AS Viitorul Goleasca - AFC Tântava II , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
5.6 | 5.4 | 5.8 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
4.45 | 4.7 | 4.2 |
2.05 | 2.7 | 1.4 | Μέσος όρος γκολ |
2 | 2.3 | 1.7 |
3.55 | 2.7 | 4.4 | Κατά μέσο όρο γκολ |
2.45 | 2.4 | 2.5 |
Σχετικοί δείκτες
15%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
65%
Απώλειες
πάνω από: 100%
Υπό: 0%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 95%
Υπό: 5%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 3.5
30%
Κερδίζει
15%
Ισοπαλίες
55%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 65%
Υπό: 35%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: AS Viitorul Goleasca
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | AS Viitorul Goleasca - AFC Tântava II | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | ACS Petrolul Roata - AS Viitorul Goleasca | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | AS Viitorul Goleasca - CS Buturugeni | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | ASFC Podisor - AS Viitorul Goleasca | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | AS Viitorul Goleasca - AS Voința Podișor | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | AS Stejarul Bulbucata - AS Viitorul Goleasca | 3 - 1 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-29 | CS Padureni - AS Viitorul Goleasca | 2 - 2 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AS Viitorul Goleasca - AS Speranța Săbăreni | 2 - 4 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | ASFC Podisor - AS Viitorul Goleasca | 5 - 0 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AS Viitorul Goleasca - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 1 |
AS Viitorul Goleasca - AFC Tântava II
Romania Amateur, Liga 5 Giurgiu, αγώνα AS Viitorul Goleasca - AFC Tântava II, ώρα έναρξης 2024-09-29 11:30:00 διεθνής ώρα.
AS Viitorul Goleasca και AFC Tântava II συμμετέχει στο πρωτάθλημα Liga 5 Giurgiu, Romania Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: AFC Tântava II
Liga 5 Giurgiu | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | AS Viitorul Goleasca - AFC Tântava II | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | AFC Tântava II - ACS Mihai Voda | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-15 | AS Crevedia Mare - AFC Tântava II | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | AFC Tântava II - CS Padureni | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-01 | AS Olimpia Mirsa - AFC Tântava II | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-25 | ACS Petrolul Roata - AFC Tântava II | 2 - 2 | |
Γύρος 30 | |||
2024-06-30 | ASFC Podisor - AFC Tântava II | 2 - 4 | |
Γύρος 29 | |||
2024-06-23 | AFC Tântava II - AS Tineretul Vadu Lat | 4 - 3 | |
Γύρος 28 | |||
2024-06-16 | AS Iepurești - AFC Tântava II | 1 - 3 | |
Γύρος 27 | |||
2024-06-02 | AFC Tântava II - ACS Mihai Voda | 1 - 3 |
Βαθμολογίες
Liga 5 Giurgiu - Nord 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CS Zmeii Ogrezeni II | 1 | 1 | 0 | 0 | 6:2 | 3 |
2
|
CS Buturugeni | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:2 | 3 |
3
|
AS Stejarul Bulbucata | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
4
|
ACS Mihai Voda | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
AS Iepurești | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
6
|
AS Olimpia Mirsa | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
7
|
ASFC Podisor | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
AS Crevedia Mare | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
AFC Tântava II | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
10
|
ACS Petrolul Roata | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
11
|
AS Voința Podișor | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
AS Viitorul Goleasca | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
13
|
CS Padureni | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
14
|
AS Unirea Cosoba | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:6 | 0 |
Liga 5 Giurgiu - Sud 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
AS Greaca | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
ACS Amicii 2015 Giurgiu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
3
|
AS Scarisoara | 1 | 1 | 0 | 0 | 7:4 | 3 |
4
|
AS Viitorul Hulubesti | 1 | 1 | 0 | 0 | 5:3 | 3 |
5
|
ACS Dunarea Gaujani II | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
6
|
ACS Unirea Pietrisu | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
7
|
AS Sabarelul Ciocoveni | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
8
|
ACS Pro Gostinu | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
9
|
AS Olimpia Malu | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
10
|
AS Agrogold Vlad Tepes | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
11
|
AS Inter 2019 Valea Dragului | 1 | 0 | 0 | 1 | 3:5 | 0 |
12
|
AS Viitorul Vedea | 1 | 0 | 0 | 1 | 4:7 | 0 |
13
|
AS Fortuna Herasti | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
14
|
AS Unirea Fratesti | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |