||
|
Σαρμπρίκεν |