FC Landquart - FC Bad Ragaz , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: FC Landquart
3. Liga OFV | |||
Γύρος 6 | |||
2024-09-29 | FC Landquart - US Schluein Ilanz | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-22 | FC Walenstadt - FC Landquart | - | |
Bündner Cup | |||
Γύρος 27 | |||
2024-09-14 | FC Landquart - Chur 97 II | - | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Mels II - FC Landquart | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | Chur 97 II - FC Landquart | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-25 | FC Landquart - FC Bonaduz | 3 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | Τριέσεν - FC Landquart | 2 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-11 | FC Appenzell - FC Landquart | 8 - 0 | |
Γύρος 201 | |||
2024-08-03 | FC Rorschacherberg - FC Landquart | 0 - 4 | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-15 | Σχαν - FC Landquart | 10 - 0 |
FC Landquart - FC Bad Ragaz
Switzerland Amateur, 3. Liga OFV, αγώνα FC Landquart - FC Bad Ragaz, ώρα έναρξης 2024-10-13 12:00:00 διεθνής ώρα.
FC Landquart και FC Bad Ragaz συμμετέχει στο πρωτάθλημα 3. Liga OFV, Switzerland Amateur.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: FC Bad Ragaz
3. Liga OFV | |||
Γύρος 7 | |||
2024-10-05 | FC Bad Ragaz - Chur 97 II | - | |
Γύρος 6 | |||
2024-09-28 | FC Bonaduz - FC Bad Ragaz | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-09-21 | FC Bad Ragaz - Τριέσεν | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-09-07 | FC Bad Ragaz - FC Sargans | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-08-31 | FC Bad Ragaz - FC Mels II | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-08-22 | CB Trun/Rabius - FC Bad Ragaz | 1 - 2 | |
Γύρος 1 | |||
2024-08-17 | FC Bad Ragaz - US Schluein Ilanz | 3 - 1 | |
Schweizer Cup Qualifikation - OFV | |||
Γύρος 32 | |||
2024-08-13 | FC Bad Ragaz - Κρεούζλινγκεν | 6 - 0 | |
3. Liga OFV | |||
Γύρος 22 | |||
2024-06-13 | US Schluein Ilanz - FC Bad Ragaz | 3 - 1 | |
Γύρος 21 | |||
2024-06-06 | FC Bad Ragaz - Σχαν | 5 - 2 |
Βαθμολογίες
3. Liga OFV - Gruppe 1 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τριεσένμπεργκ | 3 | 2 | 1 | 0 | 4:0 | 7 |
2
|
FC Bad Ragaz | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Bonaduz | 3 | 1 | 1 | 1 | 4:4 | 4 |
4
|
FC Sargans | 3 | 1 | 1 | 1 | 3:3 | 4 |
5
|
Chur 97 II | 2 | 1 | 0 | 1 | 5:3 | 3 |
6
|
US Schluein Ilanz | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:3 | 3 |
7
|
FC Landquart | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
Τριέσεν | 2 | 1 | 0 | 1 | 2:2 | 3 |
9
|
FC Walenstadt | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:4 | 3 |
10
|
FC Mels II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
11
|
CB Trun/Rabius | 3 | 0 | 1 | 2 | 3:5 | 1 |
12
|
FC Sevelen | 2 | 0 | 0 | 2 | 1:6 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 2 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Appenzell | 2 | 2 | 0 | 0 | 9:3 | 6 |
2
|
FC Diepoldsau-Schmitter | 2 | 2 | 0 | 0 | 4:1 | 6 |
3
|
FC Gams | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
FC Rüthi | 2 | 1 | 0 | 1 | 7:3 | 3 |
5
|
FC Rebstein | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
6
|
SC Brühl SG 2 | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:1 | 3 |
7
|
FC Herisau | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:4 | 3 |
8
|
FC Montlingen II | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |
9
|
FC Staad | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:5 | 0 |
10
|
FC Widnau 2 | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:5 | 0 |
11
|
FC Rorschach-Goldach 17 II | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:8 | 0 |
12
|
FC St. Otmar | 2 | 0 | 0 | 2 | 2:9 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 3 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Gossau SG II | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
2
|
SC Berg | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:2 | 6 |
3
|
FC Neukirch-Egnach | 2 | 1 | 1 | 0 | 7:3 | 4 |
4
|
FC Tägerwilen 2 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3:1 | 4 |
5
|
FC Romanshorn II | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Niederwil SG | 2 | 1 | 0 | 1 | 6:8 | 3 |
7
|
FC Wittenbach | 2 | 0 | 2 | 0 | 3:3 | 2 |
8
|
Κρεούζλινγκεν | 2 | 0 | 1 | 1 | 4:5 | 1 |
9
|
FC Münsterlingen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Zuzwil | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:4 | 1 |
11
|
FC Pfyn | 2 | 0 | 1 | 1 | 3:7 | 1 |
12
|
FC Weinfelden-Bürglen | 2 | 0 | 0 | 2 | 4:8 | 0 |
3. Liga OFV - Gruppe 4 24/25: 2024-2025
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
FC Uznach | 2 | 2 | 0 | 0 | 11:3 | 6 |
2
|
FC Sirnach | 2 | 2 | 0 | 0 | 8:1 | 6 |
3
|
FC Ebnat-Kappel | 2 | 2 | 0 | 0 | 5:3 | 6 |
4
|
SC Aadorf | 2 | 2 | 0 | 0 | 6:4 | 6 |
5
|
FC Wattwil Bunt 1929 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:5 | 3 |
6
|
FC Dussnang | 2 | 1 | 0 | 1 | 4:6 | 3 |
7
|
FC Linth 04 2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 3:6 | 3 |
8
|
SC Bronschhofen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2:3 | 1 |
9
|
FC Neckertal-Degersheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 1:2 | 1 |
10
|
FC Wängi | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:6 | 0 |
11
|
FC Kirchberg SG | 2 | 0 | 0 | 2 | 5:9 | 0 |
12
|
FC Münchwilen | 2 | 0 | 0 | 2 | 3:7 | 0 |