UD Llanera - Νουμάνθια , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Δείκτες
Αριθμητικός μέσος όρος
Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά | Δείκτες | Συνολικά | Στο σπίτι | Μακριά |
---|---|---|---|---|---|---|
3.95 | 4 | 3.92 | Μέσος όρος συνολικών παιχνιδιών |
2.55 | 2 | 3.22 |
3.3 | 3.38 | 3.25 | Μέσος όρος γκολ |
1.4 | 1.64 | 1.11 |
0.65 | 0.63 | 0.67 | Κατά μέσο όρο γκολ |
1.15 | 0.36 | 2.11 |
Σχετικοί δείκτες
85%
Κερδίζει
10%
Ισοπαλίες
5%
Απώλειες
πάνω από: 90%
Υπό: 10%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 80%
Υπό: 20%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 60%
Υπό: 40%
Σύνολο 3.5
55%
Κερδίζει
20%
Ισοπαλίες
25%
Απώλειες
πάνω από: 75%
Υπό: 25%
Σύνολο 1.5
πάνω από: 40%
Υπό: 60%
Σύνολο 2.5
πάνω από: 15%
Υπό: 85%
Σύνολο 3.5
Εκδηλώσεις: UD Llanera
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | UD Llanera - Νουμάνθια | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Μπεργκαντίνος - UD Llanera | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | UD Llanera - Κορούξο | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Ρεάλ Αβίλες - UD Llanera | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-08 | UD Llanera - Γκουιζουέλο | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-31 | Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' - UD Llanera | 2 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-23 | SD Lenense - UD Llanera | 0 - 4 | |
2024-08-21 | Λεαλτάντ - UD Llanera | 0 - 4 | |
Tercera Division, Group 2 | |||
Γύρος 34 | |||
2024-05-12 | Σεάρες - UD Llanera | 2 - 4 | |
Γύρος 33 | |||
2024-05-05 | UD Llanera - Πραβιάνο | 4 - 1 |
UD Llanera - Νουμάνθια
Ισπανία, Segunda División B, αγώνα UD Llanera - Νουμάνθια, ώρα έναρξης 2024-10-06 17:00:00 διεθνής ώρα.
UD Llanera και Νουμάνθια συμμετέχει στο πρωτάθλημα Segunda División B, Ισπανία.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Νουμάνθια
Segunda División B | |||
Γύρος 6 | |||
2024-10-06 | UD Llanera - Νουμάνθια | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-29 | Νουμάνθια - Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-22 | Μπεργκαντίνος - Νουμάνθια | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-09-15 | Νουμάνθια - Ποντεβέδρα | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-07 | Κορούξο - Νουμάνθια | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-01 | Νουμάνθια - Κομποστέλα | 2 - 0 | |
Club Friendly Games | |||
2024-08-14 | Νουμάνθια - Πονφεραντίνα | 2 - 1 | |
2024-08-07 | Καλαχόρα - Νουμάνθια | 1 - 1 | |
2024-08-03 | Νουμάνθια - Ουνιονίστας | 1 - 1 | |
2024-07-27 | Νουμάνθια - Ατλέτικο Μαδρίτης | 1 - 1 |
Βαθμολογίες
Group 1: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Λανγκρέο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:2 | 3 |
2
|
Νουμάνθια | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Ρασίνγκ Σανταντέρ Β' | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ρεάλ Αβίλες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
5
|
Μαρίνο Λουάνκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ποντεβέδρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Ρεάλ Αβίλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Salamanca UDS | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
Εσκομπέντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Μπεργκαντίνος | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Γκουιζουέλο | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Λαρέντο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ντεπορτίβο Φαμπρίλ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Βαγιαδολίδ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γιμνάστικα Τορρελάβεγκα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:4 | 0 |
16
|
Κορούξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
17
|
Κομποστέλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
UD Llanera | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group 2: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ιζάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:0 | 3 |
2
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
3
|
Ουτέμπο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
4
|
Εχέα | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
5
|
Τουντελάνο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Αλφάρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
Eibar B | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
8
|
Λογκρονές | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Τερουέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Ντεπορτίβο Αλαβές | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σούμπιζα | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
12
|
Μπαρπάστρο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Ανγκουιάνο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
14
|
Ρεάλ Ζαραγόσα Ντεπορτίβο Αραγκόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
15
|
Γκέρνικα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Καλαχόρα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
17
|
Αρένας Κλαμπ Ντε Γκέτξο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
18
|
Ρεάλ Σοσιεδάδ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:4 | 0 |
Group 3: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ατλέτικο Μπαλεάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
2
|
Πένα Ντεπορτίβα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
3
|
Σεντ Άντρεου | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
4
|
Βαλένθια Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
5
|
UE Costa Brava | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
6
|
Έλτσε Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
7
|
Τεράσσα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
8
|
Αλζίρα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
9
|
CD Ibiza Islas Pitiusas | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
10
|
CE Andratx | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
11
|
Σαμπαντέλ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
12
|
Γέιδα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
13
|
Torrent CF | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
14
|
Κορνέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
15
|
Εσπανιόλ Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Μαγιόρκα Β´ | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
17
|
Ολότ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
18
|
Ευρόπα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
Group 4: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
CP La Unión | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Ντεπορτίβα Μινέρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
3
|
Γιουβεντούντ Τορρεμολίνος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
4
|
Χερέθ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Λινάρες | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Λινένσε | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
7
|
ΣΔΑ ΑΓΚΟΥΙΛΑΣ ΠΣ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
8
|
Αλμερία Β´ | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
9
|
CD Estepona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
10
|
Οριχουέλα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
11
|
Σαν Φερνάντο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
12
|
Xerez Deportivo FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
13
|
Ντόν Μπενίτο | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
14
|
Γρανάδα Β' | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Ουκάμ Μούρθια | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
16
|
Club Atlético Antoniano | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
17
|
Καντίζ | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
Βιλλανόβενσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group 5: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κασερένο | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Τενερίφη Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Ντ. Γουαδαλαχάρα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
4
|
Ουνιόν Σου Γιάζα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
5
|
Ναβαλκαρνέρο | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
6
|
Ράιο Μαζανταχόντα | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
Χετάφε Β´ | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
8
|
Ταλαβέρα Ντε Λα Ρέινα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
9
|
Κόρια | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
10
|
Real Madrid C | 1 | 0 | 1 | 0 | 3:3 | 1 |
11
|
Ουνιόν Αντάρβε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
12
|
CD Illescas | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
13
|
Κονκουένσε | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
14
|
Ντε Λος Ρέγιες | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:2 | 0 |
15
|
Colonia Moscardó | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
16
|
Μελίλα | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
17
|
CD Atlético Paso | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
18
|
CD Móstoles URJC | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |