Γκάνα - Σουδάν , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Γκάνα
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Γκάνα - Νίγηρας | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Αγκόλα - Γκάνα | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Σουδάν - Γκάνα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Γκάνα - Σουδάν | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-09 | Νίγηρας - Γκάνα | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-05 | Γκάνα - Αγκόλα | 0 - 1 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-10 | Γκάνα - Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής | 4 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-06 | Μάλι - Γκάνα | 1 - 2 | |
Int. Friendly Games | |||
2024-03-26 | Γκάνα - Ουγκάντα | 2 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-03-22 | Νιγηρία - Γκάνα | 2 - 1 |
Γκάνα - Σουδάν
Αφρική, Africa Cup of Nations Qual., αγώνα Γκάνα - Σουδάν, ώρα έναρξης 2024-10-11 18:00:00 διεθνής ώρα.
Γκάνα και Σουδάν συμμετέχει στο πρωτάθλημα Africa Cup of Nations Qual., Αφρική.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Σουδάν
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Σουδάν - Αγκόλα | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Νίγηρας - Σουδάν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Σουδάν - Γκάνα | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Γκάνα - Σουδάν | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-09 | Αγκόλα - Σουδάν | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-04 | Σουδάν - Νίγηρας | 1 - 0 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Νότιο Σούδαν - Σουδάν | 0 - 3 | |
Γύρος 3 | |||
2024-06-06 | Μαυριτανία - Σουδάν | 0 - 2 | |
Int. Friendly Games | |||
Γύρος 1 | |||
2024-03-25 | Γουϊνέα-Μπισσάου - Σουδάν | 2 - 1 | |
2024-03-22 | Σουδάν - Γουϊνέα-Μπισσάου | 1 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τυνησία | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Κομόρες | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Γκάμπια | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαδαγασκάρη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρόκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Λεσόθο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4
|
Γκαμπόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αίγυπτος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Μποτσουάνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μαυριτανία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Πράσινο Ακρωτήριο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ρουάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Λιβύη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μπενίν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Νιγηρία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αλγερία | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Λιβερία | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Τόγκο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Ισημερινή Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αγκόλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Σουδάν | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Γκάνα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Νίγηρας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ακτή Ελεφαντοστού | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Τσάντ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Σιέρα Λεόνε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Ζάμπια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονγκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Αιθιοπία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Τανζανία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γουϊνέα-Μπισσάου | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Μάλι | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μοζαμβίκη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Σουαζηλάνδη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κένυα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2
|
Ζιμπάμπουε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Καμερούν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ναμίμπια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group K: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κογκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Νότιος Αφρική | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Ουγκάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Νότιο Σούδαν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group L: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουρουντί | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Μπουρκίνα Φάσο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Σενεγάλη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαλάουϊ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |