Σεισσινέτ - Χαμαλιέρες , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σεισσινέτ
Grand Est National 3 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-11-10 | AS Saint-Étienne 2 - Σεισσινέτ | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-11-02 | Σεισσινέτ - Union du Football Mâconnais | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-10-20 | Clermont Foot 63 Réserve - Σεισσινέτ | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-10-05 | Σεισσινέτ - Χαμαλιέρες | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-21 | Ντεσίνς - Σεισσινέτ | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-07 | Σεισσινέτ - Λυών | 1 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Olympique Lyonnais 2 - Σεισσινέτ | 7 - 1 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | Σεισσινέτ - Μπουργκόν | 1 - 0 |
Σεισσινέτ - Χαμαλιέρες
France Amateur, Grand Est National 3, αγώνα Σεισσινέτ - Χαμαλιέρες, ώρα έναρξης 2024-10-05 16:00:00 διεθνής ώρα.
Σεισσινέτ και Χαμαλιέρες συμμετέχει στο πρωτάθλημα Grand Est National 3, France Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Χαμαλιέρες
Grand Est National 3 | |||
Γύρος 8 | |||
2024-11-09 | Λιόν-Ντασέρε - Χαμαλιέρες | - | |
Γύρος 7 | |||
2024-11-02 | Χαμαλιέρες - FC Limonest Dardilly St-Didier | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-10-19 | Union du Football Mâconnais - Χαμαλιέρες | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-10-05 | Σεισσινέτ - Χαμαλιέρες | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-21 | Χαμαλιέρες - Λυών | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-08 | Μπουργκόν - Χαμαλιέρες | 4 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-31 | Χαμαλιέρες - Chambéry Savoie Foot | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-24 | FC Espaly Saint-Marcel - Χαμαλιέρες | 1 - 2 | |
2023-04-01 | Χαμαλιέρες - Σαουμούρ Ολιμπίκ | 0 - 1 | |
2023-03-18 | Χαμαλιέρες - Ρομορατίν | 0 - 1 |
Βαθμολογίες
National 3 Groupe I 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Olympique Lyonnais 2 | 3 | 2 | 0 | 1 | 9:3 | 6 |
2
|
Μπουργκόν | 3 | 2 | 0 | 1 | 7:3 | 6 |
3
|
Union du Football Mâconnais | 3 | 2 | 0 | 1 | 5:4 | 6 |
4
|
FC Limonest Dardilly St-Didier | 2 | 1 | 1 | 0 | 4:2 | 4 |
5
|
Chambéry Savoie Foot | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
6
|
Εβιάν | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:2 | 4 |
7
|
Λιόν-Ντασέρε | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:2 | 4 |
8
|
Χαμαλιέρες | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:5 | 4 |
9
|
Σεισσινέτ | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:8 | 4 |
10
|
FC Espaly Saint-Marcel | 3 | 1 | 0 | 2 | 3:4 | 3 |
11
|
Ντεσίνς | 2 | 1 | 0 | 1 | 1:2 | 3 |
12
|
Clermont Foot 63 Réserve | 2 | 0 | 2 | 0 | 1:1 | 2 |
13
|
AS Saint-Étienne 2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 4:7 | 1 |
14
|
Λυών | 3 | 0 | 1 | 2 | 2:6 | 1 |