Σουαζηλάνδη - Μοζαμβίκη , αποτέλεσμα αγώνα, στατιστικά και σειρές
Εκδηλώσεις: Σουαζηλάνδη
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Μάλι - Σουαζηλάνδη | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Σουαζηλάνδη - Γουϊνέα-Μπισσάου | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Σουαζηλάνδη - Μοζαμβίκη | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Μοζαμβίκη - Σουαζηλάνδη | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Σουαζηλάνδη - Μάλι | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-05 | Γουϊνέα-Μπισσάου - Σουαζηλάνδη | 1 - 0 | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 3 | |||
2024-07-02 | Νότιος Αφρική - Σουαζηλάνδη | 1 - 0 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-29 | Μοζαμβίκη - Σουαζηλάνδη | 0 - 0 | |
Γύρος 1 | |||
2024-06-26 | Σουαζηλάνδη - Μποτσουάνα | 0 - 0 | |
World Cup Qual. CAF | |||
Γύρος 4 | |||
2024-06-11 | Μαυρίκιος - Σουαζηλάνδη | 2 - 1 |
Σουαζηλάνδη - Μοζαμβίκη
Αφρική, Africa Cup of Nations Qual., αγώνα Σουαζηλάνδη - Μοζαμβίκη, ώρα έναρξης 2024-10-15 18:00:00 διεθνής ώρα.
Σουαζηλάνδη και Μοζαμβίκη συμμετέχει στο πρωτάθλημα Africa Cup of Nations Qual., Αφρική.
Μπορείτε να δείτε τη λίστα των παικτών στην ομάδα, τον προπονητή και τους επερχόμενους αγώνες. Επίσης, αξιολογήστε με περισσότερες λεπτομέρειες την αποτελεσματικότητα και τον αριθμητικό μέσο όρο των ομάδων πριν από το παιχνίδι:
Εκδηλώσεις: Μοζαμβίκη
Africa Cup of Nations Qual. | |||
Γύρος 6 | |||
2024-11-15 | Γουϊνέα-Μπισσάου - Μοζαμβίκη | - | |
Γύρος 5 | |||
2024-11-11 | Μοζαμβίκη - Μάλι | - | |
Γύρος 4 | |||
2024-10-15 | Σουαζηλάνδη - Μοζαμβίκη | - | |
Γύρος 3 | |||
2024-10-11 | Μοζαμβίκη - Σουαζηλάνδη | - | |
Γύρος 2 | |||
2024-09-10 | Μοζαμβίκη - Γουϊνέα-Μπισσάου | - | |
Γύρος 1 | |||
2024-09-06 | Μάλι - Μοζαμβίκη | 1 - 1 | |
COSAFA Cup | |||
Γύρος 50 | |||
2024-07-07 | Κομόρες - Μοζαμβίκη | 2 - 2 | |
Γύρος 28 | |||
2024-07-05 | Μοζαμβίκη - Ναμίμπια | 0 - 0 | |
Γύρος 3 | |||
2024-07-02 | Μοζαμβίκη - Μποτσουάνα | 3 - 1 | |
Γύρος 2 | |||
2024-06-29 | Μοζαμβίκη - Σουαζηλάνδη | 0 - 0 |
Βαθμολογίες
Group A: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Τυνησία | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Κομόρες | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Γκάμπια | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαδαγασκάρη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group B: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μαρόκο | 1 | 1 | 0 | 0 | 4:1 | 3 |
2
|
Δημοκρατία Κεντρικής Αφρικής | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:1 | 3 |
3
|
Λεσόθο | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:3 | 0 |
4
|
Γκαμπόν | 1 | 0 | 0 | 1 | 1:4 | 0 |
Group C: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αίγυπτος | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:0 | 3 |
2
|
Μποτσουάνα | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
3
|
Μαυριτανία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Πράσινο Ακρωτήριο | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:3 | 0 |
Group D: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ρουάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
2
|
Λιβύη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μπενίν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Νιγηρία | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group E: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αλγερία | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Λιβερία | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Τόγκο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Ισημερινή Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group F: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Αγκόλα | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Σουδάν | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
3
|
Γκάνα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
4
|
Νίγηρας | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group G: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Ακτή Ελεφαντοστού | 1 | 1 | 0 | 0 | 2:0 | 3 |
2
|
Τσάντ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Σιέρα Λεόνε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Ζάμπια | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:2 | 0 |
Group H: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κονγκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Αιθιοπία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Τανζανία | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
4
|
Γουϊνέα | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group I: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Γουϊνέα-Μπισσάου | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Μάλι | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Μοζαμβίκη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Σουαζηλάνδη | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group J: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κένυα | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
2
|
Ζιμπάμπουε | 1 | 0 | 1 | 0 | 0:0 | 1 |
3
|
Καμερούν | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
4
|
Ναμίμπια | 0 | 0 | 0 | 0 | 0:0 | 0 |
Group K: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Κογκό | 1 | 1 | 0 | 0 | 1:0 | 3 |
2
|
Νότιος Αφρική | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
3
|
Ουγκάντα | 1 | 0 | 1 | 0 | 2:2 | 1 |
4
|
Νότιο Σούδαν | 1 | 0 | 0 | 1 | 0:1 | 0 |
Group L: 2024
# | Ομάδες | P | W | D | L | Γκολ | Πόν |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1
|
Μπουρουντί | 1 | 1 | 0 | 0 | 3:2 | 3 |
2
|
Μπουρκίνα Φάσο | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
3
|
Σενεγάλη | 1 | 0 | 1 | 0 | 1:1 | 1 |
4
|
Μαλάουϊ | 1 | 0 | 0 | 1 | 2:3 | 0 |